ارشد کنگره رهبر راهول گاندی ارسال امواج شوک در کنگره به عنوان او شخصا هدفمند PM مودی پیش از دهلی مجمع انتخابات یک بار دیگر توزیع یک “chowkidar chor hai” لحظه. شلاق در برابر مودی در یک تجمع انتخاباتی در دهلی نو او غیر قابل تصور است. او تهدید کرد که جوانان از هند خواهد به ضرب و شتم ساعت با danda و او نمی خواهد اجازه داده می شود حتی به ترک خانه خود را.

اکثر ارشد کنگره رهبران بودند بهتزده توسط Rahul را گفتارها; چگونه می تواند او تکرار اشتباه ممکن است 2019 Lok سبها انتخابات است. پارتی, منابع اشاره می کنند که چگونه کنگره از دست داده بود 2019 Lok سبها انتخابات تنها به دلیل فاجعه chowkidar chor hai مبارزات انتخاباتی. “ما از صمیم قلب برای این پرداخت می شود یک شعار در هواپيمايی که یک حمله در ساعت قرار داده بود کردن مردم است. چرا Rahulji تکرار اشتباه ” اظهار تاسف کنگره منبع.

در عین حال به نفع شک به گاندی قلمه کنگره خواهم به این باور است “سازمان ملل متحد Nehruvian” فکر هجوم تا ساعت مودی نمی تواند شده اند Rahul ایده خود. باید آن پیشنهاد شده توسط تنبل خود را به سمت چپ متمایل speechwriter و او باید فقط به تکرار آن است.

در همان زمان آن است که احساس شخصی حمله در ساعت توسط Rahul می تواند به اثبات ضد تولیدی برای ضد کا تظاهرات که کنگره به طور فعال تشویق در سراسر کشور است. “ضد کا تظاهرات هستند و در یک مقطع بحرانی. آنها در درجه اول آغاز به عنوان تلاش برای جداسازی دور مسلمانان که تغییر به مودی بین 2014 و 2019 به دلیل تعدادی از مراحل او گرفته بود خود را برای بهبود بسیاری از حاج سهمیه به talaq سه گانه قانون است. کا یک ابزار مهم برای ما پیروزی مسلمانان در سراسر هند است. باید وجود داشته باشد هیچ حمله در ساعت ” اذعان می کند یک مقام ارشد کنگره رهبر.

پس چگونه خواهد Rahul سخنرانی تبریز انتقال دهنده برای حزب در دهلی نو می رود که به نظرسنجی در این آخر هفته ؟ شاید آنجا که کنگره رهبری به نظر می رسد بیشتر یا کمتر آشتی به تکرار فوریه 2015 نتایج — که کامل تار و مار و امید Kejriwal آن را با حمایت قاطع از مسلمانان است. فقط به عنوان یک نظر سنجی – ABP News –C-رای دهندگان نظر سنجی – پیش بینی دادن حزب فقط 4 درصد رای به اشتراک بگذارید.

دهلی کنگره بالا برنج تن است که 4 درصد سهم رای تیز بود سقوط از 22.50 درصد آن را به حال نظرسنجی در ماه مه سال 2019 Lok سبها سنجی که آن را ترک کرده بود Aam Admi حزب راه پشت با 18.10 % آرا به عنوان سومین دونده ، بی جی پی برنده شده بود تمام هفت Lok سبها کرسی در دهلی نو و تا به حال نظرسنجی 56 درصد است. وجود ندارد و توهم در این کنگره که از آن خواهد شد حتی در یک موقعیت برای حفظ رای خود را به اشتراک بگذارید—به همین دلیل است که تا به حال نه حتی تلاش است. راهول گاندی و پریانکا Vadra پا برای شادی بخش کمپین در چند انتخاب جیب در دو روز گذشته از مبارزات انتخاباتی و بسیاری از دهلی کنگره رهبران حتی نمی دانند که چه اساس انتخاب این حوزه را سنگم Vihar یا Jangpura. بر خلاف بی جی پی که کار کرده است برای هفته ها با وزرای پرداختن به nukkad جلسات Rahul و پریانکا ‘s کمپین” به پایان رسید و حتی قبل از آن آغاز شد”. پرسید: اگر حزب می تواند نمره و یا در حساب حتی در هر تک صندلی سابق دهلی وزیر می گوید: “اگر رای ما به اشتراک گذاری کاهش یافته و به 4 درصد به شدت از ماه مه سال 2019 به دلیل شاهین باغ آن رفته اند باید به, BJP.”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de