راجستان بحران: آیا این آغاز پایان کنگره?

طی چند روز گذشته بحران سیاسی در راجستان بازی های برگزار شده است ما در صفحه تلویزیون و تلفن همراه, اخبار, برنامه های کاربردی. شما انتخاب کنید تا یک روزنامه و تیتر احتمالا می گوید چیزی در مورد ادامه بحران سیاسی در راجستان.

در مرکز این درام سیاسی است یک بار دیگر یک جوان رهبر کنگره Sachin خلبان. سوالی که به ذهن می آید زمانی که ما می بینیم الگوی حوادث است, ‘خلبان در همان راه به عنوان Jyotiraditya Scindia?’ ‘او همچنین برنامه ریزی برای حرکت به BJP?’ این خلبان را رد کرده است که او در حال پیوستن به BJP. اما آنچه پس از آن است که او فکر کنید ؟ آیا او برنامه ریزی برای تشکیل یک جبهه سوم? این سوال باید عبور ذهن هر هندی که حتی کمی از علاقه به سیاست است.

اگر خلبان در واقع برنامه ریزی هر حرکت او باید وزن جوانب مثبت و منفی آن به دلیل بازی های سیاسی در راجستان است که بیشتر بازی های برگزار شده بین کنگره و بی جی پی.

در حال حاضر این سوال مطرح است که حزب کنگره و از آن پس به نام فرمان بالا انجام شده است؟’ آیا این رهبران متوجه است که آنها در یک وضعیت بحران? به نظر می رسد که رهبران کنگره در حال حاضر به قبول این واقعیت است که Sachin خلبان در حال رفتن به ترک. اظهارات سانتی متر از راجستان Ashok Gehlot در خلبان ایدئولوژیک تعهدات خود را فارسی و به نظر می رسد او در حال ساخت این وضعیت بیشتر از همه مشکل برای حزب کنگره.

طعنه امیز است که انسان که چند ماه پیش بود deputed توسط حزب کنگره برای صحبت کردن با Scindia به او ماندن در حزب خود را در جاده ها به خروج از این حزب است.

چه حزب کنگره نیاز دارد در حال حاضر یک رهبر قوی است که می تواند نگه داشتن حزب با هم. این حزب نیاز به فرو رفتن آن را اشتباه رفته است. چه اشتباهات آنها ساخت. تا آنجا که من درک می رود احتمالا زمان آن رسیده است برای کنگره به آمده تا با یک سیاست که در آن پیر رهبران ساخته می شوند به گامبیا در دسترس نباشد و نسل جوان فرصت داده شده است. رهبران جوان باید اختصاص داده شود مهم اوراق بهادار و با توجه به در دست این حزب در امور داخلی. نیاز است همچنین برای رهبران حزب اعضای خانواده گاندی برای تبدیل شدن به بیشتر های صوتی هنگامی که چنین شرایطی بحران مطرح می شود. آنها نیاز به اعضای کنگره متوجه است که آنها نزدیک هستند.

اگر حزب کنگره است که قادر به متوقف کردن خلبان از ترک حزب در تمام احتمال, آنها را از دست خواهد داد گذشته خود را محبوب جوان مواجه است. نیاز به کنگره در حال حاضر به فرو رفتن به جایی که آنها خود را احتمالا از 10 سال از در حال حاضر ؟ در قدرت در مرکز و در برخی از ایالت ها و یا در کتاب های درسی که به عنوان یک حزب بود که!!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im