Flickr….flickr….تلنگر. ساعت مودی است فقط به نام راهول گاندی یک tubelight. بله قبل از 2019 کلی انتخابات Rahul شده است می تواند به درستی متهم به tubelight. حتی اگر او با ریختن pappu برچسب با پیروزی در MP در راجستان و Chattisgarh این تلنگر پس از فلیکر….فلیکر نمی رسند.

ساعت مودی وجود دارد برای مصرف در سال 2019 اما Rahul به طور کامل از دست داد این طرح با هواپيمايی و فلان چیز. او در زمان شکست به شدت از رفتن به خواب زمستانی به عنوان او اغلب پس از یک شکست. او یک کلش در وزن قرار دهید و شروع به دنبال مانند یک ترکیب از آنچه پدرش راجیو و پدر بزرگ خود را, زیبا, را باید نگاه کرد در سن و سال او.

او اجازه خود بیمار مادر ایجاد ثبات در این کنگره است. او اجازه دهید خود را, خواهر, Priyanka با آنها زمان به نظر می رسد شده اند مهربانتر از او سرقت سیاسی موردتوجه وتماشای عموم. او اجازه داد که به شدت سکولار کنگره چین با پول نقد اجتماعی شیو سنا به سرقت قدرت در هند بزرگترین ایالت ماهاراشترا. بله ببر (Balasaheb Thackeray) رو همراه با شیر (ایندیرا گاندی) اما حتی آنها باید مالش چشم خود را در ناباوری و در آینده هم فرزندان.

سه چرخ است chugging خوبی در بمبئی تحت sagacious رهبری Uddhav Thackeray او پسر درخشان Aaditya نفت قرار است توسط Sharad Pawar به گریس محور شرارت با توجه به Devendra Fadnavis (در سنا به NCP کنگره) که همسر Amruta به نظر می رسد باید صبر کنید تا بهار سال 2025 و بهار سال 2020 به عنوان زمانی که او پیش بینی کرده بود شوهرش را به قدرت بازگشت و با Rahul توقف مردم خود را در ماهاراشترا از mouthing کردن در مورد سکولاریسم کا و دیگر سه حرف اختصاری است که شما می توانید از فکر می کنم.

به یاد داشته باشید سه حرف اختصاری هرگز کثیف کلمات آن را همیشه چهار نامه آنهایی که هستند. اما ناگهان در هند سه حرف آنهایی که 370, کا, شورای ملی مقاومت, NPR, و غیره. به نظر می رسد به دست گرفته اند و زندگی خود را دارند.

Rahul هنوز هم اصلی رقیب به ساعت مودی. مادرش سونیا احساس می کند که او پسر فقیر به اندازه کافی رنج می برد و باید کنگره را در راس یک بار دیگر. اما تلنگر بازگشت به Rahul را در فلیکر…فلیکر.

ناگهان هند یک محصول از رهبران به چالش PM مودی در سال 2024 برای نخست وزیر ، وجود دارد Rahul وجود دارد دیدی وجود دارد Uddhav وجود دارد KCR وجود دارد Kejriwal. وجود دارد تمام ایالات در خود میل شدید به حفظ BJP از قدرت.

مهم دهلی انتخابات نزدیک است. AAP این BJP و کنگره در حال قفل شده است و در سه راه مسابقه. اما AAP و کنگره به نظر می رسد کشیدن مشت با یکدیگر است. به نظر می رسد که اگر بی جی پی دریافت نمی کند آشکار اکثریت و اگر هیچ یک از احزاب دیگر می کند و سپس AAP و کنگره می تواند تیم را حفظ BJP از قدرت. آن می تواند ماهاراشترا همه را دوباره و دوباره. چگونه بسیاری از ایالات را بی جی پی حفظ و از دست دادن از آن درک? جایگاه خود را در هند به نظر می رسد کاهش بهار توسط Amruta بهار.

بنیانگذاران قاب عاقلانه اساسی تقسیم قدرت بین مرکز و استانها که هیچ کس در ذهن حق خود مورد اختلاف است در 70 سال است. بله BJP شما رو مرکز, اما آیا شما حاشیه? بی جی پی است که به دنبال بیشتر و بیشتر شبیه مغول از حدود 1800 بودند که به نام پادشاهان دهلی و نه بیشتر.

شکست در سال 2019 به نظر می رسد که تدریس Rahul یک درس با ارزش. برای یک سیاستمدار قدرت است هرگز سم غیر پیگیری و یا بدون زرق و برق پیگیری از قدرت اغلب است. کنگره و همفکر احزاب مانند Trinamool های TRS این AAP این NCP های PDP (یک بار دیگر همه این سه حرف اختصاری اما هرگز کثیف به من وعده داده شده قبل از آن) در حال gheraoing بی جی پی و حتی احزاب که نمی بینم چشم به چشم با کنگره مانند سنا و AIMIM یک حزب سرب توسط دانشمند Asaduddin Owaisi که اغلب می تواند نگاه غیر منطقی به عنوان زمانی که او disparages RSS رئیس موهان Bhagwat را حکیم ایده از یک فرزند سیاست برای هند است.

هر سه Gandhis–سونیا, Rahul و پریانکا–گرفته اند دستکش خود را در حمله PM مودی در حال حاضر در حالی که بین 2014-19 آنها به نظر می رسید تا حدودی مرعوب او و صعود به قدرت است. Priyanka است که انجام بسیاری از صحبت کردن در امروز. Rahul می داند آن Priyanka که BJP است مرگباری ترس از پس او اجازه خود او باشد ، او به نظر می رسد متوجه شده اند که خود نقش طبیعی است به بازگشت به اتاق استراتژیست. اتحاد Rahul در نهایت متوقف tubelight? او رفته از فلیکر….flickr….تلنگر به تنها بودن مستقیم تلنگر. تیم با سنا. تلنگر. تحویل مرحله به Priyanka. تلنگر. تیم با AAP? تلنگر.

واقعا Rahul یک tubelight بیشتر ؟ هند را انتخاباتی سرنوشت و مهمتر از همه تصمیم 2024, استوار در پاسخ به این سوال.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de