سوالات فاکتورها باعث ایجاد پلاک 1 م

هر چند زمان حرکت بدون توقف و تصویب آن مشخص شده است با تغییر دوره تقویم و نمادهای. حدود 1500 سال پیش از زبان سکایی راهب Dionysius کار کرده به جای دیوکلسین عصر توسط Christian عصر شمارش از فرض تولد عیسی با استفاده از نمادهای پیش از میلاد) و AD. با توجه به استفاده گسترده از آن نیز به دست می آمد شناخته شده به عنوان شایع دوران و از طریق میلادی و میلادی تقویم ما وارد شده اند در سال 2020 است. در همین حال برخی از محله های احساس نیاز به خودداری از اشاره به مسیح و نمادهای پیش از میلاد) و AD تغییر شد به پیش از میلاد و CE به معنی قبل از عصر و عصر هر چند مسلما C ممکن است هنوز هم ایستاده نیز برای مسیحی است.

در مقایسه با تغییرات دوران در حال حاضر همه گیر است که یک رویداد در تاریخ جهان است که تا کنون بیشتر نافذ و پوشاند. آن است که بیشتر ‘common’ بنابراین می گویند. راه آن است که تغییر جهان آینده Dionysus ممکن است به خوبی علامت گذاری سال جاری به عنوان 1CE است که سال اول تاج عصر. این امر پس از آن بود تغییر دوره بدون تغییر نماد متضاد آخرین نسخه بود که تغییر نماد بدون تغییر از عصر.

بود که آن را به عنوان ممکن است نیمی از راه را از طریق 2020 م یا 1 م رسیده جولای جهان است که در واقع عاقلانه با پرسش اگر پاسخ نمی. یک رژیم توتالیتر مانند چین یک بار برای تنها شهروندان خود را و یا یک تهدید برای جهان در بزرگ? چگونه به مقابله با چنین توتالیتاریسم بدون تحمیل یک تغییر رژیم و بدون ناراحت غیر نظامی جمعیت ؟ اگر چین برگزار می شود مسئول این بیماری همه گیر بود چرا به ما اجازه داده برای فرار از مسئولیت برای حباب مسکن که ناشی از آخرین رکود اقتصادی جهانی? که در واقع که با خروج آمریکا از چه کسی ؟ را تلاش برای احیای اقتصادی توسط کشورهای مختلف منجر به درشت ناسیونالیسم بالا بردن سر خود را?

هند تا سوال اضافی در ماه جولای. بود ICMR اعلامیه واکسن با روز استقلال تلاش برای وادار فرمان علم “شبیه به” اقتصاد دستوری ” که ارتفاع بود بانک ملی در سال 1969 جولای ؟ خواهد شد و یا کشور در حال حاضر یک موج تازه از آزادسازی مانند یکی از اولین راه اندازی با وزیر دارایی بودجه سخنرانی در سال 1991 جولای ؟

در هر صورت دولت ها در سراسر جهان اداره اقتصادی shutdown در حال حاضر رو به سوال مطرح شده در آهنگ با تاگور:

lokkhi jokhon aashbey tokhon kothaye tarey dibirey تایلندی ؟

dyakhrey cheye aapon paney, poddo ti naai, poddo ti نائینی.

زمانی که لاکشمی می آید که صندلی شما اجازه دهید او زینت?

در درون خود نگاه به لوتوس رفته است لوتوس رفته است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im