دوباره تصور تحصیل پست مستند

سوال این است که خیره همه مدیران مدارس در صورت امروز این است چگونه حرکت به سمت بازگشایی مدارس ؟ چه اقدامات احتیاطی انجام ما را به امن محل مدرسه از Covid همه گیر? است وجود دارد یک مدل از تحصیل است که بهترین از هر دو شیوه آنلاین و آفلاین ؟

Covid-19 همه گیر باعث شده است که مدارس سراسر جهان به تعطیل در ماه مارس سال 2020 نگه داشتن بیش از 1.2 میلیارد آموزان از کلاس های درس خود را. تعداد زیادی از این زبان آموزان انتقال با موفقیت از خط به کلاس های آنلاین. فناوری اطلاعات و ارتباطات انقلاب در آموزش و پرورش بود که در حال انتظار برای رخ می دهد در هند در دو دهه گذشته رو شتاب در تاج bootcamp و آموزش و پرورش در نهایت فارغ التحصیل را به سطح بعدی!

پژوهش های اخیر و بازخورد از معلمان نشان داده اند که تعدادی از مزایای مانند متمرکز آموزش بهبود نتایج یادگیری بالاتر از نرخ حفظ و نگهداری و کاهش زمان تدریس در خط حالت. این ممکن است به عنوان یک شگفتی بسیاری است که در مجموع 100% انتقال به آموزش آنلاین است یک حرکت نزولی قابل توجه بیش از حد ساخت مربیان تکرار است که به آموزش آنلاین است که علاوه بر ارزش اما نه جایگزینی برای حالت عادی تحصیل.

ما رفعت و پراید در هند آنلاین -آموزش داستان موفقیت خدشه است با مسائل مربوط به عدالت و انصاف. یک تکه قابل توجهی از فراگیران متعلق به EWS دسته ندارند ابزارهای رومیزی و یا لپ تاپ و اتصال WIFI به عنوان بخشی از یک کلاس آنلاین نیز وجود دارد مسائل جدی از فقیر و یا ناچیز اتصال به اینترنت در دورافتاده و روستایی هند است که یک مانع برای یادگیری خط. بنابراین بازگشت به مدارس و کالج ها یک انتخاب نیست بلکه یک ضرورت برای هند است.

در مرحله دوم توسعه جامع از زبان آموزان که ملی است هدف آموزش و پرورش در هند شامل قوی برنامه فیزیکی و اجتماعی و رشد عاطفی. از آنجایی که این ممکن است از طریق خط حالت آن باعث شده است که نگرانی های جدی بر سلامت روانی و جسمانی کودکان در طول این مستند دوره است. آن است که غیر طبیعی و ناسالم برای انسان از تمام گروه های سنی را قفل شده در داخل خانه 24X7 برای مدت طولانی و حتی بیشتر از آن برای کودکان که سرشار از انرژی و در تلاطم تغییرات هورمونی از دوران نوجوانی به بزرگسالی است. فعال حرفه مانند بازی های ورزشی دو و میدانی و اجتماعی حرفه مانند دوستی, گروه همسالان, رفاقت, رقابت, مسابقات, بحث کار تیمی و حتی مخوف نظیر فشار (!) همه کمک به یک کودک در حال رشد به یک خوشحال, سالم و قوی و متعادل فرد شده اند به حالت تعلیق درآمد.

یکی دیگر از فشار دادن دلیلی برای بازگشت به مدرسه است که اکثر افراد نیاز به برخی از دست در یادگیری و وجود دارد برخی از افراد بهتر هستند تدریس در چهره به چهره حالت با معلم نشان دادن و از نزدیک هدایت فرایند یادگیری است. در حالی که تعدادی از این ابزار ارائه یک شبیه سازی تجربه یادگیری یک علم آزمایشگاهی و غیره. اما آن است که یک فقیر جایگزین برای یادگیری تجربی. بنابراین افراد هستند که در نرم افزار بر بهترین آموزش چهره به چهره در مدرسه است.

دوباره تصور کنید و دوباره ایجاد کنید

در مجموع این مسائل را به صورت یک روایت قانع کننده برای هند شروع به فکر کردن و برنامه ریزی بازگشت از هند فرزند خود را به مدارس در یک آینده قابل پیش بینی.

که رسمی دیوید Nabarro گفت: به تازگی کروناویروس جدید واقعیت است. من باور دارم که جهان باید برای یادگیری برای زندگی با کورونا در میان ما. بنابراین هیچ برنامه ای برای بازگشایی مدارس نیاز به مدیریت مدرسه را دوباره تصور مدارس در زمینه زمان کرونا بیماری همه گیر به منظور آماده سازی مدرسه پیچیده برای بازگشت از دانش آموزان است. روند دوباره ایجاد مدارس خواهد بود بر اساس 3 اصول راهنما- این 3Ps

تهیه احتیاط پیشگیری است. بر اساس این اصول راهنما-این 3Ps, مدارس باید تدوین پروتکل برای حفظ استانداردهای صنعت پیشگیرانه بهداشت جسمی فاصله و روزانه معاینه پزشکی برای علائم عفونت کرونا در میان دانش آموزان و معلمان و کارکنان و هر پدر و مادر و یا بازدید کننده از ورود به محوطه مدرسه. علاوه بر این تصمیم گیری های مهم را به صورت گرفته توسط این مدارس بر اساس این سوالات مهم-

 • که سطح زبان آموزان خواهد شد پیوستن به مدرسه برای اولین بار شروع كنم ؟ کشورها در سراسر جهان آن را انجام داده اند متفاوت است. نیوزیلند دانمارک کره جنوبی نروژ خود را باز کرده اند مدارس برای اولین بار به صورت اولیه آموزان و پس از آن مجاز ارشد دیگر کلاس ها برای پیوستن به در. در حالی که آلمان و استرالیا مجاز دانشجویان ارشد برای اولین بار در چین و ژاپن اجازه داد تمام سطوح به هم پیوستن.
 • چه تعداد از دانش آموزان را می توان با خیال راحت جایگزین در یک کلاس پس از پروتکل های فیزیکی فاصله?
 • روز هنگامی که دانش آموزان در حال آمدن به مدرسه می شود آنها را مطالعه آنلاین ؟
 • چگونه می توانید این درسی بود منطقی باز بین چهره به چهره حالت و حالت آنلاین?
 • چه خواهد بود دستورالعملهای عملیاتی استاندارد های نگهداری پیشگیرانه و بهداشت جسمی فاصله و متوسط بررسی از دانش آموزان هر روز ؟
 • چه خواهد بود دستورالعملهای عملیاتی استاندارد از دست زدن به اورژانس ناشی از تشخیص کرونا مثبت مشکوک در محل مدرسه همراه با کاهش, روش جلوگیری از گسترش آن به دیگر دانشجویان است ؟

نقشه مدرسه مختلط

مدرسه پیچیده باید به وضوح نقشه برداری به عنوان بخشی از مدرسه برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد آن لاین کلاس با خیال راحت. این کمک خواهد کرد که مدارس به ارزیابی انتقادی خود را با ظرفیت ها و توانایی های خود به ارائه حفاظت شده و امن فرض.

(نویسنده اذعان دارد و به لطف KIALAKEHE دبیرستان به عنوان یک منبع برای استفاده از تصویر بالا)

در این طرح از مدرسه مجتمع مناطق باید به وضوح مشخص شده و مشخص به عنوان در هر زیر است:

 • متمم ها و رنگ های کد مناطق بسیار امن منطقه (سبز) امن منطقه (زرد) & ناامن منطقه (قرمز).
 • همه کلاس ها فعالیت های ورزشی و حرکت ورود و خروج آموزان اتفاق می افتد باید در امن منطقه (زرد) و بسیار امن منطقه (سبز) در مناطق.
 • ورود دانش آموزان باید کاملا محدود در مناطق مشخص شده به عنوان نا امن منطقه است که به طور معمول دیده خارجی بازدید کنندگان است.
 • شناسایی مناطق برای فعالیت های مختلف و اختصاص زمان خاص برای استفاده از کلاس های مختلف.
 • برنامه ریزی و اختصاص زمان کافی برای عقب و جلو حرکت از دانش آموزان از کلاس های خود را به زمین بازی, آزمایشگاه, کتابخانه مدرسه و غیره. این امر کمک به کاهش خطر ابتلا به mingling و ازدحام در راهروها و مسیرهای.
 • شناسایی ‘قرنطینه منطقه’ و نگه داشتن آن در یک حالت ثابت از آمادگی برای مقابله با اضطراری غیر منتظره.

مدارس نیز باید محدود کردن ورود از پدر و مادر و بازدید کنندگان به مدرسه مگر اینکه مطلقا لازم است و آنها باید محدود به یک منطقه کوچک در نزدیکی در ورودی.

گسترش حباب به آرامی

به عنوان نیوزیلند آماده به حرکت در خارج از مستند 4 خود وزارت بهداشت توصیه کیوی به آرامی خود را گسترش حباب که تا به حال تنها شامل اعضای خانواده را نیز شامل مراقبان و معلمان است. در نظر گرفتن نشانه های NZ مدارس ایجاد حباب (گروه) از یک معلم و 10 دانش آموزان در یک کلاس با امکان گسترش تا 20 هنگامی که مدارس شروع به تابع هموار. این یک استراتژی صدا به تکرار در مدارس بیش از حد آن را به عنوان محدودیت تعامل دانش آموزان به گروه های کوچکتر به طور منظم موجب جلوگیری از قرار گرفتن در معرض تعداد زیادی از افراد مختلف در هر روز است.

آن را نیز عملی برای مدارس به –

 • مبهوت زمان: نگه داشتن ورود و خروج و زمان از دانش آموزان مبهوت به جلوگیری از ازدحام و ساکنان در میان دانش آموزان است.

متناوب بر روی خط و خارج از خط کلاس: به انجام برسانند نیاز فیزیکی فاصله در یک کلاس درس, کلاس باید به دو گروه تقسیم حدود 1/3rd اصلی قدرت است که باید به نام نوبت به مدرسه. هر گروه خواهد شد به طور متوسط از 2 روز از مدرسه بازديد و

 • 3 روز بر روی خط کلاس در هر هفته است.
 • پیشگیری بهداشت:
  • پوشیدن ماسک باید اجباری برای همه دانش آموزان و معلمان و کارکنان و بازدید کنندگان است. دانش آموزان را تشویق به پوشیدن دستکش بیش از حد. مدارس باید یک منبع اضافی از ماسک های موجود با معلمان به جای یک دانش آموز از دست, پاره و یا آلوده ،
  • را در دسترس دست عفونی در تمام کلاس های درس آزمایشگاه محیط های اغذیه فروشی, بازی, مناطق, ورزشگاه, کتابخانه, دفتر منطقه است.
  • را دست شستن اجباری در طول پرش.
 • فیزیکی (نه اجتماعی) فاصله: حداقل فاصله فیزیکی از یک متر با فرد دیگری باید حفظ شود در داخل مدرسه.
 • جلوگیری از تجمعات & جمعیت: فعالیت های که نیاز به نزدیکی فیزیکی در میان کودکان باید دوباره راه اندازی شود به عنوان مثال ورزشی است که ممکن است شامل لمس کردن, فشار, jostling, هنرهای رزمی, کلاس sandpits & مخازن آب در کیلوگرم استخرهای شنا که در آن عفونت می تواند گسترش از طریق آب آلوده هستند و همه بدون هیچ است.
 • مدرسه و درمانگاه: دکتر و پرستاران در انجام وظیفه باید به طور کامل مجهز به رسیدگی به هر گونه شرایط اضطراری ناشی از مورد مشکوک به عفونت با دادن کمک های اولیه quarantining بیمار و تغییر آنها را با خیال راحت به نزدیکترین بیمارستان در آمبولانس. آنها باید دنده محافظ ابزارهای پزشکی و همچنین تجهیزات پزشکی برای مقابله با این وضعیت. علاوه بر این, آنها نیز باید آموزش کارکنان به بررسی درجه حرارت در تمام افراد از ورود به محوطه مدرسه.
 • مربیگری در مهارت های بقا: پس از همه گیر شده است و کارکنان و کودکان در حال خروج از ایمنی خانه خود را برای اولین بار پس از مستند, مدارس باید به مربی آنها را در مهارت های خود را برای زنده ماندن یک بیماری همه گیر با خیال راحت – این امر عبارتند از بهداشت شخصی, مایع دست شویی, پوشیدن دنده محافظ حفظ فاصله فیزیکی و غیره. کودکان نیز حساس به همدلی و احترام برای آلوده و بیمار افراد که بخشی از جامعه ما و سزاوار نیست به طرد و دوری.

مدارس آینده

از زمان بسیار قدیم ما استفاده کرده اند از نظر آموزش و پرورش, آموزش و تحصیل اینتر-changeably. اما در این زمان همه گیر شرایط, این شرایط را به عهده گرفت معانی متفاوت. مدارس آینده خواهد بود ترکیبی مدارس. آجر و ملات ساختمان است که ما را دوست داشتم به عنوان ما alma mater می رویم تغییر و کوچک در بسیاری جهات به عنوان کودکان ارتباط برقرار خواهد شد و بیشتر و بیشتر با معلمان سراسر صفحه نمایش کامپیوتر است که نمی ضرورت آمدن به مدرسه هر روز. مثل کار از صفحه اصلی صفحه اصلی-تحصیل خواهد بود علاوه بر جدید به محبوب lingo.

روز دور نیست زمانی که A. I (هوش مصنوعی) بازی خواهد کرد یک نقش بزرگتر از انسان معلمان در تدریس. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که این انتقال هرگز کل و انسان معلمان همچنان به غنی سازی زندگی و درس های خود را از زبان آموزان با یکپارچه سازی فرهنگ و اخلاق و, اخلاق, ارزش های انسانی و مهارت های زندگی در آموزه های خود را. به این دلیل ساده که مرد-ساخت نباید واگذار شده به ماشین!!

(و پس از آن وبلاگ ما باید در مورد یک مدل هیبرید مدرسه با یک مخلوط درسی مناسب به تحصیل در سیستم)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>