RBI هشدار از محاصره دل تنگی چالش dissipating آن باقی مانده است برآورده نشده

ارائه یک پیش آگهی وخیم به کشور RBI فرماندار Shaktikanta Das نشان داده است که رشد تولید ناخالص داخلی می تواند در قلمرو منفی در 2020-21. RBI همچنین حاکی است که آن را انجام خواهد داد همه چیز ممکن است در عرصه سیاست پولی برای تقویت اقتصاد است. تصمیم به گسترش وام moratoriums برای سه ماه ارائه خواهد شد قابل توجهی امداد رسانی به همه بخش ها.

کاهش مخزن نرخ دیگری است خوش آمدید اندازه گیری از RBI اما گریم-شاخص های اقتصادی-هیزم توسط فرماندار نیز می توان به عنوان یک پیام به دولت برای انجام بیشتر از آن طرف به خصوص در رابطه با سیاست های مالی اقدامات است. RBI را هشدار مصرف خصوصی رکود حتی در ماه مارس نقاط به لحاظ مالی مضطرب خانواده ها که تشدید خواهد شد در هفته های آینده مگر اینکه اقتصاد می تواند بازگشایی سریع.

در مقابل دولت که برگزار شد بیشتر خوش بینانه در نظر Das هشدار داد از “محاصره تنگی” حتی در حالی که ضعیف 3.7% افزایش در تولید محصولات کشاورزی به عنوان یک فانوس دریایی از امید است. وزیر دارایی Nirmala Sitharaman است نه حکومت کردن بیشتر اقدامات در دولت ، این نباید با تاخیر بیش از حد طولانی در حال حاضر. این degrowth سرایت گسترش سریع تر از coronavirus سرایت و باید با اقدامات فوق العاده. در غیر این صورت این مستند می تواند تبدیل به یک دائم برای بسیاری از کسب و کار مبارزه.

دفعات بازدید: داستان کامل: وام و تربیه مجموعه به پایین آمدن به عنوان RBI کاهش کلیدی سیاست نرخ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>