گاهی اوقات یکی واقعا شگفتی اگر راهول گاندی واقعی است. او خود را شناخته شده است faux عبور bloopers و bloops. فقط به عنوان یک مورد به دریافت بیش از یک او می آید با یکی دیگر از. در طول چند سال گذشته به خصوص از آقای مودی به قدرت فرکانس خود را bloopers افزایش چند برابر. شاید این ترس و از خود راضی شخصیت آقای مودی است که به ارمغان می آورد Rahul را ناامنی و inanities به جلو. در اینجا این است که پنجاه سال است که مفرد تمایز از متولد شدن در یک خانواده است که دارای یک نخست وزیر در هر یک از آن گذشته سه نسل و در عین حال هر بار که او دهان باز می کند او bloops.

او قلمه از کشور یک بار برای اولین بار خانواده سیاسی با سیاسی نظافت که دیگر مشتاق سیاستمداران تنها می تواند از خواب اما هرگز دریافت کنید. او شده است یک عضو پارلمان به مدت چهار ترم و هنوز هم نه تنها flounders در مجلس بلکه مسخره ادب از معبد دموکراسی است. او شده است در بر داشت در مجلس شورای اسلامی و حرکت در همکاران خود را پس از ساخت یک حقه باز سخن گفتن. او حتی موفق به از دست دادن انتخابات در کنگره سنگر و استحکامات از امتی که در حال بازگشت از یک گاندی به مجلس برای آخرین سال…. دیدگاه خود را برای هند را می توان در دو کلمه خلاصه ‘مودی Hatao’ و هوش مناسب خواهد بود و در نقطه ای از یک سوزن با اتاق به فراغت.

آخرین اشتباه احمقانه می آید در پی Coronavirus و زمانی که این کشور در تلاش است برای مبارزه با این بیماری همه گیر. در یک توییت گفت:’من را حفظ خواهد کرد تکرار این. Coronavirus یک مشکل بزرگ است. نادیده گرفتن مشکل این است که غیر از راه حل است.” امروز تمام جهان است eulogising آقای مودی و دولت او برای خود نرم افزار-نقش فعال در مبارزه با گسترش Coronavirus در کشور و برای گرفتن ابتکار عمل برای مبارزه با آن به طور مشترک با کشور های سارک. هند را نجات تلاش برای سرخپوستان رشته در خارج از کشور در بسیاری از نقاط جهان دیگر است و ستوده تلاش است که به رسمیت شناخته شده و تمام. آمادگی در تصمیم گیری در مورد جنبه های مختلف مربوط به مبارزه با کروناویروس شده است سریع و موثر است. در عین حال ما Mr اشتباه احمقانه توییتهایی که دولت با نادیده گرفتن مشکل است. زمانی که بازار سهام سقوط کرد و چند روز پیش او اظهار داشت که دولت در یک بی حسی. او خیلی ساده لوحانه است که او نمی تواند درک کند چرا بازار سهام و چهار بود که در همان جهان بیش از ؟

در بیانیه ای به رسانه ها, Rahul گفت: اقتصاد هند در حال رفتن به را ویران کرد. شما هیچ ایده دردناک چیزی که در این کشور رنج می برد و آن را در حال آمدن است. آن را مانند یک سونامی در راه است.” فراموش کردن کیفیت به زبان انگلیسی برای یک لحظه او به نظر می رسد اشتباه در همه شمارش در اینجا. او پیش بینی است که اقتصاد هند را برای شش. با آمدن Coronavirus ترین اقتصاد جهان خواهد رنج می برند و اقتصاد هند را نمی توان یک استثنا. اما با بیان این که اقتصاد هند را ویران خواهد شد Rahul به نظر می رسد خاموش علامت و ایجاد وحشت. یکی از شگفتی چه چیز دردناک این کشور رنج می برد شاید او معنی می گویند اگر این ویروس گسترش می یابد, آن را تبدیل خواهد شد بسیار دردناک است. اما پس از آن که نمی داند که. در نهایت مقایسه او از خطری که اقتصاد با آن مواجه است یک سونامی است و نه مسخره و او را منعکس کوچک درک درستی از مسائل مهم است.

در ماه فوریه سال 2020 سخن گفتن او در یک سخنرانی که در هند جوانی را در حمله نخست وزیر نارندرا با چوب اگر او نتواند به حل و فصل بحران بیکاری بود که bloopish به عنوان آن را می توانید دریافت کنید. سال گذشته در ماه دسامبر 2019 او مسخره RSS ایدئولوگ V D Savarkar و وقتی پرسیده شد که برای عذر خواهی او blooped بیشتر گفت: “دیروز در مجلس بی جی پی از من خواست به عذر خواهی. اما من می خواهم به آنها بگویم که من نه Rahul Sarvarkar من نمی خواهد عذرخواهی می کنیم. من نمی خواهد عذرخواهی برای صحبت کردن حقیقت است.’ یکی از اشتباه احمقانه لحظه آمد در سال 2014 زمانی که او صحبت می کرد در مورد فقر. او گفت: فقر است و فقط دولت از ذهن است. این به آن معنا نیست کمبود غذا و پول یا چیزهای مادی. اگر کسی دارای اعتماد به نفس, پس از آن یکی می تواند به غلبه بر فقر است.’

صدای جیر جیر خود را پس از پولوما حمله که در آن هند از دست داده و بیش از چهل CRPF شخصی پرسیدن ” چه کسی بهره مند بسیاری از این حمله بود که شاید یکی از مهمترین gaucherie اظهارات تا کنون. در سال 2018 با توجه به اتهام فساد در رافائل مقابله با فرانسه او توییتی, ‘جهانی فساد است. این رافائل هواپیما واقعا دور پرواز و سریع! همچنین رفتن به رها کردن برخی از بزرگ سنگر شکن بمب در چند هفته آینده. مودی جی لطفا بگویید آنیل وجود دارد یک مشکل بزرگ در فرانسه.’ که از یک رهبر ملی که هم کنگره و رئیس جمهور و کسی که مشتاق برای تبدیل شدن به نخست وزیر در سال 2019 این بیانیه بود به عنوان boo-boo به عنوان آن را می توانید دریافت کنید.

در گفتمان سیاسی, Rahul به نظر می رسد برای تبدیل شدن به یک مترادف برای کلمه اشتباه احمقانه bloop و فاحش. برای سال در حال حاضر بالای کنگره حزب رهبری است تصویب معروف داستان “لباس جدید امپراتور” توسط مسیحی هندرسون پس هیچ کنگره به نظر می رسد آماده به تماس بیل با بیل کندن و می گویند به اندازه کافی به اندازه کافی است که آن را می آید به راهول گاندی. در این روند به آنها کمک کرده اند جق زدن, مادر, سونیا گاندی, از بین بردن همه در حال ظهور جوان رهبری در حزب است که می تواند تهدیدی برای پسرش. سیاسی sycophancy در کنگره تضمین می کند که بسیاری از رهبران دیگر بخوان paeans از راهول گاندی به طوری که باقی می ماند مربوطه و در کتاب های خوب از سونیا گاندی. هر کسی که فکر می کند که چنین حزبی با چنین یک رهبر در راس آن می تواند حکومت هند از امروز که پر جنب و جوش و تلاش برای کشف آن طولانی فراموش شده هویت پس شاید او در همان اشتباه احمقانه باشگاه به عنوان راهول گاندی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im