راجستان: Ashok Gehlot دولت حلق آویز با موضوع نازک

“ما دو MLAs در یک خانه 200 و در عین حال ما در یک موقعیت شاه سازندگان” – اظهار داشت ماهش داداش Vasava از Bhartiya قبیله ای در حال حاضر حمایت از Gehlot دولت راجستان و مشتاق به مشارکت فعال در ساخت/پاسخ نوری المالکی آینده دولت از دولت است. این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که یک “دموکراتیک” دولت می آید به آستانه و هنجارهای دموکراتیک در حال مانور دستکاری و پیچیده برای برنده شدن در این شماره برای یا علیه یک دولت. به عنوان قدرت داستان پرسه در دولت مشکلات برای Ashok Gehlot بیش از حد ضرب بسیاری از برابر و احتمال برنده برای Sachin خلبان و شرکت افزایش فوق العاده است.

شش Bahujan Samaj حزب (BSP) MLAs همه آنها ساخته شده بودند برای پیوستن به کنگره می روم Mayavati کالایی و سیزده مستقل باید با انجام تمرینات ذهنی برای تصمیم گیری خود را به میزان پادشاه ساخت نقش. حداقل پنج Congess قانونگذاران در حال حاضر در Gehlot طرف نیز گفته می شود ‘تفکر’ در غیر این صورت. شماره ظاهر می شود در دولت به نفع است وهم است و ممکن است فقط محو هر زمان با به نوبه خود از وقایع در این جهت است.

وضعیت غالب همراه با زمان کافی در دسترس Sachin خلبان به لطف حقوقی دولایه رفتن در برابر جریان دولت و این توضیح می دهد که به خوبی Gehlot را افزایش طبع و از دست رفتن خنک که همچنین در حال رفتن به خود را به خطر اندازد مانور مهارت ها و ظرفیت های. او به آرامی از ورود به عرصه ای که در آن او خواهد بود در دیده درمانده وضعیت و دولت قرار است در نهایت به رفتن.

Sachin بازی کارت های خود را بیش از حد پشتکار غیر ضروری خودداری از صدور بیانیه حتی به میزان پاسخ نمی دهد هر چیزی را به Gehlot را غیرمتمدن نه گه نظر او ‘nakara’, ‘nikamma’ و ‘بی فایده است’. این بیش از حد است پرداخت سود سهام به او کمک او دیده می شود به عنوان قربانی طولانی بیاستفاده وضعیت ایجاد شده توسط رئیس خود در دولت موجب غنی سازی خود را به طور کلی پایگاه پشتیبانی در کنگره کارگران و از همه مهمتر مردم در بزرگ است.

Gehlot بیانیه, هیچ, ورود خود که هر دو نمی شد حتی در شرایط صحبت کردن از یک و نیم سال اخیر – می گویند از زمان دولت تشکیل شد – او را در یک نقطه. چه نوع از دولت بود او در حال اجرا در دولت که در آن شماره یک و دو و وزیر و حزب حاکم, رئیس, شد, صحبت کردن با هر یک از دیگر ؟ و اگر آنها در شرایط صحبت کردن آنها باید به طور مداوم با قرار دادن موانع در هر یک از دیگر در راه است. به طور جدی وضعیت رقت انگیز در عمل که در آن هر دو از آنها را به جرم تضعیف کل سوگند دفاتر مربوطه. Gehlot بودن ارشد و شماره یک خواهد بود مستقیما مقصر در ریاست شکسته دولت با بی اعتنایی مطلق به اصول اساسی یک عملی استقرار. و بهتر است به نظر بیش کنگره دستور بالا که در حال حاضر مترادف به بی تفاوتی و بی تفاوتی به هر وضعیت داده شده اجازه می دهد نهفته بحران به التیام کشتن و یا در آن دوره است. و اگر آنها ایستاده تا به بحران آنها در نهایت تسریع بحران بیشتر است. این چیزی است که از بالا دستور تیم دقیقا انجام ماندن پشت, Jaipur.

Ashok Gehlot است ساده یا ترسو بوده و در اختیار داشتن بیش از حد به خوبی هنر زنده ماندن در برابر ناملایمات – از سرگرم کننده گاندی کودکان و نوجوانان با سحر و جادو خود را پخش برای ساخت آنها سازگار بود و در کنار او در لحظات تعیین کننده. اما این همه به ارمغان می آورد استکبار سازش نگرش و حس خودسرانه رویکرد است. او در حال حاضر رنج می برند از این که تنها او را به ترک به تنهایی با تنها نفس خود را به سمت چپ همراه او. او عمدی طغیان علیه خلبان او به طور فزاینده ای ساخت هر گونه بهبود روابط دشوار است روز به روز و همچنین روشن ساخت که او نه به نفع هر آشتی.

با hon’ble apex دادگاه امتناع تداخل با راجستان بالا دادگاه جهات و مقدماتی مشاهده است که “صدای مخالفان در یک دموکراسی را نمی توان تعطیل”, Sachin طرف احساس تشویق هر چند این امر می تواند عاقلانه به رسم هر نتیجه ماده بودن subjudiced. جنگ نیز به نظر می رسد طولانی کشیده شده در حال حاضر. اما سه امتیاز را Sachin فنی موقعیت قوی تر – یکی او و مردم خود را نقض نمی کند, پارتی, شلاق برای انجام یا عدم انجام برخی از چیزهایی که در کف خانه. دو او قاطعانه رفته در ضبط گفتن او قصد مشترک BJP و او شکایت کرد نماینده مجلس ساخت و خیالى از ارائه پول برای سرنگونی دولت.

همچنین در حال حاضر به نظر می رسد روشن است که این حزب در تکمیل دستور Gehlot عمل در بیش از حد عجله و در نتیجه خسته است همه سلاح های خود را در یک بروید – حمله به خلبان و مردم خود را با همه چیز در فرمان خود ارائه زمین به آنها را به جایی که آنها چیزی برای از دست دادن هر بیشتر. در هر وضعیت Sachin باید حذف شده اند از خود و موقعیت بدون ارائه فرصت برای توضیح موقعیت خود را.

Sachin همه چیز گفته و انجام داده, برای حزب کار می کرد بیش از حد سخت تحکیم رتبه و فایل و رفتن به مردم در یک محیط پویا و امیدوار کننده است و این حزب می کند مدیون پیروزی به او به میزان قابل توجهی. همچنین به نظر می رسد بیش از حد روشن است که در حالی که Gehlot ایجاد تمام مشکلات برای او حزب بالا فرمان بیش از حد حذف این دست از Sachin عملا او را ترک انفرادی به صورت باطل وضعیت در روز و روز را. این ساخته شده است که فرماندهی عالی بیش از حد آسیب پذیر بدون داشتن چهره به جلو قرار دادن هر چیزی قبل از او.

واقعیت این واقعیت باقی می ماند که شانس بقای Gehlot دولت است کاهش با گذشت هر روز و وقاحت صحبت های دولت است که در حال حاضر ایستاده در یک تیغ نازک اکثریت برای تمام اهداف عملی. چند روز بیشتر و این تیغ را برش نازک موضوع که دولت آویزان است.

Gehlot نامه به نخست وزیر متهم وزیر خود را از درگیر شدن در تلاش سرنگونی خود را از دولت نشان می دهد خود را افزایش سرخوردگی و همچنین باز شدن بیش از حد بسیاری از جبهه ها به طور همزمان. او به طور فزاینده ای در دام خود ساخته تار عنکبوت بیشتر و بیشتر. در حالی که او رئیس و وکلای وی از سوی مامورین Sachin به طور مداوم به دور در یک هتل با مردم خود او بیش از حد نگه داشتن خود قانونگذاران از جمله وزرای خود را اسیر در یک هتل لوکس ترس از دست رفتن شماره های او افزایش می دهد ، کل های سیاسی در امان نگه داشته شود در لوکس هتل, دولت, است محروم بودن نگاه کرد و بعد توسط دولت است که مردم عمیقا آزرده و همچنین نا امید.

در حال حاضر اگر Gehlot احساس می کند که نخست وزیر باید سهام از وضعیت و دخالت های مرکز را به خوبی انجام دهید به درخواست فرماندار ارسال در گزارش خود در این امور در دولت است. سطح گزارش می شود که برای مدت طولانی در حال حاضر رهبری سیاسی در دسترس نیست برای تصمیم گیری های مهم در این زمان دشوار است و دولت در حال اجرا عمدتا و صرفا توسط کارمندان دولت. و اگر این باقی می ماند بنابراین برای این مرکز خواهد بود و توصیه به قرار دادن دولت تحت ریاست جمهوری حکومت تا سیاسی, درام, نتیجه گیری و دوام دولت قابل مشاهده می شود!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im