خوانندگان بنویسید: یک ویتنام مبارزه با جانباز دیدگاه

ویتنام مبارزه با جانباز صحبت می کند

پوشش داستان “شفا اخلاقی آسیب از جنگ” توسط مارتین Kuz در Dec. 2, 2019, نظارت بر بارگیری در این هفته دشوار است برای مقابله با برای من به عنوان یک ویتنام مبارزه با کهنه.

“چرا ما نوشت: این” درج تعریف اصطلاح “اخلاقی آسیب” به عنوان متمایز از اختلال استرس پس از سانحه و “یک بحران روحی است که می تواند ریشه در شک و تردید بیش از آنچه که خدمات خود را به دست آورد.” به عنوان ما در تعدادی از جانبازان خودکشی به طور متوسط 17 هر روز با توجه به Department of Veterans Affairs, من امیدوارم که این نظارت را انجام خواهد داد پیگیری داستان چرا این جامعه در بحران اخلاقی. من باور دارم که اخلاقی آسیب تاثیر حتی ممکن است مجبور به درگیر مبارزه است. خدمات نظامی ایجاد می کند به اندازه کافی استرس خود را. کسانی که خدمت می کنند را می توان از نظر اخلاقی مجروح زمانی که یک رویداد رخ می دهد که در آن رهبران خیانت آنچه را حق است.

من پیشنهاد می کنم که ارتش استخدام “تیم ملی مفهوم” برای کمک به جانبازان شفا دهد. اگر این طول می کشد تا شش ماه به آموزش یک سرباز برای کشتن, پس از آن ما باید شش ماه به untrain او و یا او. بسیاری از ما که در زمان ادای سوگند “برای حمایت و دفاع از” کشور ما احاطه شده بودند در جوخه های خوب افرادی که ارزش های ما. هر روز آنها به ما کمک کرده تا از طریق مشکلات است. این بود که رهبری از سر و قلب. ما باید شش ماه قبل از خدمت سربازی به پایان می رسد و فراگیر است که فرد با یک “تیم ملی.”

که جدید تیم ملی باید, مالی, حقوقی, پزشکی, روانشناسی, آموزشی و خانوادگی توانایی به مطمئن شوید که فرد آماده است برای بازگشت به زندگی غیر نظامی. خانواده بخشی از این نهایی تیم ملی. هر فرد باید قادر به صحبت از طریق حوادث استرس و نحوه مقابله با آنها. این فرایند ممکن است تبدیل به گران, اما زمانی که ما در نظر گرفتن هزینه به خانواده ها که باید به صورت یک جانباز خودکشی و یا به جامعه در یک “مرگ توسط پلیس” وضعیت آن را به ما پول و درد.

بروس ریچاردسون
سنت لوئیس پارک مینه سوتا

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im