پوتین دستور کار سیاسی در انتظار او به عنوان چهره ویروس واکنش

مسکو

بهار است نه تبدیل کردن راه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه ممکن است آن را برنامه ریزی شده.

یک رای در سراسر کشور در تاریخ 22 آوریل به قرار نهایی فراگیر اصلاحات در قانون اساسی است که اجازه می دهد او را به ماندن در قدرت تا 2036 اگر او خواست. اما پس از coronavirus گسترش در روسیه, که همه پرسی تا به حال به تعویق افتاد – یک اقدام ناگهانی که بیلبوردهای ترویج آن در حال حاضر ساخته شده در مسکو و دیگر شهرهای بزرگ.

در حال حاضر در معرض خطر است یک پمپ پر از جشن روز پیروزی در مارس 9, مارک 1945 شکست آلمان نازی در جنگ جهانی دوم است.

تعطیلات تبدیل شده است مهم ترین در روسیه, تقویم و در این سال سالگرد 75 با رهبران جهان دعوت به جشن برجسته کشور نقش استثنایی در تاریخ است. هر سال هزاران نفر جمع آوری در مسکو از جمله بسیاری از افراد مسن و جانبازان با افتخار پوشیدن مدال خود را.

واحدهای نظامی در حال حاضر تمرین های سنتی در میدان سرخ رژه حفاری در خارج از مسکو و رهبران مانند فرانسه امانوئل پاکسازی و هند نارندرا قول داده بود برای حضور در.

به نظر می رسد غیر ممکن است برای چنین جشن و سرور در حال حاضر با بسیاری از روسیه و جهان قفل شده است برای جلوگیری از گسترش ویروس.

هفته گذشته سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت: هیچ تصمیم گیری شده است در مورد اینکه آیا به تعویق انداختن آن اما مقامات با توجه به “گزینه” است که یکی از آنها به آن را نگه دارید بدون جانبازان یک گروه به ویژه آسیب پذیر به ویروس. آقای Peskov اضافه کرملین را درک اگر رهبران خارجی تصمیم خود را می آیند با توجه به همه گیر و افزود: این جشن می گیرد حتی اگر آن اتفاق نمی افتد در مارس 9.

در ابتدا دست کم گرفته شده توسط مقامات روسی این بیماری همه گیر را مطرح کرد غیر منتظره چالش برای آقای پوتین که سیاسی ایستاده در حال حاضر بستگی دارد که آیا او می تواند شامل آسیب از آن است.

در مارس 24, آقای پوتین نشان داده شد پوشیدن زرد منطبق با توجه به بازدید از یک بیمارستان برای بیماران آلوده.

مقامات پس از آن به طور نامحدود به تعویق افتاد رای به اصلاحات در قانون اساسی که اجازه آقای پوتین به خدمت دو شش سال شرایط پس از سال 2024. اصلاحات در حال حاضر تایید شده توسط قانونگذاران اما دولت می خواست در سراسر کشور انتخابات به تغییرات دموکراتیک روکش. کمپین ترویج آرا در حال حاضر لگد در ده ها تن از مناطق روسیه.

در آماده سازی برای رای دادن و روز پیروزی روسیه دولت خبرگزاری Tass آغاز شده بود با انتشار بخش هایی از سه ساعت مصاحبه با آقای پوتین با 67 ساله رهبر صحبت کردن در مورد آنچه که او انجام داده برای این کشور در 20 سال گذشته و چه چیز دیگری باید انجام شود. اما Tass معلق روزانه عصاره مصاحبه و گفت: این دیگر مربوط به مخاطبان بیشتر در مورد کوروناویروس.

شیوع این بیماری به طور کامل تنظیم مجدد کرملین دستور کار سیاسی گفت: نیکولای پتروف یک محقق ارشد در چتم هاوس روسیه و اوراسیا برنامه.

“همه چیز که اتفاق می افتد قبل از [وقوع] است و در واقع شده است از بین برود” آقای پتروف آسوشیتدپرس گفت. “که کل سیاسی [از اصلاح قانون اساسی] که تا به حال آشکار شده است از اواسط ماه ژانویه رسیده است.”

او اضافه کرد که برای لحظه ای “من فکر می کنم ما می توانیم در مورد اصلاحات قانون اساسی.”

Coronavirus بحران ارائه بسیاری از مشکلات برای آقای پوتین که تصویب رتبه بندی – به طور پیوسته حذف در دو سال گذشته رسید و 63 درصد در ماه مارس به پایین ترین سطح از سال 2013 است.

این می آید به عنوان قیمت نفت روسیه را منبع اصلی درآمد کاهش یافت در میان یک جنگ قیمت با عربستان سعودی باعث افت شدید روبل. همه گیر آورده با این چشم انداز بیشتر ویرانی اقتصادی.

به همان اندازه از روسیه رفت و به مستند که آقای پوتین sugarcoated آن را با توصیف آن به عنوان “افراد درحال آزمایش بدون روز” بسیاری از عملیات کسب و کار را به توقف آمد باعث ترس از جرم خاموش کردن توسط شرکت ها و ترک میلیون ها نفر بیکار است.

اتاق تجارت و صنایع دولت حمایت انجمن کسب و کار پیش بینی 3 میلیون نفر شرکت می تواند بیرون رفتن از کسب و کار و 8 میلیون نفر – تقریبا 11 درصد از روسیه جمعیت کار – می تواند در نهایت بیکاری.

تضعیف اقتصاد و بدتر شدن شرایط زندگی به طور گسترده ای دیده می شود توسط تحلیلگران به عنوان نیروی محرکه آقای پوتین ی کشور رتبه بندی در حال حاضر تبدیل شدن به حاکم از ترس در میان روس ها. با بحران هنوز آشکار آن است که به احتمال زیاد برای صدمه زدن به خود ایستاده و حتی بیشتر گفت: Denis Volkov, یک جامعه شناس با مستقل Levada مرکز رای گیری.

زمانی که مردم شروع به ترس از همه چیز بدتر “و سپس رتبه بندی شروع به کاهش” آقای ولکوف گفت: AP.

کرملین در واکنش به بحران به پرسش های مطرح شده در خانه و خارج از کشور.

در داخل کشور آقای پوتین شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار برای پرداخت توجه کمی به این بیماری همه گیر در ابتدا برای فاصله گرفتن خود از آن با تفویض تصمیم گیری های دشوار در مستندات به دولت های منطقه و دولت.

برخی در غرب به سوال کم تعداد رسمی ویروس موارد در روسیه را رد کرد و آن را به طور گسترده ای به اطلاع عموم تلاش برای ارسال planeloads از کمک های پزشکی به, ایتالیا, آمریکا, صربستان و کشورهای دیگر به عنوان یک شیرین کاری روابط عمومی.

آقای پوتین به دنبال اطمینان دادن به ملت در سخنرانی های تلویزیونی در مارس 8, اما بخشی از پیام خود مقایسه coronavirus به مهاجمان از 10 و 11 قرن آورده مسخره در رسانه های اجتماعی به جای.

“کشور ما رفت و از طریق بسیاری از چالش های جدی. آن عذاب Pechenegs و Cumans و روسیه رو از طریق همه آن را. ما خواهد شکست این coronavirus اشکال بیش از حد” آقای پوتین گفت.

کاربران رسانه های اجتماعی اشاره کرد که نه تنها آقای پوتین با استفاده از این خط در سال 2010 ممکن است او را قرض گرفته و آن را از یک حکایت از قرن 19.

“خطرات ناشی از او را به دنبال خود در ارتباط هستند بسیار واقعی” ساموئل گرین مدیر روسیه موسسه در کالج کینگ لندن گفت: AP.

آقای پوتین استفاده می شود قادر به دست آوردن مجدد کنترل از دستور کار سیاسی با تغییر تمرکز از مشکلات داخلی به روسیه ژئوپولیتیک عظمت و شکوه تجمع مردم در اطراف 2014 الحاق کریمه و یا مبارزه با آنچه که او به نام تروریست ها در سوریه است. اما این بار به عنوان روسیه مجبور است برای مقابله با یک واقعا بحران جهانی است که به نظر می رسد تاکتیک بسیار سخت تر است.

“می تواند وجود داشته باشد چیزی که مورد علاقه مردم بیش از مشکلات آنها در حال رفتن را از طریق و ادامه خواهد داد به رفتن را از طریق برای مدت زمان طولانی” گفت: آقای پتروف.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de