این RBIs تصمیم به نگه داشتن مخزن رای در 5.15 درصد آینه حجب از وزیر دارایی در بودجه طرح های پیشنهادی ارائه شده برای سال مالی 2021. هر دو دوقلو به دنیا آمد و از همان مادر از سیاست فلج و رو به کاهش بینایی است.

مسلما رفتن بر کاهش مخزن میزان زمانی که بانک ها حاضر به بازی توپ و انتقال کاهش نرخ به مصرف کنندگان محدود می گرداند. هدف از کاهش مخزن رای است که به وام های در دسترس در نرخ های ارزان تر به مصرف کنندگان نهایی برای خانه و ماشین و آموزش و پرورش. بانک ها حاضر به بازی توپ و مشتریان در صورت علاقه به دیوار به عنوان بالا به عنوان 10 درصد بالاتر از مخزن نرخ 5.15 درصد – دخالت حاشیه مربا برای ما ناکارآمد بانک ها.

اجازه می دهد تا نکنید که این بحران امروز از تقاضا کم است. صنعت و افراد – حداقل کسانی که جدی در مورد بازپرداخت وام های خود را – دیدن هیچ آینده ای در قرض گرفتن در بين 10 تا 15 درصد به سرمایه گذاری در یک اقتصاد در حال رشد در 9 درصد از لحاظ اسمی.

تنها کسانی که یک unbeatably محصول انقلابی مانند تسلا خودرو در بخش خودرو و یا Jio سرگرمی و ارتباطات و یا کسانی که بخشی از عظیم “دولت-مجتمع صنعتی” که فراتر از رسمی در بخش عمومی را قرض مصمم زیرا آنها می توانند منطقی امید به فشار موجود بازیکنان خارج از بازار و افزایش سهم بازار; فشار تجویز قیمت بالا به آنها کت و شلوار و یا نیشگون گرفتن و کشیدن قوانین و مقررات برای افزایش خود را بالا و پایین خط.

متاسفانه ماهیت این ممتاز وحش به گونه ای است که وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از شرکت ها و محصولات در بازار است. بقیه ما فقط می توانیم امیدوار به نگه داشتن بینی ما بالاتر از آب و امیدوارم که برای کم رشد دو رقمی در ما بالا خط. این آرمان از متوسط هند بازرگان – خرده فروشان و عمده فروشان و کوچک و متوسط میباشد. و آن این است که بسیاری بوده اند وحشتناکی نا امید هم با بودجه و در حال حاضر توسط RBI پولی کمیته تصمیم به نگه داشتن نرخ بهره در سطح.

این خوب است که RBI گرفته شده بیشتر مراحل اساسی به منظور افزایش نقدینگی در بازار با کاهش در مقدار زیادی از پول بانک ها مجبور به ذخیره نگه دارید با RBI به عنوان یک نوع تضمین برای حفاظت از توانایی servie بدهی در کتاب خود به سپرده گذاران. با آزادی بالاتر نسبت دارایی های بانک ها استفاده می شود که در آنها کسب درآمد مطلوب خطر وزن می گرداند به جای بود dragooned به حمایت از ته اشتها دولت برای دندانه RBI پشتیبانی اعتباری ارزان تر.

بیشتر “شجاعانه” حرکت است که اجازه می دهد اضافی گریز – یک سال اضافی – به املاک و مستغلات و MSME واحد به بازسازی بدهی به عنوان در تاریخ 1 ژانویه 2019 و در نتیجه دفع بدهی عنوان طبقه بندی شده تاکید کرد.

موفقیت چنین تسهیلات بستگی دارد مهمتر در هزاران نفر از مدیران بانکی که در حال حاضر باید غربال کاه غیر مسئولانه و تجاری محکوم وام گیرندگان از دانه چند که ترازنامه در ظروف سرباز یا مسافر برای هیچ گسل از آنها.

با استفاده از اختیار عاقلانه آسان تر است از انجام گفت. اما کسی نمی تواند micromanage چنین تمرینات. این خوب است که RBI تصمیم به دادن این سود به املاک و مستغلات – بزرگترین کارفرما نیروی کار غیر ماهر پس از کشاورزی و به MSMEs که رنج می برد بیشتر از ourinstitutional تکامل به یک “banked کسب و کار در معماری” به دلیل GST – به عنوان مخالف به یک تخت نورد زودتر با پول نقد.

قسمت های خاصی از دولت در حال کشیدن هم به سال مالی 2021 کیفی بهتر از قبلی مالی. اما آن باقی مانده است تا حدودی تکه تکه برنامه بازی به شدت وابسته به خوبی به این معنی افراد گرفتن حق تصمیم گیری.

آنچه باقی مانده است از دست رفته است همانند نهادی فشار مورد نیاز برای پس گرفتن ارتفاعات از 8 درصد رشد داشته است. که می تواند رخ دهد تنها با یک تعمیرات اساسی عمده ای از راه منابع عمومی اختصاص داده و استفاده می شود و به انگیزه های موجود برای کسب و کار به سرمایه گذاری و رشد می کنند.

تنها اصلاحات عمیق از سبک و ماده از مقررات دولت – در امتداد خطوط به طور غریزی گرفته شده توسط نخست وزیر مودی به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 2014 – در الگوی رفتاری “بیشتر حکومت کمتر دولت” می تواند از بند باز کردن ارواح حیوانی که باقی مانده اند در قفس توسط تنبل دولت به خوبی درک موضوع برای احیای.

آزاد سازی کشاورزی; خصوصی سازی رو به رشد بخش عمومی و professionalizing دولت دیگر نمی تواند نادیده گرفته می شود اگر رشد بالا با حقوق صاحبان سهام به هدف است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im