ویرایش سریع ارتش: نیروی دریایی باید با حرکت سریع برای اجرای حکم دادگاه عالی این دو کمیسیون دائمی احکام

یک ماه پس از اجازه دادن دستور ارسال و کمیسیون دائمی به زنان افسران در ارتش دیوان عالی کشور در حال حاضر توسعه یافته همان اصل به زنان در نیروی دریایی افسران بیش از حد. دولت مرکزی هنوز دوباره دور به دنبال از هماهنگی با ارزش های قانون اساسی بالا بردن کلیشه های جنسی در اعتراض به درخواست نقل مکان کرد و در کوتاه خدمات کمیسیون افسران که سوال تبعیض آنها مواجه شده با توجه به اینکه نر SSC افسران می تواند امن کمیسیون دائمی.

SC تأسف است که “فریبنده دلایل” اعم از مادری, فیزیولوژی, ویژگی های فیزیکی و مردسالار سلسله مراتب بودند مماشات با تصمیم گیرندگان به انکار زنان خود را به علت. طنز این است که زنان افسران نیروی دریایی در حال حاضر ثابت شده توانایی خود را برای سخت کار کردن “دریا زمان” ارسال به عنوان مثال معروف از شش افسران که circumnavigated جهان بیش از هشت ماه در 2017-18 در هیئت مدیره INSV Tarini.

همچنین بخوانید: SC قوانین به نفع کمیسیون دائمی برای زنان در نیروی دریایی

آن را جوش پایین به ایجاد امکانات مجزا برای زنان و افسران کشتی های جنگی و مطبوع نر پرسنل برای خدمت همراه با زنان است. تعدادی از نیروی دریایی در حال حاضر زنان در خدمت پردازنده کشتی های جنگی از جمله برخی در زیردریایی. با کمیسیون دائمی تبدیل شدن به یک واقعیت روز خواهد آمد که زنان به اختیار کشتی های جنگی. در سطح دیگری قضاوت از جمله پایان دادن به شیوه های تبعیض آمیز جنسیتی در نهادهای عمومی به دولت کمک می کند نشان می دهد آینه به جامعه و حتی واحدهای کوچکتر مانند خانواده که در آن نابرابری به نام سنت و آداب و رسوم باقی بماند و بدون هر گونه آسان وضوح در دید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>