پوتین در مجموعه ای به قانون اساسی جدید. اما روس ها بپرسید که ” چرا حالا؟’

روس ها شده اند رای گیری طی هفته گذشته در یک جارو بسته از بیش از 100 اصلاحات به این کشور در سال 1993 منشور. بهترین حالت آن-از ویژگی های شناخته شده است که یک بند را قادر خواهد ساخت که ولادیمیر پوتین به طور بالقوه باقی می ماند در کرملین تا 2036. اقدامات در حال انتظار برای تصویب به آسانی اما بحث در تلاش است تا لگد بعید به نظر می رسد به مرگ پایین در هر زمان به زودی.

که آغاز می شود با پرسش در مورد اینکه چرا این تغییرات نیاز بود و به همین دلیل کرملین است و با عجله آنها را از طریق به سختی و با هر گونه بحث های عمومی. آقای پوتین اغلب به صراحت در برابر استدلال بی قانون اساسي توسط capriciously تغییر آن است. در حال حاضر او به نظر می رسد متعهد به گرفتن این نسخه اصلی انجام می شود و به سرعت.

برخی استدلال می کنند که رسمی با عجله به ترس که نارضایتی عمومی را افزایش خواهد ساخت آن را بسیار سخت تر برای تکمیل قانون اساسی تعمیرات اساسی. آقای پوتین شخصی تصویب رتبه بندی بالا باقی می ماند در حدود 60% است. اما سایر نظرسنجی ها نشان می دهد که اعتماد به نهادهای دولتی در حال کاهش است به عنوان رکود اقتصادی در آورده با ماه از coronavirus مستند کرد.

“چرا عجله به قانون اساسی رای گیری انجام می شود ؟” می پرسد نیکولای Svanidze یک مورخ و محبوب رسانه مفسر. “من حدس می زنم مقامات ما می ترسند که اگر آنها صبر کنید چند ماه خلق و خو ممکن است تغییر کند.”

مسکو

روسیه تا به حال پنج مختلف قانون اساسی از ابتدای قرن 20. همه آنها در ارتباط بودند به بخت و اقبال خاص رهبر به جای اینکه دائم تقطیر ملی اصول است.

اگر خروج سنجی درست پس از رای گیری به پایان می رسد این جمعه و روسیه در مورد به دریافت آن ششم قانون اساسی جدید – این یک شکل در اطراف رئیس جمهور ولادیمیر پوتین.

روس ها شده اند رای گیری طی هفته گذشته میان هنوز هم مواج coronavirus همه گیر در یک جارو بسته از بیش از 100 اصلاحات به این کشور در سال 1993 منشور. جای تعجب نیست آن ویژگی های شناخته شده یک بند را قادر خواهد ساخت که آقای پوتین برای فرار از گذشته, محدودیت مدت و به طور بالقوه باقی می ماند در کرملین تا 2036. اقدامات در حال انتظار برای تصویب به آسانی اما بحث در تلاش است تا لگد بعید به نظر می رسد به مرگ پایین در هر زمان به زودی.

که آغاز می شود با پرسش در مورد اینکه چرا این تغییرات بودند و حتی لازم است در وهله اول چرا کرملین است و با عجله آنها را از طریق به سختی و با هر بحث عمومی و به همین دلیل رای گیری شده نمی تواند به تعویق افتاد حداقل تا زمانی که این بیماری همه گیر در حال انجام است و در نهایت کاهش خواهد یافت.

“من واقعا نمی توانند درک کنند که چرا این همه در حال انجام در چنین عجله می گوید:” مارگاریتا Petrikova یک مسکو بازنشسته ابراز مشترک توجه داشته باشید از سردرگمی است. “آنها به ما بگویید که آن را هنوز هم مخاطره آمیز برای ورود به برخی از بسته محل و در عین حال آنها اصرار ما را به بیرون می آیند و رای می دهند. من می دانم که آنها می گویند شما می توانید آن را به صورت آنلاین اما به نظر می رسد بیش از حد پیچیده است. و من نمی فهمم که چرا این انتخاب است که فقط ” بله ” یا ” نه ” به همه چیز. اگر چه من مانند برخی از اصلاحات اما دیگران نه؟”

اصلاحات در عجله

آقای پوتین به مدت طولانی مقاومت معرفی تغییرات عمده ای به روسیه قانون اساسی در بخشی به دلیل او موفق به قانون به خوبی و بدون انجام این کار است. اما او نیز اغلب به صراحت در برابر استدلال بی قانون اساسي توسط capriciously تغییر آن است. در حال حاضر او به نظر می رسد متعهد به گرفتن این نسخه اصلی انجام می شود و به سرعت.

برخی استدلال می کنند که رسمی با عجله به ترس که اقتصاد بدتر خواهد شد یا نارضایتی عمومی را افزایش خواهد ساخت آن را بسیار سخت تر برای تکمیل قانون اساسی تعمیرات اساسی آن است که اگر قرار است برای چند ماه. آقای پوتین شخصی تصویب رتبه بندی بالا باقی می ماند در حدود 60% است. اما سایر نظرسنجی ها نشان می دهد که اعتماد به نهادهای دولتی در حال کاهش است در حالی که اعتراض حالات در حال افزایش است به عنوان رکود اقتصادی در آورده با ماه از coronavirus مستند کرد.

“چرا عجله به قانون اساسی رای گیری انجام می شود ؟ من نمی می توانید ببینید هر دلیلی خاص برای آن, اما من حدس می زنم مقامات ما می ترسند که اگر آنها صبر کنید چند ماه خلق و خو ممکن است تغییر” می گوید: نیکولای Svanidze یک مورخ و محبوب رسانه مفسر. “این تابستان حالات مثبت هستند اما پاییز شاید مردم نگاه خواهد کرد در یخچال و فریزر خود را و فکر می کنم متفاوت است.”

بسیاری از کشورها تنها اصلاح اساسی خود منشور پس از ملی شوک یا تغییر در افکار عمومی وادار آن است. روشن نیست چه کرملین فکر بود که آن را به جلو قایق از اصلاحات در اوایل این سال است.

الکساندر Zemlianichenko/AP

رای دهندگان با پوشیدن یک ماسک و دستکش کست رای خود را در Kazansky ایستگاه راه آهن در مسکو 30 ژوئن 2020. اصلاحات قانون اساسی انتظار می رود که تصویب شده اما شهری لیبرالها و اعضای حزب کمونیست به احتمال زیاد رای در برابر آن است.

در اصل آن را شبیه یک طراحی برای توسعه پایدار در نظام سیاسی بعد از آقای پوتین را ترک کرده بود در سال 2024, حتی اگر آن را ایجاد یک قدرتمند sinecure که ممکن است او را قادر به حفظ نفوذ خود برای مدتی. در قانون اساسی پیش نویس کمیته سپس افزود: طیف وسیعی از اقدامات به جای لیبرال تن از سال 1993 سند با لحاظ اجتماعی محافظه کار و اصول ناسیونالیستی مانند شناخت خدا, ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان و قرار دادن روسیه قانون بالاتر از تعهدات بین المللی. آنها همچنین افزود اقدامات پوپولیستی مانند نمایه سازی حداقل دستمزد و حقوق بازنشستگی را به نرخ تورم است.

در ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ضربه تعجب متمم اضافه شده به تنظیم مجدد ریاست جمهوری ساعت, اجازه می دهد آقای پوتین به اجرا برای بیش از دو نظر. بسیاری از تحلیلگران توجه داشته باشید که در حالی که کل ورزش به وضوح حول محور آقای پوتین ممکن است او مطمئنا در بر داشت یک راه حل ساده تر اگر تنها هدف او این بود که در دفتر باقی می ماند برای زندگی است.

ایجاد یک اجماع

آندره Kolesnikov یک تحلیلگر با کارنگی مسکو مرکز معتقد است که قانون اساسی جدید این است که یک پروژه سیاسی با هدف ایجاد یک تازه طرفدار کرملین اجتماعی و سیاسی که او dubs “پوتین 3.0.”

آقای پوتین سیاسی و طول عمر – او در قدرت بوده یک راه یا دیگری برای 20 سال بوده است بر اساس نه آنقدر در برنده رقابتی انتخابات به عنوان یک سیاستمدار غربی خواهد بود. نه آقای Kolesnikov می گوید آقای پوتین جان سالم به در با استفاده از ابزار های مختلف برای ایجاد این تصور از محبوب اکثریت که حمایت از او.

تکرار برای اولین بار از Putinism شد و از سال 2000 تا 2008 زمانی که ثبات سیاسی همراه با قیمت بالای نفت و canny سیاست های اقتصادی منجر به رشد سریع و افزایش محبوب استانداردهای زندگی. آقای پوتین پایدار محبوبیت است که هنوز هم ریشه در درک که او در ایالات این کشور پس از فاجعه 1990s و طلیعه در رفاه نسبی برای بسیاری از روس ها.

روسیه رشد اقتصادی پس از متوقف جهانی سقوط سال 2008 و آقای پوتین از مد افتاده یک اکثریت جدید پارادایم موفقیت ایستاده تا با تلاشهای غرب برای تحریم و منزوی کردن روسیه بیش از این در داخل کشور محبوب 2014 الحاق کریمه. که منجر به یک موج از میهن پرستی در میان میانگین روسها در حالی که کرملین محبوبيت با موفقیت مقاومت در برابر فشارهای غربی و اعمال نفوذ روسیه در صحنه جهانی است.

اما کسانی که منابع سیاسی محبوبیت تا حد زیادی خسته و قانون اساسی جدید است که آقای پوتین در راه احیای حرکت خود را از طریق بسیج مردمی می گوید: آقای Kolesnikov.

“پیام اساسی است تداوم ثبات پوتین عصر,” او می گوید. “مردم می گفت که اگر ما به دفاع از ما محافظه کار-میهنی ارزش های ما را از دست ما چه کرده. پوتین نیازهای اجتماعی بسیج به عنوان نشان داده شده در این رای گیری به درایو صفحه اصلی این پیام است.”

ارسال پیام

آقای پوتین ممکن است تا گزینه ای برای اجرای دوباره برای ریاست جمهوری در سال 2024. اما در حال حاضر او نگران است برای جلوگیری از روسیه متمرد نخبگان از squabbling بیش از جانشینی.

“پوتین است که هنوز هم تنها شکل که می تواند متحد کردن همه نخبگان. هیچ نهاد یا مکانیسم وجود داشته باشد به جای این” آقای Kolesnikov می گوید. “آنچه پوتین باید آنها را به شنیدن است, ‘من یک اردک لنگ.'”

نیز وجود دارد یک پیام روشن برای روسیه مخالف اقلیت ها از جمله ناآرام شهری لیبرالها و هنوز هم قدرتمند حزب کمونیست. حدود یک چهارم از روس ها انتظار می رود که برای رای دادن علیه اصلاحات قانون اساسی.

“اقلیت ناراضی خواهد بود ساخته شده به درک از طریق نتیجه این رای که روسیه دارای یک اکثریت قوی و پشتیبانی از پوتین می گوید:” آقای Kolesnikov. “جایگزین هستند نه بر روی میز است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net