ترک بازی ‘بازی از سرزنش’

“من تصمیم گرفته اند به نام کسی به عنوان مظنون در این قتل پس از من بود و نه شاهد. من نمی توانم اجازه دهید هر فرد بی گناه زمین در مشکل. اجازه پلیس به بررسی و پیدا کردن که گناه است” رشیدی گفت: پس از Sibtullah را در بدن بهبود رشیدی نمایش داده می شود شجاعت و انعطاف پذیری توسط آرام آشفته اوباش مسلمان بود که baying خون. او حتی اعلام کرد که او را ترک آسانسول برای خوب اگر پیروان خود را با توسل به خشونت است. او حتی پیشنهاد خطبه های آخرین نماز جمعه گفت: مردم برای حفظ صلح در آسانسول”من از دست داده اند ، اما این نمی تواند دلیلی برای صلح ناراحت بودن و مردم از دو جوامع کشتن هر یک از دیگر. هر کسی که ترس خدا را دوست دارد و خدا نمی تواند تماس برای انتقام. آمرزنده و مهربان است یک درس از اسلام” گفت: امام Asan سل زمانی که او 16 ساله و پسر بدون محاکمه اعدام شد توسط اوباش و رسانه ها هرگز به نمایش قربانی خود را به عنوان نمونه.

من شروع به نوشتن وبلاگ من با اشاره به این خطوط از امام منتشر شده توسط یک روزنامه در 31 مارس سال 2018 برای یک دلیل اساسی. هر تخلف از یک جامعه خاص بوده است کلی و تحمیل دین توسط این مغرضانه رسانه اما رسانه ها هرگز برجسته این عمل امام به عنوان اسلام. پی در پی و بی امان سرزنش بیش از یک خاص جامعه در حال تبدیل شدن به یک هنجار در جامعه است که تا به حال نگه داشته شده است از لحاظ اقتصادی محروم و فکری گرسنگی هنوز هم کمک هنگامی که هند به عنوان یک تیم هند مبارزه با مرگبارترین تهدید در گذشته بوده است. سهم از Azim Premji و مشاهیر مانند شاهرخ خان نباید نادیده گرفته توسط رسانه ها به عنوان آنها بسیار شلوغ نامگذاری تاج به تاج جهاد و قرار دادن topi kajal و jaali daar baniyan به نامرئی پاتوژن به نام COVID 19 هرگز برجسته کردن آن به عنوان اسلام. Tableegh جماعت نازدار نگرش باید محکوم شود و جهانی رئیس که هنوز absconding باید پایین آورده به کتاب اما برگزاری هر Jamati و هر مسلمان برای گسترش کرونا در کشور است فرومایه قانون توسط رسانه ها و افرادی که در حال تماشای این بیش از dramatised نشان می دهد که توسط رسانه ها سکوت باید بدانید و درک این واقعیت است که آنها پس از هر دین آنها زیر یک ایدئولوژی نفرت. برای مطمئن شوید که آنها در حال bedazzled در حال حاضر آنها خواهد بود گول خورده و سپس.

پس از 1192 به سال 1857 مسلمان پادشاهان حکومت این کشور و برخی از آنها بی رحم, مستبد و ستمگر. برخی از آنها منادی جهانشمولی که به مراقبت برای کثرت گرا ماهیت جامعه هند. که همواره اولیه پارچه از کشور ؟ آنها به اندازه کافی هوشمند به درک ماهیت Vasudev Kutmbhkum. آنها دقیق برای درک عمق Indianans در قلب و روح خود را. تحت این حاکمان هند آغاز شکوفایی و در نهایت طلیعه به یک دوران طلایی. آن را در مورد کسانی که حاکمان آن را در مورد ماهیت واقعی کثرت گرایی ساخته شده است که هند ثروتمندترین کشور در دوره قرون وسطی است. در طول قرن 17 شرکت هند شرقی متوجه شدم اگر آنها می تواند نفوذ و حرامزاده به sanctimonious موضوع کثرت گرایی هند آنها می تواند در خدمت ملکه خود را بهتر بر خلاف مغول. آنها از هم جدا سرخپوستان به هندوها و مسلمانان برادرانت. شورش سال 1857 شکست خورده است چرا هند هرگز در مبارزه Britishers به عنوان سرخپوستان او جنگیدند که هندوها و مسلمانان است. هر چند مسلمانان در اکثریت پس از حکم تقریبا هفت قرن آنها فقط 24 درصد در اولین سرشماری که در سال 1872. هند بود که هند پس از آن از جمله پاکستان و بنگلادش است. اما مسلمانان تغییر ایدئولوژی تعصب های مذهبی در نام مقدس-جنگ و کشتار مسلمانان و Britishers تماس آنها را کافر بودند عمدتا مسئول پس از آن مبارزه بود تحت تمایلی مسلمان امپراتور بهادر شاه ظفر نوشت: ویلیام Dalrymple در آخرین مغول. جامعه با sanctimonious موضوع از این کشور برای اولین بار و جهان بزرگترین امپراتوری کاهش یافت و به دلیل فاشیسم است.

سقوط فاشیسم برده است. Britishers غارت غارت و اضافه کردن توهین به جراحت آنها درمان سرخپوستان به عنوان یک شهروند درجه دوم. قلب من هنوز هم skips a beat به دنبال آن تصاویر “سگ و سرخپوستان مجاز نیست” چرا که این نوع درمان وجود ندارد در عصر مغول وجود دارد ممکن است در موارد استثنایی. در هر زمان وجود خواهد داشت انقیاد وجود خواهد داشت یک شورشی. هند مبارزه مانند هند در نهایت jettisoning خود را از زنجیره ای از برده داری در سکته مغزی از نیمه شب 15 اوت 1947.

فقط پس از استقلال شورش آغاز شد و دین ساخته شده بود قربانی زیرکانه و هوشمندانه. شورش شکست به دلیل ترس و حرص و آز و ناامنی چگونه این انسان اولیه تمایل هر فرد در نظر گرفته می شود مذهبی? زیرا از آنها برای چه و از آنجا که این گرایش به خودکشی در رشد. من فکر می کنم هر جامعه باید فرو رفتن. سرزنش یکدیگر است و در واقع آنچه تبليغاتي در پی خود را با استفاده از سلاح قوی به نام رسانه است. هر مبارزه و هر جنگ در هر رقابت هر نبرد مورد نیاز است که شنیع جرقه و آن این است سرزنش می کنند. اصرار به مبارزه با دیگران ناشی از سرزنش دیگران است .

جامعه است ترکیب انسان و افراد و اگر آن را تبدیل به بزرگ آن است که به نام اکثریت و جامعه است که کمتر در شماره یک اقلیت است. انسان تمایل به تسلط بنابراین اگر اکثریت ممکن است آن سعی خواهد کرد برای اثبات خود حق توسط قلاب و یا کلاه بردار چه دین است برای انجام با آن ؟ اکثریت و اقلیت درگیری همیشه وجود دارد خواهد بود و تمایل به تسلط همیشه capitalising توسط پادشاهان و یا سیاستمداران زیرکانه این است که در آن تبلیغات در می آید. Com, مرد, مردم مبتلا به آن ذهنیت به تسلط به زندگی نمی کنند و یا بیفتد با هماهنگی. روز توده های مردم خواهد شد و تصمیم به زندگی با هماهنگی و درک است که این سرزنش ها هستند و در واقع توسط نخبگان که خود را راحت نیمکتها تماشای یک واقعیت نشان می دهد استخراج سادیستی لذت هند را تبدیل به آرمانی دولت یک بار دیگر. فاشیسم است که مانند یک آفتاب پرست آن را انجام خواهد داد همه چیز را در برابر دین به نام دین و آن را در حال آمدن است تاریخ تکرار می شود به عنوان آنها می گویند پس از فاشیسم برده داری است که بر روی کارت. نه پرسیدن سوال و هیپنوتیزم مترادف به برده داری.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>