پوتین پیشنهاد به گسترش قانون تصویب شده توسط پارلمان روسیه

تغییر قانون اساسی مصوب شنبه می تواند اجازه می دهد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای باقی ماندن در قدرت فراتر از پایان ترم جاری.

عکس: الکسی Druzhinin/زوما پرس

مسکو—پارلمان روسیه به نهایی آن مهر تایید برای تغییر قانون اساسی به طور بالقوه اجازه می دهد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای باقی ماندن در قدرت برای سال آمده است, از بین بردن یک منبع اصلی عدم اطمینان در مورد روسیه را سیاسی آینده و به احتمال زیاد اطمینان حاصل کرد که مسکو ادامه خواهد داد برای به چالش کشیدن آمریکا در صحنه جهانی است.

دوما دولت به مجلس چهارشنبه به تصویب اصلاحات مربوط به قانون است که اجازه می دهد آقای پوتین به خدمت یکی دیگر از شش سال از نظر تا 2036. با توجه به محدودیت مدت در حال حاضر در نیروی آقای پوتین نمی خواهد اجازه داده می شود برای اجرای دوباره بعد از زمان روی لئامت دادن به پایان می رسد در سال 2024. در سراسر کشور رای به اصلاحات است مجموعه ای برای مارس 22.

در راس برای بیش از دو دهه از این حرکت کمک می کند تا ساحل تا آقای پوتین کنترل بر زندگی سیاسی و اجتماعی در روسیه و او می تواند طولانی ترین حکم رهبر جمهوری روسیه در تاریخ مدرن فراتر ژوزف استالین.

اگر او در قدرت باقی می ماند آقای پوتین است که به احتمال زیاد برای حمل در سال با پیشنهاد خود را برای احیای روسیه جهانی نفوذ و به چالش کشیدن آنچه که او را محکوم کرده به عنوان یک آمریکا نظم جهانی.

در سال های اخیر آقای پوتین ماجراجویی در خارج از کشور ساخته شده است که روسیه یک بازیکن کلیدی در کشورهای مبتلا به درگیری و یا تحول سیاسی مانند سوریه و ونزوئلا است. این ماه روسیه با فروپاشی عربستان سعودی-رهبری سازمان کشورهای صادر کننده نفت—رسمی داد دوبله اوپک+—فرستاده قیمت نفت غلت لرزاند و بازارهای مالی است.

مرتبط

  • پوتین پشت پیشنهاد هموار راه را برای ریاست جمهوری (10 اسفند)
  • اختلاف در کرملین کمک می کند پوتین باقی می ماند روسیه No. 1 (6 مارس)
  • تظاهرات در مسکو علیه پوتین قصد دارد به وصله پینه کردن قدرت سیاسی در روسیه (Feb. 29)

آقای پوتین حرکت برای باقی ماندن در قدرت “را بیشتر تحکیم تنش میان روسیه و دولتهای غربی به خصوص ایالات متحده” الکس Brideau یک تحلیلگر در شرکت مشاوره اوراسیا نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “در کوتاه مدت تصمیم سیاسی همراه با روسیه حمایت دور از اوپک خواهد شد+ تقویت این دیدگاه در واشنگتن از پوتین به عنوان بیش از حد تهاجمی است.”

والنتینا Matvienko سخنران روسیه اتاق بالایی از مجلس و عضو پوتین روسیه متحد حزب خبر داد و گفت: تغییر قانون اساسی کمک خواهد کرد که مقابله با خارجی تلاش برای تضعیف و تضعیف روسیه است.

“بسیاری از ما به اصطلاح همکاران در حال حاضر با مالش دست خود را, چگونه کار می کنند با روسیه بدون پوتین” خانم Matvienko گفت. در حال حاضر مردم در خارج از کشور “را درک خواهد کرد که روسیه باید در برخورد با زن به عنوان یک اعتماد به نفس جدی دولت است که نگه می دارد و رهبر آن است.”

اما 16 سال بیشتر از آقای پوتین حکومت را به معنای ادامه به طور فزاینده ای سیاست های استبدادی و همچنین پیشرفت کمی در پرداختن به روسیه را جدی, مشکلات اقتصادی, تحلیلگران می گویند افزایش شبح ناآرامی های اجتماعی است.

“ما زندگی می کنند در یک رژیم استبدادی” گفت: آندره Kolesnikov یک عضو ارشد در دانشگاه کارنگی مسکو ، “وجود دارد هیچ امیدی برای تغییر واقعی, واقعی مدرن. این دستور برای تظاهرات.”

بسیاری از روس ها گرفته اند به خیابان ها در سال گذشته با اعتراض بیش از همه چیز از مخالفان دسترسی به انتخابات محلی برای دفع زباله و بیمارستان تعطیلی. آقای پوتین قصد دارد به پیاده کردن قانون اساسی برای اولین بار در ماه ژانویه اعلام نکرده و ملاقات با یک افزایش قابل توجهی در مقاومت اگر چه چند هزار نفر با حضور در تجمع در پایتخت روسیه در ماه گذشته. اواخر روز سه شنبه ده ها تن از مردم اعتراض در مسکو سازماندهی فردی پيکت.

در ماه ژانویه پارلمان روسیه تایید کرد میخائیل Mishustin به عنوان کشور نخست وزیر جدید پس از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور پیشنهاد تغییر قانون اساسی. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چگونه تجدید سازمان می تواند گسترش آقای پوتین گرفتن قدرت پس از مدت خود را به پایان می رسد در سال 2024. عکس: اسپوتنیک/ایسنا

اصلاح تصویب این هفته می تواند galvanize مخالفان دولت روسیه آن را به عنوان فراهم می کند یک راه روشن برای آقای پوتین در قدرت باقی می ماند گفت: تاتیانا Stanovaya بنیانگذار تحلیل سیاسی شرکت R. Politik.

“مخالفت با دریافت یک دلیل مهم برای سوال و حمله پوتین اصلاحات. تمام امیدها برای تغییر سقوط کرد” دیروز خانم Stanovaya گفت. “این خواهد بود یک چالش برای کرملین است.”

روسیه برجسته ترین رهبر مخالفان پوتین روز سه شنبه گفت که آقای پوتین را در حال حاضر سعی کنید برای تبدیل شدن به رئیس جمهور برای زندگی در حالی که یکی از برترین lieutenants و رئیس ستاد Leonid Volkov به نام اصلاحات یک “کودتا.”

روز یکشنبه مخالفت, روزنامه نوایا گازتا تصویب اصلاحات “کاملا هماهنگ عملکرد” و “true قابل توجهی تخریب در قانون اساسی نظام است.”

آخرین باری روسیه تجربه موجی از تظاهرات توده ای—بین سال های 2011 و 2013—جرقه همچنین از آقای پوتین قصد دارد برای ادامه حکومت خود. به عنوان او آماده برای بازگشت به ریاست جمهوری پس از چهار سال به عنوان نخست وزیر روسیه در شهرستانها عمده در سراسر کشور به خیابانها خواهند ریخت تا 100,000 جمع آوری در مرکز مسکو.

سیاسی و اعتراضات پس از آن فروکش کرد در میان خروش در میهن پرستی زیر الحاق کریمه به روسیه از اوکراین در سال 2014 و تهاجمی تر در سیاست خارجی زیر نظر آقای پوتین.

اما آقای پوتین در رتبه بندی کاهش یافته است به تازگی به عنوان شش سال از تحریم های بین المللی همراه با پایین نفت و گاز قیمت چکش اقتصاد روسیه. با توجه به مستقل ناظر انتخابات Levada-مرکز آقای پوتین را تایید امتیاز کاهش یافت و به 69 درصد در ماه فوریه از نزدیک به 90% در سال 2015 است.

کرملین رهبر است واکنش نشان داد و با هل دادن از طریق یک محرک تلاش لقب بزرگترین پروژه های ملی که شامل 400 میلیارد بسته های سرمایه گذاری در همه چیز از مراقبت های بهداشتی و جاده ها به icebreakers و خطوط لوله گاز.

تحلیلگران می گویند که بسته است آخرین نشانه ای از رشد نقش دولت در اقتصاد روسیه — یک روند است که تنها به تشدید اگر آقای پوتین همچنان در راس فراتر از 2024.

“وجود دارد و همیشه برای رفتن به محدودیت به اصلاحات بالقوه با پوتین در نقش رهبری” آقای Brideau گفت. “دولت تامین می شود برنامه های مانند پروژه های ملی خواهد شد و در نتیجه باقی می ماند انتقادی به دولت توانایی برای حفظ و حمایت عمومی است.”

یک سری از اصلاحات قانون اساسی آقای پوتین به تازگی پیشنهاد شده نیز نشانه ای از خود را به طور فزاینده ای کشاکش سیاست های ناسیونالیستی, ناظران می گویند. آنها شامل یک ماده موثر ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان و حفظ در قانون اساسی ذکر روسها “ایمان به خدا”است.

آقای پوتین قانون “می شود بیشتر ایدئولوژیک و این سوخت بیشتر رادیکال تر ناسیونالیستی فکر نیروهای محافظه کاران به فشار رو به جلو را در دستور کار و به سفت کردن پیچ” خانم Stanovaya گفت.

در حالی که اصلاحات قانون اساسی به او پیشنهاد یک مسیر روشن برای حفظ قدرت آقای پوتین ممکن است در عین حال تصمیم گیری در برابر, در حال اجرا در سال 2024. اما حتی اگر او را ترک کرملین میراث او خواهد ماندن ناظران می گویند.

“پوتین ایجاد فرصت های او نمی خواهید به یک اردک لنگ” گفت: کنستانتین Kalachev یک تحلیلگر سیاسی سابق و مشاور کرملین. “هر آنچه که اتفاق می افتد این سیاست خواهد بود. Putinism زندگی می کنند می توانند با یا بدون پوتین.”

نوشتن به Georgi Kantchev در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im