سطح شیب دار بالا ظرفیت: این مستند دارای immobilised شهروندان اما دولت نمی تواند به آهسته

کل کشور است که در مستند برای 21 روز بیش از دغدغه است که هند روزانه Covid-19 موارد تایید شده را وارد یک مسیر قبلی افزایش تصاعدی در عفونت. که هشدار داده است که یک مستند به تنهایی نمی تواند شکست ویروس و آن را نگه دارید برای وقتی که محدودیت ها در نهایت برداشته. پس از خریداری وقت با ارزش در هزینه اقتصادی, دولت باید با استفاده از این پنجره ها تا حد زیادی به سطح شیب دار بالا ظرفیت در بهداشت و درمان و فرعی بخش است. دو ماه پس از ووهان رفت و به مستند ما می دانیم که چه کار کرده و شکست خورده در جای دیگر. این مستند counterintuitively همچنین خواستار آماده سازی در مقیاس تلاش های جنگی.

روز یکشنبه Janata مقررات منع رفت و آمد شاهد یک زنگ جشن پرسنل پزشکی برای خدمات خود را در خطوط مقدم از هند جنگ علیه Covid-19. اما encomiums معنی کوچک مگر اینکه دولت می تواند اطمینان خود را به خوبی بودن. دولت بسیاری از پزشکان در حال ضعیف عدم وجود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند ماسک و دستکش و منطبق مناسب در بدن و لباس. که همچنین تأکید بر اهمیت تست بیشتر مردم است. این روزنامه گزارش کرده است چگونه PPE تولید کنندگان به نوشتن ادامه به وزارت بهداشت پس از 12 فوریه برای طراحی مشخصات فایده ای نداشت و این که تست کیت های ساخته شده توسط انجمن شرکت های بودند که در انتظار اعتبار سنجی برای یک ماه.

خوشبختانه حس خوب غالب است و بسیاری از PPE تولید کنندگان باید گزارش دریافت سفارشات در حال حاضر در حالی که برخی از هند ساخته شده کیت های آزمایش تایید شده اند فارغ اولیه دستورالعمل الزام USFDA/ اتحادیه اروپا گواهی کیت. با دیگر کشورها محدود کردن صادرات هند هیچ گزینه ای جز به سرعت گسترش ظرفیت داخلی حتی برای مراقبت ويژه است. این 15,000 تومان کرور روپیه دیروز اعلام کرد برای تقویت زیرساخت های بهداشت و درمان به رسمیت می شناسد این واقعیت. ساختمان جدید بیمارستان/ درمانگاه برای Covid-19 درمان, راه اندازی بخش مراقبت های ويژه که نیاز به ساخت هواکش نصب لوله کشی اکسیژن و دیگر اجزای لازم باید همه اتفاق می افتد در حال حاضر در زمان ثبت.

خدمات هر دو بخش دولتی و خصوصی نیاز به مهار می شود در جای پای جنگ. حتی غیر ضروری صنایع قرار داده و از کمیسیون در حال حاضر می تواند کمک. رایگان در دسترس تست و امکانات کافی برای جداسازی موارد مثبت مورد نیاز خواهد بود زمانی که مستند نمی تواند پایدار. این جایگزین اگر به اندازه کافی حمایت با تجهیزات و پرسنل را آهسته ویروس گردش خون و با اختلال کمتر در دو. این مستند نباید تا پایان فلج کننده خدمات ضروری و صنایع و حتی دولت توابع مورد نیاز برای آماده سازی. قرارداد اجتماعی توسط شهروندان به ماندن در خانه نیاز به مقامات دولتی به دانستن آنچه باید انجام شود و به انگشتان خود را. تیک تاک ساعت است سریع برای هر دو مستند و ظرفیت سازی, فعالیت های.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>