راهول گاندی غیر مسئولانه توییتر jibes در ساعت مودی در حال صدمه زدن به منافع ملی

یک حزب سیاسی است که بسیار متفاوت از یک حزب با دوستان که در آن یکی می سازد جوک طول می کشد jibes به طوری که دوستان سرگرم است و سرگرم کننده همه در اطراف. راهول گاندی درمان کنگره حزب مانند یک خانواده حزب که در آن او میزبان فکر می کند کار خود را به سرگرم صحبت از هر گونه زباله و کاملا غیر مسئولانه است. اما زمانی که مرد ساخت چنین احمقانه مفروضات در مورد نقش یک حزب سیاسی به عنوان راهول گاندی می کند نیز اتفاق می افتد به یک عضو پارلمان و رئیس جمهور سابق یک حزب ملی است و پس از آن که همه چیز تبدیل به جدی برای کشور است.

راهول گاندی فراموش کرده است که کنگره یک حزب سیاسی در هند است که در قدرت برای تقریبا 5 دهه است که جامعه بین المللی با استفاده از اظهارات او را برای اهداف ژئواستراتژیک و از این رو هنگامی که او باعث می شود یک بیانیه موهن برای ارتش هند که چه کسی آنها را فرستاده غیر مسلح و به طور مشابه می گوید که چینی اشغال سرزمین های هندی او ابطال تمام تلاش های دیپلماتیک ساخته شده توسط هند در جعل یک اجماع در درون جامعه جهانی در هند ایستاده چینی تجاوز. نخست وزیر به وضوح گفت چین وارد قلمرو هند اما راهول گاندی گفتن کلمه چینی وارد شده آن است که بسیار مضحک است که راهول گاندی است رفتار مانند یک توجه سالک که می گوید چیزهای عجیب و غریب مردم را به خنده.

راهول گاندی نیز عادت مصرف jibes این قابل فهم است که اگر تطبیق بین مردم و نه در مقابل اما راهول گاندی در یک بسیار unpatriotic رفتار خواستار PM مودی با نام هایی مانند ‘surender’ به خاطر گرفتن چند claps از cenacolo به طوری که او می تواند چشمک در آنها را دوباره در خود توانا. تبدیل شدن به جدی آقای گاندی یا ترک سیاست است. شما در حال آسیب رساندن به هند منافع ملی شما در حال درمان زندگی 1.3 میلیارد دلار به عنوان یک زمین بازی که در آن شما می توانید بازی را اجرا و سپس به برخی از عجیب و غریب خارجی محل سکونت زمانی که شما احساس می کنید و سپس دوباره ایجاد برخی از جوک ها را jibes برخی از سرگرم کننده می شود و حداقل در مورد اثرات مضر در جامعه است.

چینی ها به توافق با حزب کنگره آن باید بررسی شود که آیا راهول گاندی در هر راه شده است به خطر بیافتد توسط چینی ها به دلیل رفتار عجیب و غریب خود را در توییتر هر روز که در آن او قرار می دهد توییتهایی که تضعیف هند روحیه و کمک در قرار دادن یک درک عمومی در هند و در سطح جهانی است که هند دستگیر شده اند توسط چین و هند دولت و نیروهای مسلح ضعیف و بی منطق در دست زدن به چین یک فتنه عمل توسط راهول گاندی و شمار واقعی شک و تردید در انگیزه های خود را. برای مثال در تازه ترین توییت در 22 ژوئن راهول گاندی توییتهایی که “چین به کشته شدن سربازان ما با چین در زمان ما زمین پس چرا چین ستایش آقای مودی در طول این جنگ؟” سوال این است که راهول گاندی باید پاسخ این است که ساعت, ارتش هند, وزارت امور خارجی انکار هند گرفته شده زمین ما چرا راهول گاندی ادعا چین در زمان ما زمین?, آیا آقای گاندی نه اعتماد به ارتش هند حداقل. همچنین چرا آقای گاندی ذکر شده یک بار قهرمان شجاعت سربازان ما که تحمیل تلفات در چینی PLA ارتش که در آن آنها در حال حاضر خود را تایید مرگ و میر.

آقای راهول گاندی از آنجا که شما زندگی می کنند در غیر جدی جهانی از coteries و cronies که در انتظار نگه داشتن برای آینده مزخرف شما را در توییتر من را نشان می دهد سوال برای شما است که شما ممکن است بخواهید در توییتر انجام بپرسید: “چین چگونه بسیاری از سربازان شما از دست رفته در ژوئن 15 در دست شجاع ارتش هند?”, من می دانم که این سوال جدی ممکن است خنده دار به خود خنده دار طرفداران در کنگره که دامان خود را شبانه توییتهایی در هذیان اما آن را قطعا کمک خواهد کرد که هند منافع ملی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.