Quibi می پرسد مدیران ارشد به 10% کاهش پرداخت

این Quibi فرم کوتاه تلفن تصویری خدمات نرم افزار.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

Quibi خواسته است تا مدیران ارشد را به 10% حقوق برش به عنوان فرم کوتاه جریان سرویس ویدئو به بررسی راه هایی برای مهار هزینه های پس از ناامید کننده اولین, به گفته افراد آشنا با این موضوع.

Quibi اجرایی مگ ویتمن در نظر گرفتن 10% کاهش به خود را پرداخت کنند.

Quibi که راه اندازی آن جریان برنامه در تاریخ 6 آوریل نیز مورد بحث و بررسی تخمگذار کردن حدود 10 درصد از آن بیش از 250 کارمند یکی از مردم گفت. بالا Quibi اجرایی وجود دارد گفت: در حال حاضر هیچ برنامه ای به دنبال از طریق قابل توجهی کاهش.

بحث و گفتگو در اخراج که مردم تاثیر بیشتر در پایین و وسط پله های این شرکت یکی از مردم گفت. این شرکت در حال حاضر برخی از برش سطح پایین کارکنان در هفته های اخیر برخی از مردم گفت.

“Quibi است که در وضعیت مالی خوبی” یک سخنگوی گفت. “ما نمی تخمگذار کردن کارکنان به عنوان بخشی از اقدامات صرفه جویی در هزینه. ما فقط اضافه شدن یک دوجین کارکنان جدید.”

Quibi که جریان فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در “نیش سریع” فصل که کوتاه تر از 10 دقیقه است که یکی از هالیوود بزرگترین شرط. این شرکت مطرح شده در مورد $1.75 میلیارد دلار از شرکت های فن آوری های فیلم استودیو و افراد ثروتمند.

Quibi تبدیل به یک استارک مثال از اینکه چگونه به طور کامل coronavirus همه گیر است wreaked ویران کردن بر روی طرح کسب و کار راه اندازی حتی کسانی که به خوبی با حروف بزرگ. این سرویس که طراحی شده برای بر روی بروید بینندگان به تماشای بر روی تلفن های خود را با خانه نشین بینندگان بودند که تماشای زیاد برنامه نویسی در تلویزیون.

چند تا از Quibi عمده تبلیغ به دنبال مذاکره مجدد قرارداد خود را, و این شرکت مواجه پر مخاطره طرح دعوی در دادگاه از نیویورک-بر اساس تعاملی تصویری شرکت Eko ادعا نقض حق ثبت اختراع و سرقت اسرار تجاری خود را. Quibi را رد کرده است کسانی که اتهامات عنوان شده علیه.

Quibi امضا کرده است تا حداقل 1.6 میلیون مشترک به یک محاکمه رایگان و دانلود شده است حدود 4.5 میلیون بار.

نوشتن به بنیامین Mullin در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>