Q بیشتر می ایستد برای یک ملکه

همه گیر شده است با توجه به یک بعد جدید به فرهنگ لغت ما. یک معلم مدرسه بود: زمانی که او در اوایل دوران کودکی دانش آموزان در کلاس مجازی به صحبت کردن در حروف یکی از دانشجویان گفت: “س برای قرنطینه”. خوب, ‘Q’ بیشتر می ایستد برای ملکه!

بالا تصویر من را وادار به استخراج بهتر یادگیری ایده ها از کلمات جدید است که ما را معرفی کردم در حالیکه در چند هفته. در اینجا من به اشتراک گذاشتن افکار من با شما:

  • ماسک صورت – قبل از تاج استفاده از یک ماسک صورت برای مشترک انسان معمولا محدود به محافظت از گرد و غبار. امروز به این تبدیل شده الزامی است. به تازگی در حالی که پرداختن به مخاطبان از طریق یک وبینار من ساخته شده این بیانیه: Facemasks را ساخته اند آن اجباری است که ما لبخند طریق چشم ما است. خوب این پیام است که یکی از نیاز به innovatively ارتباطی و رسا. زمانی که بسیاری گفته شود و کلمات را پشتیبانی نمی کند استفاده از تفکر جانبی. برو خلاق فکر می کنم در خارج از جعبه. چگونه شما بیان پیام می تواند یک تفاوت بزرگ در پاسخ به شما را دریافت کنید.

ماسک صورت نیز قرار می دهد یک کلاه در دهان ما. یک درس است که می تواند کشیده شده است به صحبت می کنند کمتر و گوش دادن بیشتر. ترساندن از عدم اطمینان قرار داده است تقریبا هر فردی در زیر بعضی و یا نوع دیگری از استرس های روانی است. تحت چنین شدید مواقع ممکن است در سراسر آمده ناموجه فوران. به ویژه هنگامی که آن را از کسی که بسیار نزدیک درد شاخه های بالا. این پیام است که به مقاومت در برابر اصرار به واکنش نشان می دهند. نگه دارید و اجازه دهید داغ موج احساسات حل و فصل.

  • اجتماعی / جسمی از فاصله: در ابتدا من فکر کردم ممکن است مقدار زیادی از زمان برای استراحت در طول فاز مستند. اما این اتفاق نمی افتد. به عنوان یک سخنران من تا به حال خیلی بیشتر از تکالیف روز به طور منظم. تنها تغییر در پلت فرم های ارتباطی. اجتماعی فاصله الهام بخش من برای انطباق با تکنولوژی جدید سریع و سازگار باشد. این جنبه از فاصله یک عنصر جدایی ناپذیر از طبیعی است. اجازه دهید همه ما بود سویفت در پذیرش تغییر است. این تنها راهی است که به رشد است.
  • دست بشویید / ضد عفونی کننده: این عناصر را من فکر می کنم در مورد وضوح افکار من. هنگامی که بار به چالش کشیدن آن است که باید برای هر یک از ما برای تصحیح و اعتبار فرآیند تفکر ما. فکر می کنم عاقلانه و شفاف است سرود.

ضد عفونی کننده نیز الهام بخش من برای آماده پذیرش اشتباهات و اگر در همه. آن است که همیشه بهتر است به اعتراف تراز قرار گیرند و جلو حرکت می کند. همه که مورد نیاز است به ناگهان نیت خالص. زمانی که قصد درست است هدف باید قطعا توان به دست آورد.

  • مستند – وقتی که من فکر می کنم مستند درس اول که بالا میآید این است که “مراقبه”. در میان ایالت بزرگی اضطراب آن است که تنها تمرکز بر روی نفس ما است که می تواند ما را توانمند و شارژ انرژی زندگی ما.
  • WFH: برای من, مخفف است که بیشتر به “کار از خانه” است اما به “کار در منزل”. بله این که بزرگ تحقق. تمام این سال ها بسیاری از ما تا به حال نادیده گرفته شده خانواده های ما در بیشتر راه بیش از یک. زمان به چهره حقیقت ما کار نیست برای ما کار ‘اما برای ما عزیزان. صرف زمان با آنها بیشتر است.
  • قرنطینه: واژه انزوا دهید من برای متقاعد کنید در مورد این واقعیت است که “این درست نیست که به حق همیشه”. هرگز گناه گذشته خود را اگر لازم باشد خارج از جریان اصلی برای برخی از زمان. چرا عمیق درون گرایی مجددا خود را به حقایق و انباشتگی خود را برای آینده است. جستن به عقب. که جوهر زندگی است.
  • قرمز و سبز و مناطق: می دانم که در آن شما در حال رفتن. فعال در اجتناب از خطرات آینده نگر. محاسبه ریسک و اگر در همه آن بود. مراقب باشید از مسیر خود را و توانایی پیش بینی چالش ها در راه است.
  • هرگز فکر نمی کردم “منفی” همیشه می تواند تبدیل به یک ‘مثبت’ کلمه! که وقتی که من COVID آزمون انجام می شود. دو روز زمان سرب برای دریافت این گزارش به من آموخت که “منفی” است که همیشه یک “منفی”. در بیشتر حس عمیق آن است که کلماتی که ما اختصاص به خاص عمل می کند اما این احساسات در زیر این کلمات که مهم است. همیشه به طور بالقوه مثبت در احساسات خود و اعتقاد به نظام است. زمانی که افکار درون ذهن ما حباب با شادی کلمات ملزم به انتشار صلح و شادی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>