رمضان غرق در افکار

صندلی به تنهایی در مطالعه من تحت whirring پنکه سقفی در شب اول رمضان–2020, من می توانم آن را باور نمی کند این است که ماه رمضان در سال است. این Covid-19 همه گیر یاد می شود برای بسیاری از محدودیت های آن در ایالات متحده است. اما آن را نیز یاد می شود برای راه آن تغییر رمضان.

من همیشه می دانستم رمضان به عنوان یک زمان برای دعا, منعکس کننده, تلاوت کلماتی که مؤمنان بر این باورند فرستاده خدا برای بشریت از طریق مسنجر در خشک خشک عربستان 1400 سال پیش. اما برای من, نماز, رمضان یا هیچ رمضان بودند و عمدتا در خارج از خانه در مقدس پناهگاه مردم ساخته شده است به تعظیم به خالق خود است. صفحه اصلی بود برای استراحت را فراموش دنیوی نگرانی و ربودن چند ساعت از crazily مشغول زندگی را به گپ زدن با بچه ها و خواب خوش.

هر دو رمضان و خانه راه من می دانستم که آنها تغییر کرده است. مساجد خالی هستند فقط به عنوان دیگر مکان های عبادت هستند. پس همه آنان ارائه شده در صفحه اصلی. من به یاد داشته باشید که چگونه امنای مساجد خواهد اخم چند روز پیش از ماه رمضان به ترتیب اضافی برای نماز تشک. آنها اطمینان حاصل شود که مایک به خوبی کار می کرد و همه کسانی که چراغ ها و طرفداران تهویه مطبوع در هر کجا از آن است که کار به درستی. ترتیبات خواهد بود ساخته شده برای ذخیره آب اضافی برای wadu یا وضو گرفتن به عنوان تعدادی از نمازگزاران در مساجد دارای عقاید با رویت ماه جدید. وجود دارد هیچ گونه نگرانی در این زمان.

روز دیگر من یک داستان در مورد دلسرد huffaz (جمع از حافظ شیرازی) این رمضان. به uninitiated, حافظ شیرازی است که کسی که حفظ قرآن بخواند و آن را از حافظه است. این huffaz در خواست بزرگ هستند در طول رمضان به عنوان آن است که آنها که منجر شبانه نماز tarawih به طور انحصاری در این ماه است. فقیر در میان huffaz در انتظار ورود این ماه زمانی که آنها به دنبال پس از و در تکمیل tarawih به طور معمول نسبت به پایان ماه دریافت جایزه سخاوتمندانه. وجود ثابت و پاداش برای کار سختی که این قبیله از huffaz رندر–مانند دیگر مسلمانان آنها خیلی سریع از صبح تا غروب بلکه باید به تمرین دقت مبادا آنها را فراموش کرده ام برخی از آیات در تلاوت جلسه در شب. از آن آسان است برای ارتکاب یک کتاب کامل به حافظه و به یاد داشته باشید آن است. به همین دلیل است که این huffaz فرمان بسیار احترام. و حداقل در رمضان آنها ندارد و دلایل شکایت از پرداخت ضعیف. متاسفانه این مستند را مجبور ترین huffaz در شهر و جاهای دیگر در داخل خانه. هیچ tarawih نماز در مساجد بدون نیاز به درگیر huffaz. “این huffaz احساس نژند و دلسرد” حافظ اطهر علی که رهبری سالانه tarawih نماز برای بیش از پنج دهه به من گفت.

و رمضان است نه فقط در مورد روزه و نماز به تنهایی. آن است که در مورد شاهکارهای بیش از حد. اگر شما اتفاق می افتد به در بمبئی در رمضان و نه در بازدید محمد علی جاده در شب حتی یک بار, شما قطعا نمی متعلق به این سیاره است. رفته است raunaq (افسون) از شلوغ ناهنجار مواد غذایی, خیابان خارج از سبز گنبد یاد Minara مسجد در محمد علی جاده ها است. مساجد به افزایش مناره ممکن است زرق و برق در جشن, چراغ, اما خیابان ها زیر نگاه مرده. من بررسی نمی کند و در عین حال با فروشندگان مواد غذایی و دوستان من که خود را به برخی از محبوب eateries در محل. آنها باید نشسته ملول رفته است خود را از کسب و کار سریع. جدا از معروف غول مانند Jafferbhai را در دهلی Darbar و Shalimaar وجود دارد که بازیکنان دیگر مانند نور محمدی جباری الماس و پاتل که بیش از حد ثروت در این ماه مبارک. Nihari در نور Mohammedi عالی است. صاحب آن اقبال داداش خواهد شد اگر شما زمان را به نشستن با او را به یاد بیاورید که چگونه از آن بود که امد و شد زیاد مورد علاقه از سرکش بی نظیر M F حسین که آمد به شکار غیر سبزی, مواد غذایی, پابرهنه اصل با قلم مو خود را در دست. به عنوان یک علامت از قدردانی به هتل مسيحيت autographed نقاشی برای اقبال پدر. نقاشی های آویزان در هتل دیوار. یک ظرف در اینجا به نام مرغ Sanju بابا. داستان است که Sanjay Dutt یک بار به اینجا آمد و دوست داشت یک ظرف مرغ. که بعد از غذا به نظر می رسد در منوی کارت.

ستاره فیلم سیاستمداران و وزرا با خود chamchas در دو دیپلمات های مستقر در اینجا و بازدید–همه را اقصر طرق به باریک و شلوغ khau خندق در اینجا در طول رمضان. Foodies برش در سراسر طبقه عقیده و جنسیت در انتظار نوبت خود را در جداول حتی به عنوان کباب و kaleji کباب بیش از کوره در حالی که شیرین و معطر malpuas سرخ در داخل دیگ های بزرگ. رمضان شب در بمبئی بدون آن خیابان تاریک و دلتنگ کننده.

بزرگترین نگرانی بچه ها من این رمضان این است که آیا عید جشنواره بیش از حد خواهد بود اندک است. و آنچه در مورد لباس های جدید جواهرات حنا و سایر عید مرتبط با خرید ؟ و حتی اگر مغازه باز کردن پست-مستند وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی انواع را انتخاب کنید ؟ چه جذابیت در عید خرید آنلاین ؟ چه اتفاقی می افتد به همسر haggling با kapdawala بیش از قیمت و کیفیت ؟ من یک گفته او در حال حاضر رزرو لباس آنلاین. فقیر پارچه های تجاری در نزدیکی بازار است. آن است که دو whammy برای او. اول او متحمل سنگین از دست دادن تحت مستند. در حال حاضر او در حال از دست دادن مشتریان به طور منظم به e-commerce.

من نگه داشتن انگشتان من عبور برای عید. آیا ما مجاز به بازدید از مساجد و Eidgaahs فون عید? آنچه در مورد دعوت از دوستان بیش محض khurma و بریانی. آیا من می گویند بریانی? یک بار نوشتم در یک قطعه که همسر طبخ بهترین بریانی در شهر است. من تلفن شروع به زنگ زدن با دوستان ارائه به افتخار ما را با خود ناخواسته بازدیدکننده داشته است به ما. به بازگوی برای تبلیغات چیزی است که او فکر راز و شناخته شده به چند نفر.

یک همکار در TOI از این شنیده مهارت های خاص ، او فرود آمد و در ما ghareebkhana (صفحه اصلی) هنگامی که برای انجام یک غذا ستون. همسر و خواهر او برجسته در داستان با یک عکس به عنوان شهادت به خود هنری. چه کسی دوست ندارد در TOI, به ویژه هنگامی که عکس خود را همراه با داستان. همسر هرگز نتواند برای نشان دادن این “جایزه” به مهمانان ویژه.که ستون در حال حاضر قاب می یابد یک گوشه خوب در خانه ما.

افطار احزاب آن افسانه اعیاد رفته بیش از حد است.بنابراین برخی از سحر (قبل از وعده غذایی سحر) در شهر. منتقدان سیاسی iftars باید تشکر بهشت است. قلب من نیز می رود به فقرا و به خصوص رشته کارگران مهاجر که لازم نیست به اندازه کافی به غذا خوردن حتی به عنوان ما صحبت در مورد مواد غذایی و اعیاد. در حال حاضر که من نقل کرده اند در برخی از جزئیات چگونگی این رمضان متفاوت است از کسانی که در گذشته از آن زمان به دادن این غرق در افکار متوقف شد. سحر زمان در حال نزدیک شدن است. رمضان مبارک.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>