خوانندگان ارسال: اطلاعاتی کمیک جورج Shultz و بیشتر

هنر منابع

در مورد طنز “خدا را شکر آن روز پنج شنبه” توسط Eoin o’carroll و یعقوب Turcotte در مارس 2 مانیتور هفتگی: لذت مطلق! من گرفتار بصری اشاره به آثار لئوناردو داوینچی و ژرژ سورا به عنوان من یاد گرفتم چیزی در مورد سازنده ساعت کار می کند. من خیلی دوست دارم برای دیدن بیشتر از این ترکیبی از اطلاعات و هنر است. با تشکر از شما, با تشکر از شما.

سینتیا هاولند
نیوبرانزویک مین

اطلاعاتی کمیک

با تشکر از شما برای جذاب طنز “خدا را شکر آن روز پنج شنبه.” آنچه در یک روش سرگرم کننده به عنوان خوانده شده در مورد یک ایده! نقاشی بی بها هستند و متن آموزنده است. من امیدوارم که ما می بینیم بیشتر!

جنیفر Quinn
دروازه شهر ویرجینیا

دام چرخش

با تشکر از شما برای “صرفه جویی در آمازون” در مارس 30, نظارت بر بارگیری در این هفته. به عنوان یک گله دار در وایومینگ است که شرکت در چرخشی چرا شیوه من فقط می توانم بگویم این است که شاید مهم ترین تغییر در بخش کشاورزی در سراسر جهان است.

با نفوذ بوم شناس و دام کشاورز الان مرزه تغییر نظر او در مورد اهمیت حیوانات در اکوسیستم. اما متاسفانه بسیاری وجود دارد محیط زیست است که موفق به رسمیت شناختن است که در حالی که انسان کمک کرده و به مشکلات زیست محیطی آنها نیز آنهایی که می توانید تاثیر آن را برای خوب است.

حیوانات انجام آنچه انجام می دهند. وحشی آنهایی که خارج از کنترل هستند چرا که آنها نمی تواند موفق اثر مخربی روی زمین تا آنجا که اهلی آنهایی که فراموش. مدیریت خوب از مناطق که در آن گاو و گوسفند و اسب زندگی می کنند و رشد می دهند تمام چشم انداز بیشتر قابل سکونت برای حیات وحش نیز هست.

یک بار دیگر – با تشکر از شما برای این مقاله در مورد برزیل. بیشتر می تواند نوشته شده است در مورد این موضوع به عنوان آن مربوط به غرب آمریکا و فعالیت های کشاورزی پایدار و اینجا.

مارگارت اسمیت
بوفالو وایومینگ

Coronavirus محتوا

من عاشق داستان پوشش “صرفه جویی در آمازون.” آن را بسیار دلگرم کننده و روشنگر. و در حالی که ما “صحبت کردن” من شما را به اضافه کردن که من شوهر پس از دیدن جلد مارس 23 مانیتور هفتگی (“نگه داشتن دانش آموزان در کلاس به جای در دادگاه”) با خوشحالی گفت: “خیلی خوب است که برای دیدن اخبار در مورد coronavirus!”

جنیفر برادران ماکسول
سانتا کلارا, کالیفرنیا

جورج Shultz میراث

با تشکر از شما برای پوشش خود داستان “جهان با توجه به جورج Shultz” در مارس 9 نظارت بر بارگیری در این هفته. آقای Shultz بود بدون شک بهترین وزیر امور خارجه که من تا کنون کار کرده – نه به استثنای هنری کیسینجر با برتر خود را درک تاریخچه – به دلیل اخلاقی و ابعاد اخلاقی که آقای Shultz اصرار و مدل شده است.

با عظیم عزت و آرامش, تعهد به خدمات و ایمان به آنچه که می توان از طریق احترام به دیگران, آقای Shultz الهام در کسانی که کار می کرد برای او یک میل به تقلید به عنوان بهترین ما می تواند خود را ایثار صداقت صداقت و افتخار است.

کیت مک کورمیک
Vienna, Virginia

رفع مدارس

در مورد “چگونه آموزش آنلاین ممکن است بیش از یک عکاسی در آمریکا” در مارس 20, مانیتور هفتگی: مقاله عالی. به عنوان یک مادر بزرگ از پنج من ببینید که چگونه مدرسه شکست خورده یا در حال شکست سه نفر از نوه من. من فکر می کنم از آن زمان به لرزش در سیستم مدرسه. این بسیار غم انگیز وقتی که من بچه بودم و از آن بدتر. ما باید از این فن آوری است. چرا استفاده از آن به “رشد” ما بچه ها ؟

میشل کالاهای اساسی
Oshawa, Ontario

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de