سوالات باقی بماند پس از انتشار جدید کسب و کار کوچک وام قوانین

بخشی از یک کسب و کار کوچک مدیریت چک های برنامه حفاظت فرم درخواست.

عکس: /آسوشیتد پرس

واشنگتن—مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به روز شده در دستورالعمل برای آمرزنده فدرال حمایت وام برای کمک به کسب و کارهای کوچک زنده ماندن شیوع کروناویروس—اما لازم نیست آدرس برخی از stickier مسائل فاکتورها باعث ایجاد پلاک وام دهندگان و وام گیرندگان.

قوانین جدید منتشر شده توسط وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک اواخر جمعه هشدار داد در کسب و کار و وام دهندگان که ممکن است نقد و بررسی چک برنامه حفاظت از وام “هر اندازه در هر زمان در SBA را در اختیار” سیگنالینگ قصد از نزدیک نظارت بر نحوه کسب و کار صرف بودجه از $660 میلیارد برنامه.

SBA نیز گفت: این وام باید خود را حفظ PPP اسناد و مدارک برای شش سال پس از وام ببخشند و یا کامل پرداخت می شود نشان می دهد که یک بررسی آمده می تواند در هر نقطه ای که وکلا در تنسی شرکت Chambliss, Bahner & Stophel نوشت: در یادداشت روز شنبه.

تجدید نظر دستورالعمل همچنین نیاز شرکت ها به دنبال بخشش وام به هشدار دولت بیکاری دفاتر اگر کارگران رد درخواست های خود را برای بازگشت به کار یک مشکل شایع به دلیل سخاوتمندانه شرایط فعلی مزایای بیکاری.

هدایت می گوید که کسب و کار نمی تواند به عنوان یک کاهش در میزان وام بخشش در شرایطی که کارکنان حاضر به بازگشت به کار.

آخرین قوانین و مقررات تا حد زیادی تایید اطلاعات ارائه شده با بخشش فرم درخواست SBA پرده برداری کرد در آوریل 16, فراهم می کند اما توضیح بیشتر در مورد نحوه محاسبه حقوق و دستمزد و غیر حقوق و دستمزد هزینه های برای پر کردن بخشش اسناد و مدارک.

مهمترین آنها هدایت نمی تغییر نیاز است که 75 درصد از بودجه وام صرف حقوق و دستمزد برای دریافت وام بخشش بود که هرگز لازم الاجرا توسط کنگره است. صاحبان رستوران ها سالن مو و کسب و کارهای دیگر باید گفت آنها می خواهند انعطاف پذیری بیشتر با وام چرا که آنها هنوز هم باید برای پرداخت اجاره و هزینه های سربار با وجود داشتن بسته شده است برای حدود دو ماه.

هدایت نیز موفق به روشن کردن که دقیقا واجد شرایط برای این برنامه است.

این $670 میلیارد چک برنامه حفاظت از بخشی از 2 تریلیون دلار coronavirus محرک لایحه نیاز به متقاضیان به گواهی که بودجه لازم است با توجه به زمان بی ثباتی اقتصادی و فعالیت های کسب و کار و همچنین کمبود منابع دیگر بودجه برای حمایت از عملیات خود را.

که مورد نیاز اضافه شد در میان داد و بیداد, بیش از شرکت های دولتی مانند Shake Shack, Inc. دریافت وام های بزرگ در حالی که شرکت های کوچکتر انتظار در خط. مطمئن نیستید از واجد شرایط بودن خود را بر اساس است که زبان بسیاری از کسب و کار بازگشت پول و یا نگه داشته و آنها را دست نخورده.

“نه سند مورد بحث یا توضیح می دهد که عدم قطعیت در اطراف وام واجد شرایط ایجاد شده توسط (زودتر مورد نیاز) با وجود بسیاری از وام گیرندگان نگرانی به دنبال اطلاعات اضافی” وکلا در Chambliss, Bahner & Stophel نوشت.

صاحبان کسب و کار تا به حال منتظر هفته برای دریافت دستورالعمل های دقیق در مورد شرایط و مراحل تبدیل PPP وام به کمک های مالی — یک فرایند است که به طور موثر می بخشد بدهی. که اطلاعات حیاتی مورد نیاز است برای تعیین اینکه آیا برای استفاده از این برنامه و اگر دقیقا چگونه به صرف بودجه.

آخرین ارشاد ارسال شده در اطراف ساعت 11 شب جمعه قبل از آخر هفته روز یادبود است 14 “موقت نهایی حکومت” دولت صادر کرده است در این برنامه از تاریخ 27 مارس زمانی که رئیس جمهور تهمت امضا قانون است که تاسیس آن است. قوانین مورد نیاز SBA به موضوع هدایت و مقررات در بخشش وام توسط مارس 26. مقامات می گویند که اطلاعات ارائه شده در بخشش طریق قبلی guidances.

“این است که معقول و محتاطانه روشن شدن معنای برای اطمینان بیشتر مالیات دهندگان دلار می شود مناسب با اهداف PPP” SBA سخنگوی گفت.

تنظیم می آید به عنوان کنگره آماده برای ایجاد تغییرات قابل توجهی به برنامه به آدرس کاستی که رشد کرده حاد تر به عنوان کسب و کار خاموش شدن ناگهانی برای مبارزه با شیوع کروناویروس بکشید. سنا موکول پنج شنبه پس از اینکه قادر به نهایی کردن یک توافق برای تمدید زمان شرکت ها به صرف وام و برای گسترش این برنامه به مدت Dec. 31 از 30 ژوئن.

نوشتن به یوکا هایاشی در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>