دوباره تصور هند پس از COVID

COVID ضرب و شتم خواهد شد – آن است که یک سوال از زمان سرسختی نظم و انضباط و هر یک از ما پیوستن به مبارزه. دولت در مرکز و سطوح پاسخ داده اند استوار و با حق اولویت های فوری – مبارزه با سرایت مراقبت از بیمار و کار برای اطمینان حاصل شود که نیازهای ضروری ما فقیرترین و آسیب پذیرترین شهروندان ملاقات کرد.

در این مرحله بحث از “تجارت” بین اقتصاد و مبارزه با COVID نشان می دهد عدم شناخت از مقیاس این مشکل است. مرگ است نه “هزینه” آمار. اولویت در استفاده از منابع به انسان دوستانه. ما باید به مبارزه با COVID. ما باید مردم رو به بی سابقه اختلال در زندگی خود را, مواد غذایی, سرپناه و “زندگی” هزینه های. FM اعلام کرده معنی دار امداد بسته های پیشرونده است. وجود دارد, بدیهی است که قابل ملاحظه ای بیشتر در خط لوله. این شاید نا امید کسانی که به دنبال صدا-نیش big-bang پاسخ.

نیز وجود دارد که به وضوح نیاز به برنامه ریزی برای یک پست-COVID recovery – گرفتن رشد اقتصادی بر روی ریل و مردم به کار می کنند. این یک خالص بحران مالی حل سیل نقدینگی. آن را یک بیماری همه گیر است که انجماد اقتصاد است. معمولی پاسخ – liberalise باز به سرمایه گذاری خارجی و غیره. شاید ناکافی است. بیش از سرزندگی در مورد سرمایه گذاری خارجی که نوش دارو است نابجا. COVID و فوری آن پس نیاز به بزرگ هزینه های دولت – تقریبا مانند انکوبه اقتصاد و ارائه آن “هر آنچه در آن طول می کشد” را به عقب بر گردیم روی پای خود را.

امروز ما می بینیم آسمان روشن عقاب بالا افزایش دوباره ظهور, ديد کوه بلند از دست رفته در مه از آلودگی است. در برنامه ریزی برای پس از COVID سناریو ما می توانیم شاید الهام گرفتن از این و گرفتن فرصت از طول عمر برای حفظ این تغییرات و ترک یک تمیز کننده کشور برای فرزندان ما. سه برنده شدن آسان هستند, بهداشت و درمان, آموزش و پرورش و بهبود شهرستانها. از طریق تمرکز سرمایه گذاری و متفکر اقدامات ما اجازه Reimagine اقتصاد ما.

بهداشت و درمان: پاسخ به COVID منجر به توسعه قابلیت های جدید – پشتیبانی از بیمار جنبش و مراقبت از ردیابی از سرایت. ما نیاز به ساخت این. مدیکر نیاز به تبدیل داده ها رانده شده – ضبط اطلاعات بیمار و اجازه می دهد آن را آزادانه به اشتراک گذاشته دیجیتالی (با رضایت بیمار) در سراسر سطوح مختلف از پزشکی و زیرساخت ها است. شهر های کوچک بیمارستان ها باید قادر به دریافت اطلاعات از بلور فوتونی/جامع و تصویب آن را به یک تخصص بیمارستان بدون متعدد جمع آوری داده ها دور و کاغذ بازی. از راه دور پزشکی نیاز به تبدیل شدن به یک بخشی از استاندارد ما تحویل دادن میلیون ها نفر دسترسی به پزشکان بالا. ما نیاز به سرعت در حال گسترش تعداد سرویس کامل بیمارستان ها و مکمل اکوسیستم از کارکنان آموزش امکانات تشخیص ، در نهایت پزشکی قانونی رژیم نیاز به تقویت با رشوه دادن رایگان کنترل کیفیت در بخش خصوصی و موسسات.

آموزش و پرورش: زوم گوگل-پاتوق انقلابی آموزش و پرورش تحویل. دانش آموزان در حال پیدا کردن کلاس های منظم تر و معلمان بهتر و آماده تر از کلاس های منظم. وجود دارد بیشتر نوآوری در نظر با استفاده از مواد خارجی و تحقیقات به جای بدنش منسوخ کتاب های درسی. به جای ساختن مدارس گرفتار غایب معلمان و زیرساخت کمبود اجازه دهید ما ساخت دیجیتال تحویل کانال – لپ تاپ با دانش آموزان و معلمان; با سرعت بالا دسترسی به اینترنت; آموزش از راه دور از مراکز تعالی. مکمل تغییرات در برنامه درسی و روش های تست ممکن است لازم باشد. این می افزاید: انعطاف پذیری به آموزش و پرورش تحویل را بهبود می بخشد و به طور کلی استانداردهای آموزشی و کمک درسی اقامت تا به تاریخ به خصوص برای بنیادی افراد است.

دیجیتال تحویل آموزش و پرورش ابزار فراتر از مدارس. آن می تواند کمک به آموزش مجدد و upskill کارکنان و به تازگی بیکار به طور موثر تر و ارزان تر از حال حاضر فرآیندهای. نیروهای مسلح جانبازان می تواند آموزش دیده برای پیدا کردن اشتغال بازنشستگی پست. آن حتی می تواند کمک به آماده محکومین برای ورود به جامعه است.
دولت نقش اصلی خواهد بود و یارانه زیرساخت و تنظیم مشخصات و الزامات تحویل. تحویل واقعی باید در اصلی اقامت با بخش خصوصی – تحت محکم اجرا موافقتنامه سطح خدمات.

به طور گسترده و از راه دور در دسترس بهداشت و درمان و آموزش باز کردن یکی دیگر از فرصت های بزرگ – بهبود مناطق شهری است.

شهری د-تراکم: بین شهرنشینی ناشی از در دسترس بودن شغل, آموزش و پرورش, امکانات مدرن و اموال خود را به عنوان یک انبار از ثروت شهرهای ما دیده می شود کنترل نشده هرج و مرج رشد. “کار از خانه” نیاز به تشویق به عنوان یک ماده از سیاست نه فقط اسلام ، دولت حتی می تواند فکر می کنم از یارانه شرکت ها یا افراد برای ماندن در خارج از محدوده شهر و کار از خانه. این کاهش فشار در شهرداری منابع حمل و نقل و بهداشت و غیره. آن را نیز به ارمغان بیاورد بیشتر زنان به نیروی کار. به طور عملی این نیاز عظیم upgradation در حمل و نقل و ارتباطات است. تصور کنید زندگی در کوهپایه های هیمالیا و نیاز به آمدن به دهلی نو و یا کنپور برای چند روز در هر ماه است. اگر ما می تواند حرکت کند حتی 10% جمعیت از شهرهای آن تغییر خواهد کرد ما در شهرستانها بهتر است.

مشاهده عقاب سرش بالا دهلی نو امروز در آسمان آبی من یادآوری شد Sampaati از Ramcharitmanas – یک کرکس قادر به دیدن فراتر از دیگران به آینده شاید. در پست ما-COVID استراتژی اقتصادی ما باید به همین ترتیب افزایش می یابد از بالا, فراتر از معمولی و سعی کنید برای ساخت دوباره تصور هند برای نسل های آینده است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>