امید به آینده

من لذت می برد داستان جلد با عنوان “جهان در 2050” در دسامبر. 30, 2019 & Jan. 6, 2020 نظارت بر بارگیری در این هفته که تحت پوشش نظری و علمی تخیلی. مردم اغلب اخراج این ژانرها به عنوان بی اهمیت و یا تکراری, اما در واقعیت, علمی تخیلی نویسندگان در حال آزمایش با امکانات آینده. که احتمالا توضیح می دهد که چرا نظرات خود را در اغلب dystopian. اما بسیاری نیز در پایان امید یا حداقل شانس زنده ماندن.

Robert A. Heinlein, برای مثال, می دانستم که محدودیت های زندگی در فضا است. بدون هوا یا آب به معنی زندگی است.

Ursula K. Le Guin تا به حال بسیاری از ایده ها در مورد وضعیت جهان است. در “دستگاه تراش از بهشت” یک شخصیت است که رویاها به واقعیت تبدیل شده است که هنوز هم چالش نژادپرستی و کمبود منابع, محیط زیست و مشکلات و ازدیاد جمعیت مسائلی که بر همه ما.

جان Scalzi که می نویسد: بسیار طنز آمیز و در عین حال نیز به طور جدی در مورد انسانیت به ما داده است “مرد جنگ” که در آن احیا انسان را وادار به احساس دوباره زنده و مبارزه با بیگانگان – پس از آن متوجه است که شاید وضعیت خود را کاملا ساده است.

اما همه این نویسندگان ارائه یک فرصت در بقا. ما هنوز هم ممکن است تغییر آینده اگر ما می توانیم ذخیره کنیم. آن را سخت به انتهای مبارک که جهانی به آرامی در حال تخریب توسط جنگ و غفلت است.

لیندا شانه
صحبت تگزاس

پر باد آب و هوا

Murr بروستر را Jan. 27 صفحه اصلی فروم مقاله “من سطل زباله, و در حال چرخش از جهان” فوق العاده است – بیشتر لطفا از این نویسنده است. با تشکر از سابق کانزاس دختر بچه که عاشق قدرت باد می وزد غرش طوفان! (Lovely دنبال ملیسا مور را در یک کلمه ستون در folderolبیش از حد!)

کارولین لی
توسان

حقوق حیوانات

در مورد “اموال و یا فرد ؟ چگونه حقوق حیوانات می تواند باز کردن یک جدید اخلاقی frontier” در دسامبر. 16 نظارت بر بارگیری در این هفته:

که در آن خواهد آن منجر شود اگر حیوانات به دست آوردن حقوق به عنوان افراد تحت قانون ؟ یک مرد که نگه می دارد خدمات حیوانات محکوم به برده داری? اگر یک سگ کشته شدن یکی دیگر از سگ باید آن را محکوم با حضور هیئت منصفه و به حبس ابد محکوم? خواهد شامپانزه ها قادر به خود و وارث ملک ؟

قضات ملزم به کلاس بیشتر و بیشتر حیوانات به عنوان حساس به اندازه کافی به عنوان مورد بحث در مقاله “غیرانسان فرد[s].” وجود دارد راه هایی برای جلوگیری از بدرفتاری با حیوانات بدون شکست مفتضحانه از تعیین آنها به عنوان افراد و یا بد انسان توسط طبقه ی آنها را به عنوان “حیوانات” عنوان این مقاله می کند.

جان Juedes
کالیفرنیا, کالیفرنیا

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو