خوانندگان بنویسید: نکات باغبانی اسب درمانی و بیشتر

وطنی شادی

من عاشق مقاله “خیلی زود به گیاه ؟ گرفتن یک کتاب باغبانی” در مارس 23, نظارت بر بارگیری و می خواهم برای دیدن بیشتر در مورد آن موضوع. ما نیاز به علف هرز و دانه و ور رفتن معمولا در باغ. من اولین دوست و علم مسیحی معلم و پزشک یک بار به من گفت که او خود را بهترین دعا در حالی که وجین. من پیدا کرده اند که درست باشد برای من و بیش از بیش.

در واقع در حیاط پرندگان سنجاب زرد, کت, سیاه, hornets, یک opossum, وحشی ترکیه و یک جفت گوزن همه ادعا قلمرو. گوزن و گله بوقلمون های وحشی بودند به آرامی تشویق به حرکت می کند. من چشمه سوراخ آبیاری برای بسیاری از گربه همسایه. من در شمال کالیفرنیا و در طول یکی از آتش سوزی تخلیه وکیل من دوست اظهار تاسف کرد که از دست دادن حیاط او پر از درختان مرکبات, کنگر فرنگی و…. خواهد بود که سخت ترین را. خوشبختانه آنها دست نخورده وقتی که تخلیه شد!

هر یک از کتاب های شرح داده شده در مقاله باغبانی به من لبخند با لذت. واقعا وجود دارد یک جهان نه مصرف با تکنولوژی!

Lucinda بدرد خوردن
سانتا رزا کالیفرنیا

اسب درمانی

من واقعا لذت بردن از هر شماره از رادیو فردا; مقالات حاوی اطلاعات بزرگ. به عنوان یک کتابدار من به خصوص لذت بردن از خود را بررسی کتاب و مقالات!

من نوشتن در مورد نوح رابرتسون مقاله “درمان سوار بر اسب: Dream Catchers است بیش از فقط یک اسب سوار” در مارس 30, نظارت بر بارگیری در این هفته. من یک وقت داوطلب مترجم برای سنت جیمز مزرعه حفظ جنگل در Warrenville, Illinois. در حفظ – که سابق سوارکاری و مستغلات از اواخر تاجر و نیکوکار بروکس McCormick – وجود یک شعر نصب شده بر روی برنز در سابق اسب پایدار: “من تو را دیدم یک کودک” توسط جان آنتونی دیویس آغاز می شود که “من تو را دیدم یک کودک که نمی تواند راه برود / نشستن روی اسب, خنده و صحبت کنید.”

دیویس’ شعر فراهم می کند یک شاعرانه نمایندگی از مزایای اسب-کمک به فعالیت های درمانی ، و دیویس متخصص درمانی, روش سوارکاری نیز بنیانگذار سنت جیمز مزرعه دانشکده سواری برای معلولان و یک نویسنده از متون بنیادی در اسب-کمک درمانی. احساس کردم من فقط به حال به تصویب همراه این اطلاعات است. با تشکر از شما برای این مقاله.

کوین دیویس
کارول جریان ایلینوی

سبز گذار

در مورد Timmy Broderick مقاله “می توانید یک شهر رفتن سوخت فسیلی-رایگان? تکووما مورد به دیدن” در مارس 2, نظارت روزانه: خوشحالم coronavirus نمی گرفتی همه اخبار محیط زیست, به دلیل COVID-19 صرفا لباس تمرین برای چالش نهایی از تغییر آب و هوا. موفق باشید به تکووما و صدها نفر از حوزه های قضایی محلی که در حال تنظیم به طور مشابه بلند پروازانه فسیلی-رایگان اهداف است.

من باور دارم که پاداش رفتار خوب به ارمغان می آورد نتایج بهتر از صرفا منع بد است. بشریت است – و یا در حال حاضر در حال توسعه – فن آوری به انجام آنچه باید انجام شود برای رفتن فسیلی-رایگان. این سیاست اقتصادی و نگرانی است که خنثی کردن اجرای. در حالی که COVID-19 may سقوط اقتصاد به خوبی طراحی شده و سیاست آب و هوا نیاز نیست. به اعتقاد من بهترین استراتژی شامل یک کربن سفت هزینه بیشتر یا همه که بازگشت به مالیات دهندگان برای تضعیف استفاده از سوخت های فسیلی و تشویق انتقال سریع به انرژی سبز.

کارول Steinhart
Madison, Wisconsin

اهدای faux pas

به عنوان یک کتابدار من واقعا قدردانی Ryan Lenora قهوه ای مقاله “ملی archives ساخته شده از یک دستمال مچاله” در مارس 30, نظارت بر بارگیری در این هفته. اغلب ما فکر می کنم ما castoffs خوب هستند برای کمک به دیگران که در واقع آن را یک توهین به تلاش برای جا زدن منسوخ شده و یا بی فایده کتاب و لباس در دیگران است. من با یک کتاب-به-زندان پروژه هستم و شگفت زده از آنچه مردم فکر می کنند زندانی می خواهم به خواندن در مورد. (بوتاکس واقعا؟)

مقاله خود را به من یادآوری از سازمان Lubuto فراهم می کند که نه تنها کتاب بلکه خدمات آموزشی به کودکان کار و خیابان در زامبیا. این سازمان به طور مشابه بسیار خاص در مورد انتخاب مواد خواندن و در واقع با این نسخهها کار سخت در حمایت از ناشران آفریقایی. افرادی مانند Jama Musse Jama از خانم براون مقاله الهام بخش ما است. نوشتن در مورد آنها!

کریستین ماتیوز
واشنگتن

امیدوارم که برای اینترنت

ان اسکات تایسون مقاله “وب تهدیدی برای دموکراسی است ؟ فکر می کنم دوباره تایوان می گوید:” در مارس 27 و ممکن است 4 نظارت بر بارگیری در این هفته – در مورد آدری تانگ نقش در تایوان دیجیتالی پیشرفته دموکراسی – یکی از مهمترین و امیدوار و کاملا ذهن دمیدن قطعه من خوانده ام در یک مدت زمان طولانی. با تشکر از شما به خانم تایسون و سردبیران. پس از خواندن دوم من هنوز از وضعیتی وخیم در تلاش برای خیلی که امیدوار کننده و مفید همراه با بسیاری من را درک نمی کنند – آب جعبه با داده های حفاظت شده توسط blockchain?

تمام چیزی که برای تلفن های موبایل مانند, مربوط به اینده, هیجان انگیز نمایشگاه علم را به خرس در یک دولت ملی موجب بهبود آن و ساخت آن را پاسخگو به مردم آن را در خدمت. تایوان قرار دادن برخی از ایده های بزرگ به عمل. ما می تواند به دنبال در آنها در ایالات متحده است.

همچنین, با تشکر از شما برای اطلاع رسانی به من و دیگران که می دانستند بسیار کمی در مورد تایوان. من شگفت زده و شوکه به یاد بگیرند که حکومت نظامی بود و در زور تا 1987 و اولین انتخابات ریاست جمهوری بود و تنها در سال 1996. و این واقعیت است که مسافران را از قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده دنبال شد هر دو وحشت زده (به دلیل ضمنی سطح نظارت) و نمونه (به دلیل مهار coronavirus). تبریک می گویم در یک داستان است که می شکند و زمین جدید در بسیاری از جهات!

بانی ریش تراش
دنور

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>