خوانندگان ارسال: استونی سایبر رزمندگان

یادداشت سردبیر: ما Feb. 10 جلد توسط Christa مورد برایانت “استونی سایبر رزمندگان” بدستآمده بسیاری از نامه ها در پاسخ. در اینجا یک انتخاب است.

سابقه خانوادگی

من خواندن کل داستان پوشش در استونی و آن طنین انداز با من به چند دلیل.

ما بازدید بالتیک یک زن و شوهر از سال پیش به خاطر من پدر خانواده موفق به فرار از روسیه در دوران انقلاب و زندگی در استونی برای سال. من می خواستم به آن را ببینید تا ببینید که چگونه یک کشور کوچک می تواند مقاومت در برابر یکپارچه مانند روسیه به عنوان آن را در آواز انقلاب از سال 1987 تا 1991. ما خیلی با استونی و دیجیتال خود را با آگاهی همراه با فرانک ارزیابی از روسیه است.

جالب اینجاست که چند روز بعد ما در سنت پترزبورگ روسیه که اولیه مقاله نیویورک تایمز آمد در مورد دخالت احتمالی روسیه در آمریکا در انتخابات سال 2016. ما در فاصله تف از مظنون به دخالت ستاد. برخی از درس هایی که گرفتم شامل موارد زیر است: که آموزش و پرورش از جمعیت واقعا می تواند تفاوت در ارزیابی ریسک و همکاری بین دولت و شهروندان خود می تواند کار خوب برای همه.

با تشکر از شما برای نظارت و Christa مورد برایانت برای این مقاله.

الکساندرا استار
سونل کالیفرنیا

به دنبال حقیقت

با تشکر از شما برای این مقاله فوق العاده. من همواره به دنبال بزرگ مانیتور, اما من به خصوص دوست داشت این موضوع و Christa مورد برایانت نوشتن.

من یک عشق برای کشور استونی به خاطر من فوق العاده دوستی با یک زن که موفق به فرار از کشور در زمانی که او 5 فقط قبل از اتحاد جماهیر شوروی حمله کرد. پس از سقوط اتحاد جماهیر شوروی دوست من مشترک چگونه خانواده اش اعمال می شود برای دریافت زمین که گرفته بود و دور از آنها توسط اتحاد جماهیر شوروی. استونی است که یک کشور از حقیقت جویان و اخلاقی شجاع است. با تشکر برای به اشتراک گذاری.

Deanne Farrar
سریع شهرستان داکوتای جنوبی

قدرت موسیقی

ما شده ایم به استونی و می دانم که برخی از ساکنان سابق. به عنوان کویکر ما تکیه به طور خودکار در جهت حمایت از زندگی و نه جنگ. استونی تاریخ یک مثال قابل توجه از چگونه روح صحبت می کند بلندتر از اسلحه.

لیتوانی و لتونی و استونی همه رو نازی دخالت ساندویچ با تهاجم از هر دو czarist و روسیه کمونیست. داستان چگونه آن تاخت و تاز بودند و در نهایت اخراج – از آنجا که از سراسر کشور مقاومت صلح آمیز از مردم این سه کشور در یک جنبش شناخته شده به عنوان آواز انقلاب – قدرتمند هستند. و از آن انجام شد با موسیقی چیزی است که همه ما باید. شاید ما باید بیشتر از آن را در اینجا.

در اوت. 23, 1989, یک زنجیره انسانی از شهروندان از هر سه این کشورها ایستاده بود در طول 419.7 مایل از بزرگراه که اتصال مرز جنوبی لیتوانی به استونیایی سواحل خلیج فنلاند است. مانند موسیقی آنها ساخته شده آن را غیر خشونت آمیز اعلام استقلال از اتحاد جماهیر شوروی – یک پیام است که آنها انجام می شود که با برده داری.

هنگامی که ما در بازدید که از منطقه ما اتوبوس سوار همراه برخی از آن جاده. کهربا فسیل زمین باستان درختان کاج است که در سواحل وجود دارد. ما برخی از به یاد داشته باشید سفر ما.

پیتر و ژولیت لین
کنت مربع پنسیلوانیا

ارائه وضوح

من بسیار سپاسگزار برای نویسندگان و ویراستاران در کریستین ساینس مانیتور. در حال حاضر کیفیت مانیتور نوشتن بالا است و همچنان به بهبود بخشد.

امریکا به نظر می رسد در یک همیشگی دولت از “انتخابات mode.” مانیتور شده است پرداختن به مسائل مربوط به این کار را با کردار. اخیر نظارت بر شب زنده پرسش و پاسخ جلسه در Principia کالج بسیار عالی بود و تا کنون من به تماشای ضبط از آن دو بار. Christa مورد برایانت, عمیق, مقاله در مورد استونی دارای اضافه شده اطلاعات مفید در یک آرامش و نشاط بخشی راه من توصیه آن را به دوستان متعدد.

در واقع نظارت بر انجام آن شی “به آسیب ندارد اما به برکت همه مردم است.” دور از کف زدن برای همه!

باربارا پری Wiese
تپه شاه بلوط ماساچوست

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>