Q&A با Sujata Massey نویسنده “Satapur سنگ ماه’

نویسنده آمریکایی Sujata مسی توسط الهام گرفته شده بود شجاع و پیشگام هندی زن وکلا برای ایجاد شخصیت داستانی از Perveen میستری جوان وکیل برجسته در “Satapur سنگ قمر” یک خاطره انگیز و فریبنده رمز و راز مجموعه در دهه 1920 هند است. او در صحبت با نظارت خبرنگار سفت Dotinga.

س: شما در آن بزرگ شده در آمریکا پس از متولد شدن در بریتانیا به انگلیسی و پدر و مادر و شما شد بالتیمور خبرنگار روزنامه. چگونه شما را انتخاب کنید و هند تنظیم ؟

من تا به حال نوشته شده رمان تاریخی مجموعه در هندوستان, هزینه های سال تحقیق در این دوره و در حال سقوط در عشق با بسیاری از جنبه های مختلف از زمان. من واقعا تحت تاثیر قرار چقدر سخت زنان مشغول به کار بودند و هر دو برای آزادی خود و کشور چگونه بسیاری از آنها از رفتن به مدرسه و تلاش برای شروع در مشاغل است.

س: چه مانع آیا زنان وکلا مانند Perveen صورت در اوایل قرن 20 ؟

مانع اول شد مدرسه قانون است. یک زن نمی تواند یک قانون تحصیل در هند است. او می تواند به دانشگاه آکسفورد در یک بورس تحصیلی و یا اگر او تا به حال بودجه مطالعه قانون مدنی و انجام تمام ترم برای تبدیل شدن به یک وکیل که کار می کند مانند قرارداد و بخواهد. اما او نمی تواند تبدیل به یک وکیل مدافع است که می تواند به دادگاه و استدلال می کنند برای یک مشتری در مقابل یک قاضی. سپس او تا به حال برای پیدا کردن کسی که می خواهم به استخدام او است. در آن روزها تنها اعضای خانواده می خواهید به یک زن در قانون شرکت. در نهایت او تا به حال برای جذب مشتریان که می خواهم احساس که او می تواند انجام این کار است.

س: در کتاب Perveen می توانید به مکان های که در آن مرد وکلا نمی تواند با توجه به عمل حجاب. آنچه که به دنبال ؟

وجود زنان ثروتمند که در انزوا زندگی می کردند در یک بخش خاصی از خانه های خود و تنها به صحبت کرد که مردان خانواده بودند. تنها حقوقدانان می تواند در رفتن و صحبت کردن با آنها. این که چگونه [در زندگی واقعی پیشگام هندی وکیل] کورنلیا Sorabji شد مشغول موفق و تاثیرگذار است. او می خواهم سفر از طریق جنگل در palanquins در سوار بر فیل – باور نکردنی سفر که الهام گرفته از Perveen سفر در این کتاب است. از آن زمان آن را خطرناک وجود دارد و اغلب مردم دروغ گفتن در انتظار برای کشتن او.

Q: چگونه است Perveen زمینه خانواده مهم است ؟

Perveen است, متولد در یک خانواده زرتشتی از پارسیان فارسی افرادی که می خواهم برای آمدن به هند صدها سال قبل از زمان او. آنها اولین گروه برای تشویق زنان به کار می کنند. … آنها را دیدم ارزش زنان تحصیل کرده – بودند پیشگامان.

س: چه تأثیرات Perveen به طور صریح?

آموزش و پرورش بیشتر شما آزادی بیشتری شما باید به خودتان را بیان کنند. اما حتی اگر او فکر می کند “این مسخره است” او لزوما می گویند که به یک مرد که رفتار در یک شیوه ای مسخره. اگر او می کند که او نمی خواهد در هر نقطه. در عوض او به ظریف تر مدیریت برای انجام کاری دیگری بدون رویارویی مستقیم. آن را مانند گاندی جنبش با آن آرام و خویشتن داری یک نوع قدرت نرم.

س: چه بعدی برای سری?

من نوشتن کتاب سوم که طول می کشد محل در سال 1922 همان سال به عنوان “Satapur قمر.” شاهزاده ولز, آینده ادوارد هشتم است که در چهار ماه سفر و تمام انواع چیزهای واقعی اتفاق می افتد. روز او مجموعه پا در بمبئی شورش درگرفت بین هندوها و مسلمانان و پارسیان. … آنها را به امید دیدار خواهد آرام کردن جنبش استقلال اما آن را آشفته تر می شود. به طور کلی کتاب در مورد حقوق زنان در یک محیط آموزشی در طول زمان فرار.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>