رامایانا هر دو ادبی و معنوی ارزش

توسط سوامی Tapasyananda

Valmiki رامایانا مستقیم و غیر مستقیم معنی. برخی ببینید در آن تنها یک کار ادبی برخورد با سوء استفاده قهرمانانه راما. اما پس سنت است که متون مقدس انتقال چیزی بیش از فقط داستان و این که این اشکال ذات خود دانشمندان از حماسه یافت عمیق معانی معنوی در آن است و آنها باید تفسیر آن را به عنوان یک حساب کاربری از انسان اخلاقی و معنوی پیشرفت است.

برداشت هر دو انسان و الهی به طوری که آنها باز به هر دو تفسیر است. که در آن سرسری درک نشان می دهد تنها یک روایت جالب یک حکیم با بینش می توانید عمیق معانی معنوی. در واقع هر دو دیدگاه می تواند همزیستی.

داستان ها و دستاوردهای الهی برداشت ممکن است مانند نگاه ادبی داستان و یا صرف شاعرانه روایت به یک مرد که مطالعات آنها را از صرفا ادبی و یا روایت از نقطه نظر. عقل از سر فرزانگان مانند والمیکی و Vyasa که به دست آورده اند نافذ چشم انداز از طریق توسعه معنوی خود می تواند در آنها ثروت از معنی است. در این دوره از تلاش خود را به تفسیر آنها و به اشتراک گذاری همان به تعداد بیشتری از مردم از آنها ممکن است استفاده از شاعرانه روش و Pauranika راه از تصویر.

قصد چنین نوشته از عقل از سر فرزانگان است که به تدریس تاریخ و یا جغرافیا اما برای تحت تاثیر قرار دادن مردم از رمز و راز الهی وجود و سرنوشت معنوی انسان است. برای مثال Bhagavada Purana پس از دادن یک حساب از بزرگ جانباز پادشاهان در نهایت می گوید: “من با روایت داستان زندگی همه این مردان بزرگ که رفتگان پشت سر گذاشتن خاطرات خود را. هدف از این همه ادبی تلاش است که تنها به حرکت چشم پوشی و روشنگری معنوی. کسانی که تمایل ارادت به کریشنا باید همیشه شنیدن چنین حساب های برخورد با اعمال و صفات خداوند.”

بنابراین به نظر نمی آید برای تاریخی صحت یا صحت و دقت برای حماسه مانند رامایانا و مهاباراتا در حال روایت و داستان از مردان و زنان با بینش معنوی که می تواند به مراتب عمیق تر به ماهیت و هدف زندگی از دیگران می تواند با محدود خود را درک.

این Sundara کانادا – همچنین به عنوان کل رامایانا – بسیاری معنوی نیز ادبی و روایت جنبه. در شعر حماسی از رامایانا این فصل نشانه اوج Valmiki ادبی و شاعرانه تعالی و پس از آن sundara است ، وجود دارد دیگر تفاسیر نیز هست. پیشنهاد شده است که آن را sundara چرا که آن را رها سیتا از غم و اندوه خود را. Sundara می تواند به معنای رسول و کانادا شامل پیام های ارسال شده توسط راما به سیتا. Sundara نیز یک نام برای یک واسطه که ایجاد یک تماس متقابل بین یک قهرمان و یک قهرمان به عنوان هانومان را در مورد راما و سیتا. Sundara است که گفته می شود یکی از این نام برای یک میمون و این فصل تا به نام چرا که معاملات آن با دستاوردهای میمون-خدا هانومان.

بهبود چیزی از دست رفته است که گاهی اوقات به عنوان sundara و در این بخش به این موضوع پرداخته است کشف ربوده سیتا. مطالعه Sundara کانادا در نظر گرفته شده است به عنوان معادل آن به مطالعه کل رامایانا تا آنجا که به دست آوردن معنوی شایستگی نگران است. فقط به عنوان اوپانیشادها گفت: برای مهار عالی مقصود از وداها را Sundara کانادا قرار است به قلب رامایانا.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>