بثورات وعده Covid: آنها نمی خواهد فراموش شود و وجود خواهد داشت و ناراضی حساب یک روز

در حال حاضر که ما در حال جدا به عنوان زوج با دیکته Covid و اغلب سخت قرار داده شده به نگه داشتن مکالمه روان ما شوهران تمایل به پر کردن سکوت با ساخت یا خطرناک وعده یا گفتن چیزی اشتباه. مردان, طبیعت, نفرت سکوت بر خلاف زنان که می توانید بادبان گذشته شوهران مانند اسپانیایی galleons در جنگ با فر لب از تمسخر در کمان. و حتی رفتن به رختخواب در شب بدون شکستن آن. مردان به طور مداوم تحت پیگرد برای صلح است.

این Covid بحران را برانگیخته بسیاری از جمله نمونه های راش وعده. یکی از دوستان قول داده است در افزایش husbandly حسن نیت به خرید یک ماشین جدید که ‘ما’ گذشته این بحران است. وجود دارد این است که دیگر نمک زمین که دارای بدهی کارت اعتباری مانند آکنه است اما خوش توافق برای سرمایه گذاری در یک استخر شنا برای کودکان و نوجوانان. فکر نمی کنم بچه ها نیست و بخشی از این فشار آنها شادی کردن در آن. یکی دیگر موافقت کرده است که به خانواده در یک سفر دریایی تا بسفر لحظه پرواز و قوانین برای آن اجازه می دهد و آنها می توانند پس از دریافت این cooped احساس از سیستم های خود را.

شما متوجه باشید او با شما تماس خواهد کرد در آن باشيم. او گفت: ببینید که چگونه آن رفت, ما فیلم بازی تاج و تخت منظور من چقدر g t می توانید یکی را و پس از آن ما زد convo پس از آن هم به احمقانه استدلال و یا روشن کردن اتاق با یک وعده مبارک من انتخاب وعده مبارک.

Covid وعده های بسیار شایع از آنجا که ما بچه ها احساس خوبی وجود دارد مقدار زیادی از زمان قبل از همه چیز به آن نقطه می گویند آن را در حال حاضر carpe diem و قهرمان می شود. شاید آنها را فراموش نخواهد کرد ، که شما شوخی می کنید ؟ آنها را هرگز فراموش نکنید.

و یک روز وجود خواهد داشت این حساب. از آن خواهد شد یک پست عادی-Covid بعد و خانواده خواهد بود نشستن در اطراف انجام هیچ چیز قابل توجهی است و شما به عنوان مرد خانه احتمالا گفتن داستان خنده دار است که در حال سقوط تخت در چهره خود و همسر خود را در حال حاضر می گویند که همه چیز خیلی بهتر است که در مورد کروز, من به دنبال در بروشور این فصل خوب.

پس شما احتمالا فراموش کرده همه چیز در مورد آن را به شما می گویند چیزی بسیار ناگوار از خط مانند آنچه کروز نگاهی به این صورت حساب ما ساخته شده از پول است. و خواهد شد که این آغاز پایان است. در یکی دیگر از خانه ماشین خواهد ماند unbought و بچه ها اخم به دلیل وجود استخر شنا در حال آمدن است. و پدر در لانه. پس مراقب باشید بچه ها قبل از اینکه شما برای باز کردن دهان خود را.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de