ترک Chrome. صفری و لبه ها فقط مرورگرهای بهتری برای شما و کامپیوتر شما.

خود را مرور کند و تخلیه باتری? وال استریت ژورنال را جوانا استرن توضیح می دهد که چگونه برای جلوگیری از مرورگر محبوب گوگل از خمیدگی تمام کامپیوتر شما رم و منابع است. (مهمان بازیگران, Safari, Firefox و لبه.) تصویر عکس: Zoe سوریانو برای وال استریت ژورنال

آن را بیش از Chrome. O-V-E-R.

من می خواهم بگویم من به یاد داشته باشید زمان خوب—سرعت فوق العاده خود را دست زدن به Gmail—اما حافظه خود را hoovering باتری تخلیه حفظ حریم خصوصی و نادیده گرفتن آن را آسان به نگاه نکن.

این سال مردم. آن سال من چالش شما را به بسته تا خود را از بوک مارک ها و موج bye-bye به گوگل‘s GOOG 2.04% مرورگر و انتخاب یکی که مراقبت بیشتر در مورد عملکرد و اطلاعات شخصی.

“مثل من نیاز به یکی دیگر از تغییر در زندگی من در حال حاضر!” من می شنوم شما فکر. در عین حال من هم از شنیدن صدای خود لپ تاپ فن whirring دور—نه به ذکر است شما گله مند هنگامی که شما خود را برای پیدا کردن لپ تاپ شارژر چون باتری مرده است از یکی بیش از حد بسیاری از زبانه کروم.

به روز رسانی می آیند اما حداقل در حال حاضر برای مرورگر گوگل کروم است که عملکرد ضعیفی ساخته شده در مرورگرها مانند مایکروسافت اج و اپل سافاری.

عکس: امیل Lendof/وال استریت ژورنال

خوشبختانه در حالی که Chrome gobbled 69 درصد از دسکتاپ, لپ تاپ, مرورگر, سهم بازار با توجه به NetMarketShare آن رقبا با تک رقمی درصد بوده است لیزر متمرکز در لگد زدن Chrome مربع در نقطه آبی رنگ است.

مایکروسافت‘s MSFT -0.30% لبه های جدید مرورگر نورد به ویندوز 10 ماشین آلات در تابستان امسال و در حال حاضر در دسترس برای دانلود در مک است که بر اساس کروم همان زمینه فن آوری به عنوان کروم—و در عین حال آن را با استفاده از کمتر از کامپیوتر ویندوز خود را به رم و باتری. مستقل موزیلا فایرفاکس ، برنی ساندرز از مرورگرها در حال حاضر قرار می دهد حفظ حریم خصوصی در جلو و مرکز.

در ضمن اپل‘s AAPL 0.25% ساخته شده در مرورگر سافاری دارای بهترین ترکیب از حریم خصوصی و عملکرد باتری برای ارائه در مکینتاش و آن را فقط بهتر شدن این سقوط با MacOS Big Sur.

بنابراین چه چیزی پیشنهاد می کنم پس از دو هفته تست ؟ جدی با یکی از این گزینه های دیگر و یا—اگر شما به آن را از چوب—کار را از طریق خود کروم مسائل با تنظیم برخی از تنظیمات. گوگل وعده بزرگ بهبود عملکرد در چند ماه.

صفری در سمت چپ و لبه راست باید ابزار برای واردات Chrome شما و چیزهای دیگر. در سیاحت اکتشافی در افریقا, فایل > واردات از. در لبه تنظیمات > وارد کردن داده های مرورگر.

عکس: جوانا استرن/وال استریت ژورنال

اگر شما از ویندوز…

من می توانم نوشتن یک پایان نامه در تست مرورگر و همه عوامل آن: سرعت سازگاری تلفن همراه همگام سازی حریم خصوصی blahdy-اه-اه. من قرار داده شده و عملکرد سیستم در بالای لیست من چون از کروم ناکامی من تجربه کرده ام در طول این مستند زمانی که لپ تاپ من موثر شد و من کل دفتر.

در ویندوز, مایکروسافت, Edge, بدون brainer است. من دوست ندارم که چگونه مایکروسافت در حال هل دادن مرورگر در آن کاربران اما رک و پوست کنده این شرکت تا به حال یک مرورگر بزرگ پس از, مانند, 1996.

در سراسر آزمایشات جدید لبه استفاده می شود حدود 5 درصد کمتر رم و پردازش از کروم و فایرفاکس. این صدا ممکن است مانند اما در یک Dell XPS 13 از آن منجر به یک ساعت فوق العاده عمر باتری—و من آن را در هر دو استفاده واقعی و در یوتیوب HD-تصویری پخش آنلاين آزمون.

ذهن باتری شکاف

در اینجا چگونه عمر باتری دو محبوب لپ تاپ های انجام شده در هنگام استفاده از مرورگرهای مختلف.

Dell XPS 13 – ویندوز 10

MacBook Pro 13-inch

9 ساعت و 56 دقیقه.

7 ساعت و 50 دقیقه.

کروم

10 ساعت 50 دقیقه.

8 ساعت 5 دقیقه.

لبه

9 ساعت و 4 دقیقه.

7 ساعت 25 دقیقه.

فایرفاکس

9 ساعت و 10 دقیقه.

صفری*

*موجود برای ویندوز است.

منبع: تست انجام شده توسط وال استریت ژورنال که در آن یک ویدیو 1080p جریان در یوتیوب با روشنایی صفحه نمایش در مجموعه 75%.

در حال حاضر در حالی که لبه های جدید بهتر از کروم آن را به عنوان خوب به عنوان آن را سلف وقتی که می آید به عمر باتری. جواب منفی, نه اینترنت اکسپلورر; من صحبت کردن در مورد این نسخه از لبه قبل از مایکروسافت به تصویب رسید کروم وب با تکنولوژی. من آزمایش نشان داد که اجباری ارتقاء هزینه حدود یک ساعت از عمر باتری. مایکروسافت می گوید که با جریان خدمات مانند Netflix بکشد شما در واقع می خواهم بیشتر عمر باتری با لبه های جدید و این تیم در حال کار بر روی بیشتر بهینه سازی.

اما من که از دست دادن چرا که لبه های جدید است فقط بهتر است. با کروم, صفحات, سریع بار و شما لازم نیست که به عنوان بسیاری از وب سایت مسائل مربوط به سازگاری. برنامه های گوگل از جمله جی میل و اسناد کار می کرد بدون دردسر. این همچنین بدان معنی است که دسترسی به همان پسوند کروم به عنوان کسانی که کمی برنامه های تحت وب که در مرورگر خود را.

من همچنین از طرفداران بزرگ از لبه مجموعه: شما می توانید توده را با هم تمام لینک ها از یک پروژه خاص. تمام لینک های من مربوط به این ستون? در یک مجموعه است. لینک به کفش من خرید ؟ در یک مجموعه است.

مایکروسافت ارائه می دهد سه سطح از کنترل حریم خصوصی; به طور پیش فرض است ‘متعادل’ تنظیم.

عکس: جوانا استرن/وال استریت ژورنال

پس از آن وجود دارد ساخته شده است در کنترل حریم خصوصی. مایکروسافت فراهم می کند سه سطح از حفاظت. وسط “متعادل” حالت بلوک انتقالها در سایت شما در میانهی شب قبل از بازدید کرده و کمک می کند تا به حداقل رساندن تبلیغات زیر شما; آن است که به طور خودکار تبدیل شده است. از “سخت” حالت بلوک اکثر انتقالها در تمام سایت ها. فایرفاکس مشابه به طور پیش فرض ردیابی ساخته شده است در. در کروم شما نیاز به غیر فعال کردن کوکی ردیابی در تنظیمات و نصب شخص ثالث حریم خصوصی گسترش عمیق تر برای کنترل. گوگل در حال کار بر روی برخی از مدت های طولانی حریم خصوصی Chrome برنامه.

اگر شما یک مک…

جای تعجب نیست در مکینتاش آن هم در مرورگر ساخته شده است که انجام بهترین. شرکت هایی که ایجاد این سیستم عامل می توانید بیشتر به بهینه سازی خود را برای مرورگرهای. هر دو مایکروسافت و اپل گفت که آنها کار زیادی در مورد چگونه برای به حداقل رساندن پردازنده و حافظه از خواسته های غیر فعال زبانه.

صفری با استفاده از حدود 5% تا 10% RAM کمتر از کروم و فایرفاکس و لبه در آزمون. در مقایسه با کروم و سافاری نگه 13-inch MacBook Pro در حال اجرا فوق العاده 1 تا 2 ساعت در یک شارژ. به علاوه این لپ تاپ خیلی خنک و ساکت تر استثنا در مرورگر تماس های ویدئویی. (بیشتر در زیر کلیک کنید.)

هیچ یک از این جدید است. صفری مدت طولانی است که به عنوان آرام به عنوان یک گردگیر بر روی مک است. مشکلات همیشه با ویژگی ها و سازگاری.

در حالی که من می خواهم بگویم 98 درصد از وب سایت ها استفاده کنم کار خوب در سیاحت اکتشافی در افریقا, دیگران مانند من محلی کوبا رستوران سیستم پرداخت و پادکست-ضبط برنامه وب من استفاده نکن. خوشبختانه من می توانم منظور من cubano و سایه در لبه حتی بر روی مک من. بله مایکروسافت مرورگر بزرگ است, در اپل ماشین آلات بیش از حد. ذهن دمیده. اما پادکست برنامه وب مانند برخی از سایت های دیگر فقط اجرا نمی شود مگر اینکه آن را شناسایی مرورگر کروم.

نسخه جدید سافاری در MacOS Big Sur شامل یک حریم خصوصی گزارش بر روی صفحه نمایش شروع.

عکس: جوانا استرن/وال استریت ژورنال

پس از آن وجود دارد صفری عقب مانده فرمت پشتیبانی می کند. خبر خوب: در نسخه بعدی از صفری آینده این سقوط در MacOS Big Sur, اپل ساخته شده آن را آسان تر برای توسعه دهندگان برای پورت افزونه های کروم ، به علاوه به روز رسانی مرورگر که من تست بتا در یک MacBook Pro سریع تر است—و کسانی که کمی تب آیکون با نام مستعار favicons روشن به طور پیش فرض.

مانند فایرفاکس و لبه صفری همچنین بسیاری از پیش فرض ویژگی های حفظ حریم خصوصی از جمله ردیاب مسدود کردن. آینده نسخه شامل یک نوار ابزار است که اجازه می دهد تا شما ببینید مسدود انتقالها در سایت شما در حال بازدید و جدید بارگیری در این هفته گزارش حریم شخصی شما نشان می دهد همه مسدود انتقالها—حتی در سراسر آی فون خود را و آی پد.

که عبور-ابزار پشتیبانی یکی دیگر از عوامل بزرگ در چیدن یک مرورگر این روز است. اگر شما همه در دستگاه های اپل سافاری باید خود را انتخاب کنید—با یک مرورگر دیگر به عنوان یک پشتیبان برای وب سایت مسائل مربوط به سازگاری. مایکروسافت حتی لبه برای iOS است, بنابراین اگر شما یک ترکیبی از اپل, آندروید و ویندوز دستگاه آن را به یک فرصت است. فایرفاکس نیز یک گزینه خوب به خصوص برای حفظ حریم خصوصی و آگاه, اما این انتخاب به دلیل آن را نمی کرایه به خوبی به اندازه کافی در عملکرد و عمر باطری تست.

اگر شما چوب با کروم…

شاید شما گیر با کروم یا به دلیل مهم خود را در کار برنامه های تحت وب و یا اینکه شما آن را دوست دارم و بر این باورند که مرورگر (گوگل) می تواند بهبود بخشد.

“به نظر من عملکرد در کروم به عنوان یک سفر نه یک مقصد” گفت: حداکثر Christoff مدیر مرورگر کروم مهندسی. “این است که جریان سرمایه گذاری در بهبود سرعت و عملکرد و عمر باتری.” زمانی که من به اشتراک گذاشته شده من نتایج آزمون گفت: سه پیشرفت های بزرگ به علت در چند ماه آینده.

کروم به زودی به روز می شود برای محدود کردن قدرت است که منابع سنگین تبلیغات می تواند مصرف. یک بهینه سازی جدید اجازه خواهد داد که بیشترین عملکرد بخش های مهم از این نرم افزار برای اجرا و حتی سریع تر. و شاید مهم ترین کروم را بهبود بخشد “تب گرفتن گلوگاه” بهتر اولویت زبانه فعال و محدود کردن منابع تخلیه از زبانه ها در پس زمینه. آقای Christoff گفت: این را باید یک “تاثیر دراماتیک در باتری و عملکرد است.” او می گوید: او به طور خاص تشویق اولیه آزمون بر روی مک لپ تاپ.

تا آن رفع می رسند به دنبال این راهنمایی برای نگه داشتن کروم از chomping از طریق خیلی از منابع رایانه شما:

کشتن RAM guzzlers. هر برنامه بر روی کامپیوتر شما اجرا می شود تعدادی از وظایف در سیستم شما رم. هر کروم تب و فرمت نیز وجود دارد به عنوان یک جداگانه RAM روند—اساسا برنامه های مختلف—خیلی نزدیک استفاده نشده ، کروم به شما اجازه می دهد دیدن هر برگه منابع و آنهایی که مشکل در مدیر وظیفه. (با کلیک بر روی سه نقطه عمودی در سمت راست از روی Chrome toolbar و سپس انتخاب بیشتر Tools > Task Manager.)

دسترسی Chrome Task Manager ببینید که در زبانه ها و پسوند استفاده از بسیاری از منابع رایانه شما.

عکس: جوانا استرن/وال استریت ژورنال

کمپرسی استفاده نشده پسوند. در مدیر وظیفه شما همچنین می توانید ببینید که پسوند های در حال اجرا در همه زمان ها و خوردن رم. غیر فعال کردن پسوند استفاده نمی کنید با رفتن به تنظیمات > برنامه های افزودنی.

حد مبتنی بر مرورگر تصویری چت. تب است که به بالا ترین رم و قدرت پردازش? یکی از دست زدن به تماس های ویدئویی. مهم نیست که کدام مرورگر یا کامپیوتر من با استفاده از گوگل, دیدار با برداشت یک و نیم گیگابایت رم فقط برای یک تماس گیرنده. زوم اختصاصی برنامه زمان فقط یک سوم از آن است. طی تماس با چند تماس گیرنده, گوگل, دیدار استفاده می شود تا 1.5 GB و مک بوک من را فن صدا بلندتر از یک SpaceX Falcon راه اندازی.

بر خلاف زوم اسکایپ و یا FaceTime, گوگل, دیدار ندارد اختصاصی مک یا ویندوز برنامه بنابراین شما پس از گوگل نکاتی برای بهینه سازی با عملکرد.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه مرورگر شما بیشتر استفاده می کنن و به شما توصیه آن به دیگران است ؟ یا به نظر شما ساخت یک تغییر ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

گوگل, مایکروسافت, موزیلا و اپل هستند و همه به طور فعال به کاوش راه هایی برای بهبود عملکرد مربوط به تماس تصویری. شما می دانید آنچه که بدان معنی است! یکی دیگر از مرورگر فروپاشی می تواند حق در اطراف گوشه.

در حال حاضر, هر چند آن را در سیاحت اکتشافی در افریقا (با لبه به عنوان یک پشتیبان—و کروم طولانی در مورد یک تک به تک) من در حال حاضر کولر تر و طولانی مدت MacBook Pro.

نوشتن به جوانا استرن در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de