ما در میان یک جهانی حساب.

طبیعت فروتن ما یک شبه ما را مجبور به توقف تبدیل چشم خود را به حقیقت ما همیشه شناخته شده است اما انتخاب را نادیده بگیرد. ما اینتر-وابسته به موجودات. بودن نامهربان به سیاره های مطمئن (و سریع) راه پاک کردن خودمان است. وقت آن است که به درک که هیچ کس امن است تا همه ما امن هستند. اگر ما نمی re-تصور کنید که ما مواد غذایی-سیستم های, جامعه, زندگی, بهداشت و درمان, محیط زیست مسئولیت و اخلاق در پشت سود – ویرانی را قانون زندگی ما است.

ما دیگر نمی تواند متملق در گمنامی از ما چگونه رشد مواد غذایی ما است. آینده ما به آن بستگی دارد.

پزشکان و دانشمندان توافق کردند که Covid-19 (همراه با دیگران مانند ابولا Nipah, آنفلوآنزای خوکی, آنفلوآنزای مرغی, HIV, و غیره.) با توجه به این موضوع کشتار حیوانات است. این می تواند روش ما از بی عاطفه گاو, کشاورزی و, بهره برداری از این حیوانات برای گوشت و همچنین به طور فزاینده ای هدف قرار گوشت بیشه برای مواد غذایی است. همچنین این فقط در مورد گوشت است. اما ما معدنی شیوه های کشاورزی و شیمیایی imbalancing سیستم های پردازش مواد غذایی – آیا دلیل 90 درصد از بیماری های مزمن است که انسان را از رنج می برند امروز. درمان بیماری های مزمن—که بسیاری از آنها باعث ایجاد و یا تشدید مواد غذایی—هزینه اقتصاد جهانی حدود $47 تریلیون دلار تا سال 2030. لانست نشان داد که یک رژیم غذایی سرشار از غذاهای فرآوری شده و غلات تصفیه شده و شکر—مسئول 11 میلیون مرگ در جهان در سال.

من می دانم. آن طاقت فرسا است. و آنچه می تواند ما را در مورد آن به عنوان افراد و یا به عنوان سازمان ؟ معلوم است مقدار زیادی! به عنوان یک شهروند عادی و یا به عنوان کسی که با هر مقدار قدرت را تحت تاثیر قرار سیستم کشور ما و جهان, هر یک از ما می تواند انجام چند چیز برای شروع به ایجاد تغییر است.

قبل از ما به که ما باید اذعان کرد که ما در سیستم های غذایی (و عادات) نه تنها بر سلامت ما بلکه سیاره ای تعادل جهانی آب و هوا و اقتصاد است. کجا و چگونه است که ما مواد غذایی رشد کرده (اعم از گیاهی و غیر گیاهی)? چگونه آن را تحت تأثیر محیط زیست, تنوع زیستی و مواد مغذی با کیفیت از مواد غذایی ما است ؟ آن است که واقعا بهترین برنامه اقتصادی برای همه بخش های جامعه می شود آن را کشاورزان و مصرف کنندگان در دراز مدت? جدید سیستم غذایی مورد نیاز است که احترام به طبیعت و همچنین مردم است. ما نیاز به یک اصلاح سیاست پرداختن به بی عدالتی اجتماعی. البته – سیستم غذایی ما است که تا حد زیادی درگیر در بی عدالتی اجتماعی. فقط به اطراف نگاه کنید و ببینید که چگونه بسیاری از کودکان بدون وعده های غذایی در هر روز, چگونه افراد مسن و بیمار از اقشار پایین تر جامعه را به هیچ وجه برای بهداشت و درمان. و آیا شما می دانید که حدود 15 شرکت به تنهایی کنترل تقریبا 90 درصد از کالری مصرف ما در شهری کشور (عمدتا ناسالم)? صنعتی کشاورزی مسئول نیمی از گازهای گلخانه ای منتشر شده به اتمسفر است. گرده افشان مانند زنبور عسل—که بر اساس آن 75 درصد از تولید مواد غذایی ما بستگی دارد—در حال کشته شدن توسط آفت کش ها. ما خاک سلامت رو به وخامت است به دلیل شیوه های موجود. ما قدرتمند ترین ابزار برای معکوس کردن بیماری تغییر آب و هوا و نابرابری اقتصادی – مواد غذایی است.

همه riled ؟ خوب. در حال حاضر اقدام!

در مجموع یک نفر در یک زمان یک روز در یک زمان ما می تواند به حل این مشکل است. ما دیگر لوکس از بسته شدن چشمان ما یا دل به تخریب ما رو دراورده. بله, آن است که ما چه کسی مرتکب این کار با حمایت سرمایه داری بدون وجدان و با فراری مصرف.

“هر بار که شما فروشگاه, صدای شما شنیده می شود. شما از این قدرت برای تصمیم گیری عرضه و تقاضا است. اگر شما فروشگاه پایدار محلی ارگانیک اخلاقی و محصولات شما افزایش تقاضا برای این کالا است. شما باید قدرت بسیار زیاد به تغییر این سیستم با هر خرید.”- دکتر مارک هایمن.

به عنوان یک فرد مصرف روزانه خود را انتخاب مهم است. صدای شما مهم است. هر زمان که شما یک پیام بر روی بهبود سیستم غذایی ما اجتماعی رفتارها و سیاست های عمومی – شما مدافع آگاهی است. که در آن شروع می شود. شما نفوذ دایره خود را از دوستان است. آنها نفوذ خود را در محافل. آن گسترش می یابد. خود را به موج دار شدن خواهد شد و سپس شامل کسانی که در قدرت. خود را سیاستمدار و سیاست ساز را می شنوید. بیشتر فشار از بیشتر خود انگیزه ای برای عمل. شما همچنین می توانید پیوستن به سازمان مبارزه برای تغییر است.

و اگر شما یک کارآفرین یا یک سر کسب و کار قبل از هر تصمیم گیری, از خود بپرسید, “آیا این انتخاب خوب برای تنها من و سازمان و یا برای سیاره من به عنوان یک کل ؟ سود در حال توزیع نسبتا ؟ هستند که کارگران در حال گرفتن سهم عادلانه از آنچه که ما را و یا آنهایی که در بالا gobbling تقریبا همه چیز ؟ ما منابع پردازش و توزیع آسیب رساندن به محیط زیست ؟ وجود دارد راه های بهتر برای به انجام رساندن اهداف ما? می تواند ما را در استفاده دوباره و دوباره خواهی نوآوری کنی ؟ دیگر چگونه می توانیم اجتماعی بیشتر مسئول است؟” زمانی که شما چنین سوال بپرسید, خلاق, امکانات گشوده است.

ما همچنین باید نسبت به دولت و شرکت های بزرگ در حال شفاف تر در معاملات خود را. تعامل با کارشناسان از همه کاره حوزه ها از جمله محیط زیست, جهانی, اقتصاد, اجتماعی, بهداشت, امور بین الملل و غیره. در تصمیم گیری و نوآوری. نه تنها می تواند ما آمده با سود بیشتر اما همچنین با راه حل های پیشرفته برای مراقبت از جوامع ما و سیاره ما است.

اگر هر یک از ما صرف برخی از زمان در تحقیق و ارج نهادن به واقعیت انتخاب های ما مهم نیست که چقدر کوچک شروع خواهد شد کمک به تغییر نیاز داریم ببینیم.

مردم بیش از سود.

سیاره بیش از غارت.

ایمان بیش از ترس.

مسئولیت بیش از nonchalance

“ما” بیش از “من”.

این چیزی است که ما نیاز داریم.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de