یهودی ستیزی

من خوشحال برای دیدن تعداد بیشتری از مقالات در مانیتور که آدرس ستیزی. [یادداشت سردبیر: نگاه کنید به “یهودی ستیزی موج – راست و چپ – در سراسر طیف سیاسی” در Jan. 20 نظارت بر بارگیری و “یهودی ستیزی در مدرسه: یک جبهه جدید در آلمان مبارزه” در Jan. 27 نظارت بر بارگیری در این هفته.]

اما جنبه های ناامید کننده از این مقالات این است که بسیاری از این گزارش با تمرکز بر ضد سامی رویدادهای بسیار سطحی پوشش که در آن یهودی ستیزی از آینده است. من می خواهم برای دیدن برخی در عمق گزارش در آن موضوع.

رودی سطح شیب دار
آرکاتا کالیفرنیا

روابط اجتماعی

من عاشق صفحه اصلی فروم مقاله “حفظ صلح در محله من” توسط رابرت Klose در Dec. 30, 2019 & Jan. 6, 2020 نظارت بر بارگیری در این هفته. من می تواند مربوط به هر دو مردان در داستان است. گاهی اوقات ما احساس تحقیر شده میبیند و عمل و گاهی اوقات ما باید صبر با خودمان و دیگران است. این باعث می شود من می خواهم به انجام بیشتر و داوطلب است. با تشکر برای مقاله.

پاتریک Harber
بوستون

مقالات توسط رابرت Klose

من فکر می کنم من خواندن هر مقاله توسط آقای Klose که شما چاپ کرده اید و عاشق تک تک. اما آخرین با عنوان “حفظ صلح در محله من” تولید یک توده در گلو من. من احساس به عنوان اگر من می دانم که او را در این نقطه و در حال حاضر من او را دوست دارم و حتی بیشتر. با تشکر از او را برای او قلبی نوشتن.

جوآن میکلسن
برکلی, کالیفرنیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im