Quarentine – درگیر شدن ذهن جوان…

به ظهور به عنوان برندگان در پیش بینی نشده و غیر قابل پیش بینی بار نیاز به مقدار زیادی از قدرت ذهنی و نگرش مثبت و لایزال انگیزه. زمانی که همه در حال عبور از یک زمان از ترس و عدم اطمینان بالا به نظر می رسد یک کار بسیار نیرومند است. با این وجود تنها راه برای رسیدن به بالا بسته به روز خود را با انواع مختلفی از زمان بر اساس فعالیت های در خانه و رقابت با دوستان و خانواده بیش از رسانه های اجتماعی. این بار در جایی که هر کس آزاد است از همه نوع از زمان روزانه جدول برنامه های این زمان را می توان به عنوان یک برکت و رحمت در لباس مبدل. این دوره را می توان به پرورش و رشد فردی و درون فردی ارتباط است.

هر و هر کس می تواند استفاده از این زمان برای بهبود روابط میان فردی در جایی که هر یک از اعضای خانواده شروع می شود empathizing با دیگران است. به اشتراک گذاری و مراقبت در روح واقعی در این مقطع می دهد بینش به نقش دیگران منجر می شوند. استفاده از این زمان به درک امثال سایر اعضای خانواده و خدا فرصت برای به اشتراک گذاشتن منافع دیگران است. این تلاش به توسعه روابط میان فردی نیز افزایش می دهد به بینش بیشتر به ارتباط درون فردی را به عنوان به خوبی.

در اینجا چند چیز است که می تواند در خانه انجام می شود در این مستند برای خانواده ها. اولین و مهمترین هر چه فعالیت های در حال انجام آنها باید بر اساس زمان باید انجام شود حداقل یک هفته و حداکثر دو تا سه فعالیت در هر روز به غیر از خود را معمول است.

با والدین کمک برای کودکان-

1) توسعه مهارت های مدیریت زمان در کودکان – تشویق فرزندان خود را به دستگاه تمام روز معمول برای همه. تاکید بر تمام امور روزمره با زمان برای هر فعالیت به عنوان مثال زمان گرفتن تا خنک خوردن چرک, حمام کردن, آشپزی, تمیز, شستن, مطالعه, بازی, بازی ها و غیره. باید آنها را تشویق به نظارت بر هر کس طبق برنامه آنها را ساخته اند. این کمک خواهد کرد که در حال توسعه این حس در کودکان و همچنین نگه داشتن آنها را آگاه و هوشیار در طول روز است.

2) افزایش مهارت های رهبری در کودکان – کودکان خود را مورد بحث و تصمیم گیری بر اساس منوی غذا برای روز برای یک هفته. تشویق و کمک به آنها برای توسعه این منو نگه داشتن در زمان و منابع موجود, تغذیه, همه را دوست دارد و طعم و مزه. راهنمایی و کمک در جلب توجه کودک نسبت به انواع غذاها پیچیدگیهای پخت و پز زمان و تلاش گرفته شده است. این امر بیشتر کمک در ساخت کودک هشدار در خوردن مواد غذایی او ابداع کرده است برای خانواده است.

3) حد عالی رساندن مهارت حل مسئله – تشویق کودک به منظور توسعه بازی های جدید مربوط به خود را مطالعه مواد. برای مثال آماده سازی کلمات اختصاری در حفظ یک مفهوم در علم یا در حال توسعه بازی راه و روش برای یادگیری جداول لیست متضاد ، توسعه داستان به یاد داشته باشید تاریخ در, مطالعات اجتماعی, راه آسان برای یادگیری و به یاد داشته باشید معادلات فرمول های ریاضی و شیمی و فیزیک.

4) توسعه خود مهارت های مطالعه در کودکان – این است که بهترین زمان برای توسعه خود مهارت های مطالعه در کودکان به طوری که یک بار وقتی که همه چیز نرمال است فرزندان ما نمی خواهد که برای اجرای اضافی شهریه خارج است. کمک به کودکان خود را به پر کردن جاهای خالی درست و نادرست از دو تا سه صفحه در یک زمان. آنها را به تلاش و سپس به بررسی کار خود را. این توسعه را در آنها حس اعتماد به نفس با توجه به یادگیری اتوماتیک. حتی اگر فرزندان خود را هنوز دریافت این کتاب را برای آینده کلاس آنها می توانید انتخاب کنید تا هر گونه کتاب و فراموش بالا. این روند توسعه در آنها اعتماد به نفس است که آنها می توانند خود را یاد بگیرند.

جدا از بالا مهتر فرزندان خانواده می تواند انگیزه برای تدریس یک جوان است. این کمک خواهد کرد که در خود مفاهیم اساسی گرفتن و روشن به آن را تسهیل یادگیری خوب در آنهایی که جوان است.

5) ترویج تفکر خلاق – یک خانواده بر فعالیت; بهترین راه برای انجام این کار است که شامل کودکان در حال توسعه یک داستان در جلسه پس از صرف شام در یک وضعیت است. موقعیت داده می شود می تواند توسط پدر و هر کس می شود یک مقدار ثابت از زمان به آمده تا با داستان های خود را. به آن را جالب تر داستان می تواند با تصویب غرفه است که در آن تمام خانواده شرکت می کند.

ایده های فوق می توان به صورت جداگانه برای یک ساعت در هر فاصله در طول روز تمام. زمانی که رئیس خانواده است که درگیر این کودکان به طور خودکار دریافت علاقه مند و مشارکتی.

بیشتر از زمان در دسترس به منظور توسعه مهارت ها باید فرزندان خود را در جهان آنها گام به فردا.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>