اجازه بدهید شروع با این ادعا که هر حزب سیاسی حق تصمیم گیری در مورد نوع اعضای آن می خواهد به ارسال به Rajya سبها – شورای متحده است.

اما گفت که اجازه دهید من نیز آن را بسیار روشن است که این انتخاب نه تنها مهم بلکه مهم برای هر حزب سیاسی آن را به عنوان بازتابی از افکار و اصول و سیاست هایی که این حزب نشان دهنده.

و وقتی که می آید به حزب مخالف اصلی از بیهار که ادعا می کند در توییتر آن رسیدگی شود “تنها حزب سیاسی هند است که ثابت قدم باقی مانده با اصول عدالت اجتماعی و سکولاریسم در برابر همه شانس” انتخاب نامزد خود را برای Rajya سبها همه مهم تر می شود.

“اصل عدالت اجتماعی”- اجازه دهید ما سعی کنید و درک آنچه در این عبارت به این معنی است. دیکشنری کالینز تعریف عدالت اجتماعی به عنوان “اصل است که همه اعضای جامعه از حقوق برابر و فرصت است.”

بنابراین این معنی است که حزب را تشویق مردم و رهبران در حاشیه بخش از جامعه که این فرصت را به بخشی از ساختار قدرت و در نتیجه رنج می برد.

من مطمئن هستم که این چند جمله کارگران و رهبران که به حق احساس نیاز به قدرت سیاسی.

اما زمانی که شما نگاه در انتخاب است که این حزب خاص ساخته شده برای آن Rajya سبها نامزد شما سمت چپ تعجب است که در آن ادعا کرد که “عدالت اجتماعی”?

دو غولهای کسب و کار – یک همراه قدیمی حزب و دوم یک چهره جدید – قطعا نمی جا به مفهوم عدالت اجتماعی به عنوان ما درک می کنیم در این مدت است.

این که تعداد زیادی از کارگران اختصاص داده شده که باید در خدمت این حزب به گونه ای خستگی ناپذیر در حال انتظار در صف برای یک خوبی سزاوار ارتقاء و شناخت از کار سخت خود را.

اما به وضوح پارامترهای انتخاب برای این پست مهم بود نه عدالت اجتماعی – که حزب قهرمانان و نه سخت کار اختصاص داده شده حزب کارگران است. احتمالا از آن بود که قدرت اقتصادی از فرد مورد نظر که چرخش نامزدی به نفع خود.

چه چیز دیگری شما توضیح این واقعیت است که زمانی که این میلیونر حزب نامزد Amarendra Dhari سینگ رسیده Rajya سبها نامزدی هیچ یک از حزب MLAs می تواند او را تشخیص دهد.

گزارش های خبری می گویند که Amrendra Dhari سینگ دارای منقول و غیر منقول دارایی به ارزش حدود Rs. 400 کرور و همچنین دارای یک بانک تعادل کمی بیش از 100 تومان کرور. من حدس می زنم این اعتبار به اندازه کافی به درک که چرا او برنده Rajya سبها نامزدی از حزب مخالف اصلی.

آن خواهد بود جالب برای پیدا کردن چگونه بسیاری از بار است چنین چیزی در گذشته اتفاق افتاده است زمانی که از اعضای فعال حزب حتی نمی دانیم این حزب نامزد نامزد برای Rajya سبها.

در حال حاضر این کنتراست به این انتخاب است که ما حزب JD(U) تحت رهبر ما Nitish کومار ساخته شده است که در طول سال به انتخاب مردم به نمایندگی از ایالت بیهار در اوت فوقانی خانه. Nitishji را تلاش شده است به ارائه فرصت برای رهبران فکری از زمینه های مختلف که به طور معمول رسیدن به بالاترین راهرو از قدرت از طریق رقابت در انتخابات است.

بیشتر چه حزب مخالف اصلی در بحار نیز خیانت خود را متحد کنگره توسط reneging در وعده دادن یک Rajya سبها کرسی به حزب بزرگ قدیمی.

در خجالت به اصطلاح “اتحاد بزرگ” کنگره بیهار در شارژ شاکتی Sinh Gohil نوشت عمده آن متحد یادآوری آن از “وعده” دادن یک Rajya سبها کرسی به حزب کنگره در زمان مناسب.

وعده کنگره ادعا ساخته شده توسط RJD رهبر Tejashwi Prasad Yadav طول صندلی های مذاکرات برای 2019 Lok سبها انتخابات است. واضح است که حمله به کنگره با صدای بلند و روشن است. اما حزب بزرگ قدیمی می توانید کمی به آن شده است که در طول سال کاهش می یابد به یک بازیکن حاشیه ای در سیاست خارجه.

بیهار امروز در مسیر توسعه هرگز شاهد و یا تجربه قبل از. Nitish کومار داده است دولت در جهت رشد و بزرگ فشار. حزب مخالف اصلی است که سخت در تلاش برای نگه داشتن خانه خود را به منظور, هیچ دستور کار برای توسعه است. و بعد از این باز کردن صفحه نمایش از اهمیت آن می گذارد به ملاحظات اقتصادی باید در حال حاضر متوقف ساخت خالی بلند ادعا می کند که یک قهرمان عدالت اجتماعی و سکولاریسم به نگه داشتن خود را “شنیده می شود” و اگر نه “مربوط” در سیاست خارجه.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im