Q&A با William J. دروموند نویسنده “زندان حقیقت’

William J. دروموند پیشگام آمریکایی آفریقایی خبرنگار در دهه 1960 و در حال حاضر یک استاد روزنامه نگاری در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی شروع مربیگری زندان روزنامه نگاران در چند سال پیش. او می نویسد: در مورد تجربه خود را در کتاب “زندان حقیقت: داستان سن کوئنتین News.” در یک مصاحبه او در مورد قدرت داستان سرایی پشت میله های زندان.

س: چه چیزی شما را تحت تاثیر قرار در مورد مردان زندانی که شما با آنها کار کرده است ؟

من شگفت زده در سطح خود را از علاقه به روزنامه نگاری و توجه آنها پرداخت می شود به این موضوعات.

من به آنها یک تکلیف است که من به طور معمول داده شده در هر کلاس نوشتن من تا کنون تدریس: خود را بنویسید اگهی در گذشت. نتایج روشنگر. آنها اغلب به تصویر کشیده شده خود را به عنوان قهرمانان در زندگی خود را ، آنها تا به حال یک رابطه جنسی خشن آغاز و آنها را دچار مشکل شدم اما چیزی معجزه اتفاق افتاده است. سپس آنها رفت و برگشت به جوامع خود بودند و رهبران و نیروهای مثبت.

من سمت چپ درب باز به آنها چگونه به تصویر کشیده شده خود را در مرگ خود نمی قهرمانانه چیز برای اثبات ارزش خود را مانند صرفه جویی در زندگی یک زندان عضو هیات.

این یک بینش شخصی بیشتر از من و بعد فورا رفت واز در سال پوشش آنچه ما استفاده می شود به تماس با طبقه. من اندیشیدن به آن در همه زمان ها. هیچ کس همه چیز خوب است و هیچ کس همه بد است.

س: چه نوع از زمینه های انجام این مردان اند ؟

آنها در زندان ممکن است برای هر جرم و آنها به طور معمول در 40s خود را با برخی از در 30s خود را 50s و 60s. بسیاری در 40s خود آمده بود به زندان در کالیفرنیا سرکوب و جنایت 15 به 20 سال پیش است. و بسیاری بودند در خیابان و درگیر در یک فرم و یا دیگری شخصی در جنگ, جنگ های باند و یا مواد مخدر.

س: چگونه می توانم آنها را در مقایسه با دانشجویان شما آموزش ؟

آن را مانند یک نرمال کلاس درس که در آن همه به دنبال در سازمان دیده بان خود را. زندانیان واقعا می خواهید به وجود دارد. این بچه ها بزرگ هستند conversationalists های در مقایسه با دانش آموزان برخورد می کنم, در حال حاضر. ما باید یک نسل کامل از کودکان و نوجوانان که ممکن است ارسال پیامک از کسی که ایستاده در کنار آنها و لازم نیست که توانایی داستان فقط به نشستن و سرگرم کردن مردم است. در زندان شما باید چیز بهتر است گوش دادن و صحبت کردن به طوری که آنها می تواند بسیار سرگرم کننده conversationalists های.

س: شما به ارمغان آورد دانشجویی و روزنامه نگاران در داخل زندان است. چه اتفاقی افتاده است ؟

آنها واقعا مرعوب برای اولین بار در. و سپس کم کم آنها ایجاد دوستی و یاد بگیرند که چگونه به انجام مکالمات.

Q: چگونه San Quentin اخبار جلوگیری از سانسور و یا خاموش کردن?

زندان است و تحت هیچ الزامی برای اجازه می دهد یک روزنامه تولید می شود. این واقعیت است. وجود دارد یک روشنفکر سرپرست که وضع کردن قوانین: اگر فرماندار می بیند یک کاغذ و روز آن تعطیل چون خیلی دور رفته شما شکست خورده اند. و شما نمی خواهید به شکست است. بنابراین سانسور. اما آن را به خود تحمیل کرده است.

مردان تمرکز بر روی داستان توانبخشی رستگاری و موفقیت و بزرگ وجود دارد برای مخاطبان است. آن را مطابق با سن کوئنتین جدید شهرت به عنوان یک توانبخشی محیط زیست است که کمک می کند تا مردم به خانه بروم. همین دلیل است که زندانیان می خواهید برای رفتن وجود دارد.

س: این بیماری همه گیر ممکن است تغییر قوانین در مورد تعاملات شخصی پشت میله های زندان. آنچه ممکن است در آینده برای سن کوئنتین اخبار و به نظر میرسد که در وقفه?

این روزنامه تاثیر می رود فراتر از فقط انتشار یک هزار نسخه. آن را ایجاد یک همکاری بین زندان و مدیریت یک گروه از زندانیان. من نمی دانم اگر آنها به ما اجازه دهید کار با زندانیان چهره به چهره است. اما روزنامه واقعا نیاز به ذخیره شود.

سن کوئنتین اخبار را می توان به عنوان خوانده شده آنلاین در www.sanquentinnews.com.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de