کوئیبی تست های نسخه رایگان در استرالیا و نیوزیلند

Quibi نشان می دهد مانند ‘من قول’ از LeBron جیمز.

عکس: اندروزو هارر/بلومبرگ نیوز

Quibi Holdings LLC در حال آزمایش نسخه رایگان در استرالیا و نیوزیلند به عنوان جدید کوتاه فرم ویدئو سرویس جریان به دنبال گسترش بین المللی و اضافه کردن مشترکین ، یک فرد آشنا با این موضوع گفت.

Quibi, که توسط هالیوود مغول جفری Katzenberg تاسیس شد و به حساب می کند کهنه کار فناوری مگ ویتمن به عنوان مدیر اجرایی آن, یکی از بهترین سرمایه گذاری استارتاپ سرگرمی در تاریخ اخیر. شرکت جمع آوری کرده است 1.75 میلیارد دلار برای تامین بودجه یک سرویس جریان با برنامه هایی که به قسط 10 دقیقه یا کمتر تحویل داده شده است. اما همچنین از زمان راه اندازی بهاری خود، برای اضافه کردن مشترکان تلاش کرده است.

این سرویس استعداد هالیوودی مانند استیون اسپیلبرگ، گیلرمو دل تورو، سوفی ترنر و کوین هارت را برای توسعه یا ستاره در نمایش ها برای خدمات خود جذب کرده است. همچنین غول های سرگرمی مانند شرکت والت دیزنی و شرکت کامکست ان بی سی یونیورسال به عنوان سرمایه گذار.

از زمان راه اندازی آن در ایالات متحده و کانادا در ۶ آوریل، کویبی یک سرویس مبتنی بر اشتراک بوده است، که دو گزینه را ارائه می دهد: طرح ی که از پشتیبانی تبلیغی برای ۵ دلار در ماه و نسخه ای بدون آگهی در ۸ دلار در ماه استفاده می شود.

نسخه آمریکا و کانادا در سطح بین المللی در دسترس بوده است، با همان ساختار قیمت گذاری. اما کویبی اکنون در حال آزمایش گزینه ای رایگان برای استرالیا و نیوزیلند است که توسط تبلیغات پشتیبانی خواهد شد، و همچنین قیمت پایین تری برای نسخه بدون تبلیغ آن در ۷ دلار استرالیا در ماه یا حدود ۵ دلار در ارز آمریکا دارد.

اخبار از آزمون کویبی بود که پیش از این توسط Streamiverse ، گزارش شد ، توییتر حساب کاربری و پادکست پوشش Quibi.

پیشنهاد در استرالیا و نیوزیلند منعکس کننده قصد Quibi به انعطاف پذیر به عنوان آن را به بازارهای بین المللی حرکت می کند، احتمالا همراهی مدل های کسب و کار مختلف بسته به محل، گفت: فرد آشنا با این موضوع است.

کویبی در حال حاضر برنامه ای برای ارائه نسخه رایگان در ایالات متحده، فرد گفت.

وال استریت ژورنال پیش از این گزارش داده است که این حرکت پس از یک دوره پرچالش اولیه برای کویبی که در پشت مشترک خود گام می نهد و پیش بینی های ثبت نام کاربر برای سال ۲۰۲۰ را انجام می دهد. سرعت آن از اواسط ماه ژوئن قرار دادن Quibi در مسیر برای ثبت نام کمتر از 2 میلیون مشترکپرداخت، در مقایسه با هدف اصلی خود را از 7.4 میلیون، یک فرد آشنا با این وضعیت به مجله در آن زمان گفت.

بیشتر از CMO Journal

  • NBA CMO کیت Jhaveri نمی خواهد ستاره در این فصل August 4, 2020
  • برخی از فیس بوک آگهی تحریم بازگشت اما مقدار زیادی از بازیکنان بزرگ دور ماندن ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۰
  • بین عمومی آخرین غول آگهی به گزارش افت درآمد 29 ژوئیه 2020
  • تجربه بازاریابان با تبلیغات تلویزیونی در کنسول بازی های ویدئویی 26 ژوئیه 2020

در ماه مه، برخی از تبلیغ کنندگان از جمله شرکت پپسی کو، آنهوزر-بوسچ اینبیو اس آ و شرکت والمارت به دنبال مذاکره دوباره معاملات خود را با کویبی به دلیل نگرانی از بیننده خدمات پایین و یا تاثیر همه گیر coronavirus در کسب و کار خود را. پیش از راه اندازی کویبی، این سرویس معاملات تبلیغی را که ارزش آن ۱۵۰ میلیون دلار از ۱۰ بازاریاب بود، تضمین کرده بود.

کویبی برخی از تنظیمات پس از شروع خشن آن ساخته شده است.

معاملات جدید Quibi است امضا با شرکای تولید شامل مقررات برای شرکت ها به بازار همکاری این سرویس ، با توجه به مردم آشنا با این موضوع است. قبلاً، برخی از شرکای تولید می فهمیدند که برنامه های کویبی خود را تبلیغ می کنند، اما لزوماً این کار به قراردادها نوشته نشده بود، یکی از مردم گفت.

بازاریابی Quibi نیز تغییر کرده است به تمرکز بر روی برنامه های فردی، مانند “خطرناک ترین بازی” با بازی لیام همسوورث، پس از تبلیغات با مشخصات بالا در طول سوپر کاسه و جوایز اسکار برای معرفی نام و مفهوم Quibi.

نوشتن به سهيل پاتل [email protected]

حق © 2020 داو جونز و شرکت، شرکت ©تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de