راهول گاندی آواتار جدید: ممکن است مردم به خاطر نام, اما آنها به خصوص علاقه مند به موسیقی

راهول گاندی تبدیل 50 هفته گذشته است. در آن سن باراک اوباما در حال حاضر در خدمت برای نزدیک به سه سال به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده است. تونی بلر در حال صرف شش سال در 10 خیابان داونینگ. دیوید کامرون در حال حاضر بازنشسته و از سیاست پس از شش سال از روی لئامت دادن به عنوان نخست وزیر. کانادا جاستین ترودو هنوز دو سال قبل از رسیدن به 50. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی فقط 42 سال است.

زمانی که او تبدیل به 40 پرسش رایج در مورد خواسته راهول گاندی بود اگر او می تواند هند, اما زمانی که او را گام به ادعای جایگاه بر حق خود. زمانی که او تبدیل 45, Rahul هنوز هم نگاه به برخی به عنوان یک منطقی مدعی برای این کار یک بار برگزار می شود توسط پدرش, مادربزرگ و پدربزرگ. امروز شما را مجبور به شجاع یا احمق (یا هر دو) را چنین پیش بینی. نهرو-گاندی خانواده وفاداران هنوز هم ممکن است آن را باور وجود دارد اما کافی نیست از آنها را به سمت چپ برای بقیه از ما به آن را به طور جدی.

در رسانه های اجتماعی Rahul می تواند یک عجیب polarising شکل است. اشاره صرف نام خود را به اندازه کافی به ماشین پنبه پاک کنی تا انبوهی از نیمه دیوانه conspiracists که به نظر می رسد به صرف تمام وقت خود را به نگرانی در مورد “برده داری”, “boot-لیس” و راز بازده. اما مشکل واقعی برای نهرو-گاندی قلمه است نه شفاهی محدود Hindutva ترول ارتش اما مردم عادی به نظر می رسد بی علاقه در مرد و پیام خود را. او را تبدیل به سیاسی معادل یک ستاره پاپ شما مبهم به یاد داشته باشید از ده سال پیش. مردم ممکن است به خاطر نام, اما آنها به خصوص علاقه مند به موسیقی است.

را Rahul های اخیر تلاش برای دوباره اختراع خود را در میان گزارش می دهد که او ممکن است آماده به اصلاح کنگره در انتخابات ریاست جمهوری است که او به طور رسمی واگذار به سال گذشته است. به عنوان هند در تلاش برای شامل Covid-19 گیر کنگره رهبر گرفته تا به اشتراک گذاری مکالمات ویدئویی با کارشناسان همه فن حریف. کسانی که تمایل می توانید تماشا کنید Rahul بحث اقتصادی اقدامات امداد با Raghuram راجان این بیماری همه گیر بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد متخصص Ashish Jha و سوئدی مستند مشکوک Johan Giesecke جهانی وضعیت دیپلمات R نیکلاس برنز ،

از آن آسان است به حدس بزنید که چرا Rahul را مشاوران ممکن است آمار بر این رویکرد است. هر کسی که به تماشای با ذهن باز را ببینید که بی جی پی را تجسم کنگره رهبر به عنوان نوعی از buffoonish مرد-کودک است و نه فقط overdrawn اما صراحت نادرست است. Rahul می آید در سراسر به عنوان ادب و کنجکاو. بحث سیگنال راحتی خود را با تکنوکرات و کارشناسان در مقایسه با نخست وزیر نارندرا مودی که شناخته شده است به بی اعتمادی فانتزی درجه و ترجیح می دهند یک راه ارتباطی به گفت و گو است.

متاسفانه برای کنگره ویدئوها همچنین تاکید a به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده برداشت: که خود قلمداد رهبر است که به سادگی برش برای سیاست است. برای شروع, به سختی و هر کسی به نظر می رسد با توجه. از صبح روز جمعه چت با راجان تا کنون بیشترین بازدید از این سری تا به حال کشیده شده فقط 208,000 نظرات رسمی کنگره کانال یوتیوب. که خواهد بود مناسب برای واشنگتن فکر می کنم تانک رویداد. برای یک سیاستمدار ملی در هند آن باید کاملا شرم آور است.

این ویدئوها نیز افزایش یک سوال: چرا Rahul مشغول بازی تلویزیون لنگر زمانی که او باید در خیابان بالا بردن جهنم در برابر دولت ؟

این را در نظر بگیرید: این بیماری همه گیر در حال گسترش مانند آتش سوزی با وجود شرایط سخت مستند. اقتصاد در حال سقوط آزاد در بخشی به دلیل سخت مستند. مودی vaunted روابط شخصی با رهبران خارجی ثابت کرده اند که اگر نه بی معنی و پس از آن حداقل بسیار مبالغه. شی جین پینگ چین است nibbling بی باکانه در سرزمین های هندی در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن stomps در شرکت های هندی و طبقه متوسط حرفه ای توسط تعلیق ویزای H-1B از طریق پایان سال است. حتی نپال یک بار سنگ-آجدار متحد اقدام stroppy.

کنگره سیاستمداران تمایل به سقوط به دو گروه. در یکی از آنها به بخش خصوصی اذعان Rahul را شکست اما اضافه کردن که این حزب تنها می تواند با هم برگزار شد توسط یک عضو از نهرو-گاندی ، بدون این چسب همه چیز را از هم جدا می افتد. دیگران را سرزنش Rahul نزدیک ترین مشاوران برای اینکه از لمس سینه پسران, مردم با هیچ غریزه برای سیاست های انتخاباتی هیچ ظرفیت برای jugular زمانی که نیاز به هیچ توانایی برای قاب پیام خود را به طور موثر در سن Infinite, Twitter و Instagram.

این به چه معنی برای هند ؟ هنگامی که ما صحبت از کاهش کیفیت در این کشور دموکراسی ما اغلب تمرکز بر موسسات مانند دادگاه ها و رسانه ها. به جای بازیگری به عنوان ناظران که حفاظت از حقوق فردی و بررسی دولت افراط بیش از حد بسیاری از قضات و روزنامه نگاران را به پایان رسید تا به عنوان handmaidens از قدرت است.

اما یک دموکراسی بهداشت و درمان نیز بستگی به وضعیت سیاسی آن احزاب است. آنها متحرک توسط یک مجموعه منسجم از باورهای مشترک است که می تواند ترجمه به سیاست های? آیا آنها تشخیص استعداد و پاداش آن ؟ آنها بخشی از یک ثابت و شفاف گفتگو با ،

این هفته علائم 45امین سالگرد اورژانس ایندیرا گاندی بدنام 21-ماه تعلیق از دموکراسی است. اما خانم گاندی نه تنها عقب هند دموکراتیک آزمایش توسط قفل کردن رهبران اپوزیسیون تهدید آمیز قضات و مهار رسانه ها. او همچنین تبدیل حزب به یک شرکت خانوادگی به ضرب وابسته به یک نسب برای هر دو ثبات و تجدید. در پایان به عنوان راهول گاندی flounders آن را نه فقط در کنگره اما هند که پرداخت قیمت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.