یک خانواده در نزدیکی مسکو را تماشا ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه ارائه یک آدرس تلویزیونی این هفته است.

عکس: یوری kochetkov/شاتر

مسکو—coronavirus همه گیر داده است ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه یک تازه فرصت را به درایو صفحه اصلی به صورت نگران روس ها یک موضوع در محدوده زمانی معین از سلطنت طولانی خود را: غربی لیبرال دموکراسی ضعیف است, جهانی شدن شکننده است و مدل روسی از تمرکز قدرت در یک رهبر قوی برتر است در زمان بحران.

در سراسر بسیاری از بیماری همه گیر کرملین رهبر به دنبال پروژه قدرت و آرامش خود اطمینان مردم است که گسترش این کروناویروس جدید است که تحت کنترل روسیه و حتی آن را به عنوان کشته 14,000 و بیمار حداقل 247,667 در سراسر اروپا که در آن بسیاری از کشورهای قفل شده اند اقتصاد خود.

روز چهارشنبه روسیه به دنبال کت و شلوار با آقای پوتین توصیه کرد که کارگران در بخش های غیر ضروری در خانه باقی می ماند در هفته آینده و معرفی یک بسته از اقدامات برای کمک به تقویت اقتصاد و حمایت از معیشت. روز پنج شنبه اعلام تعلیق همه پروازهای بین المللی شروع جمعه.

افزایش محدودیت هایی که اعمال شده در مراحل برای جلوگیری از وحشت عمومی نیز منجر به تعویق افتادن ملی رای در پیشنهاد اصلاحات در قانون اساسی این کشور است که اجازه می دهد آقای پوتین برای اجرای دوباره پس از چهارمین دوره ریاست جمهوری به پایان می رسد در چهار سال به طور بالقوه طولانی دو دهه گرفتن در قدرت تا 2036.

Coronavirus آگاهی پوستر در Golokhvastovo روسیه.

عکس: آندره Rudakov/مهر نیوز

اما فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, بانک ها, موسسات پزشکی و حمل و نقل باز باقی خواهد ماند. و استادانه درست شده رژه نظامی در مارس 9, مارک 75 سالگرد شکست آلمان نازی در جنگ جهانی دوم است که هنوز هم در مسیر. آن است که یک رویداد مهم برای یک رئیس جمهور که به طرز ماهرانه ای به هم زده میهنی احساس در میان روسها که خود را دیده اند استانداردهای زندگی کاهش در طول سال های اخیر از 20 سال سلطنت.

روسیه یک کشور در حدود 146 میلیون نفر گزارش کرده است 1,036 موارد و سه مرگ و میر تا کنون. مقامات می گویند روسیه واکنش سریع مانند بسته شدن آن از 2600 مایل مرز با چین بلافاصله پس از وقوع در ووهان استان و به سرعت اعمال محدودیت در پروازها از اروپا کمک کرده است تاخیر یک انفجار از موارد. برخی از روس ها ابراز شک و تردید بیش از صحت شمارش در رسانه های اجتماعی.

کشورهای غربی شده اند میلی به استفاده از تاکتیک های است که برخی از استبدادی کشورهای مانند چین شاغل برای جلوگیری از گسترش ویروس از جمله رفتن درب به درب در ساختمان های آپارتمانی به ثبت درجه حرارت بدن و گسترده نظارت برای پیگیری تماس با افراد آلوده.

اما آقای پوتین را مورد تحسین قرار گرفته پکن اقدامات سختی که کمک کرده اند درایو جدید چینی موارد به صفر است.

مقامات در مسکو را با استفاده از تشخیص چهره دوربین برای nab کسانی که نقض رسمی قرنطينه. و این هفته نخست وزیر میخائیل Mishustin به نام برای توسعه یک سیستم برای پیگیری افرادی که در تماس با هر کسی که با کروناویروس با استفاده از اطلاعات جغرافیایی از اپراتورهای تلفن همراه.

آقای پوتین عینک زرد کت و شلوار محافظ در هنگام مراجعه به بیمارستان برای coronavirus بیماران در Kommunarka.

عکس: الکسی Druzhinin/کرملین استخر/زوما پرس

جهانی اضطراری مجاز است مقامات روسی برای توجیه محدود کردن آزادی های مدنی مانند ممنوعیت تظاهرات بزرگ را به چالش کاهش استانداردهای زندگی و 67 ساله آقای پوتین تلاش برای باقی ماندن در قدرت تا 80s.

در روز پنج شنبه آقای پوتین گفت: اعضای جامعه کسب و کار است که اقدامات محدود کننده او چهارشنبه اعلام کرد “از و موقت” اما کمک خواهد کرد coronavirus بهبود وضعیت در کمتر از دو تا سه ماه رسمی روسیه آژانس خبری TASS گزارش شده است.

“این یک بهانه خوبی برای هر نوع از این اقدامات گفت:” آندره Kolesnikov یک تحلیلگر سیاسی در مسکو. “در حال حاضر کرملین را بهانه کم درآمد و کم رشد تولید ناخالص داخلی یک نتیجه از این بیماری همه گیر و نه از ما ضعیف و سیاست های اقتصادی.”

شدید رکود اقتصادی در روسیه می تواند فشار بیشتری را بر آقای پوتین. اقتصاد کشور است که انتظار می رود به اسلاید به رکود اقتصادی در این سال با توجه به پیش بینی های ناظران مستقل رانده شده در بخشی از یک سقوط در قیمت نفت است. درآمد نفت باعث می شود تا در حدود یک سوم از روسیه بودجه دولت.

چین از اعزام پزشکان و تجهیزات پزشکی به ایتالیا و کشورهای دیگر شده اند که ضربه سخت coronavirus. وال استریت ژورنال را اریک Sylvers در میلان توضیح می دهد که چگونه چین است که با استفاده از قدرت نرم برای تغییر برداشت در مورد دست زدن به آن از بیماری همه گیر.

در حال حاضر بسیاری از روس ها به نظر می رسد اعتماد به دولت را با توجه به نظر سنجی های اخیر. اگر چه اضطراب بیش از این ویروس در حال افزایش است و شواهد برخی از وحشت خرید آن به مراتب کمتر از ویروس محور انباشت دیده می شود در برخی از نقاط ایالات متحده و اروپا است.

“به نظر می رسد خیلی آرام تر از اینجا در غرب” گفت: دنیس Volkov, معاون مستقل Levada مرکز رای دهی آژانس در مسکو. “شاید به این خاطر که ما فقط در آغاز این. اما آن را نیز به دلیل اعتماد عمومی در موسسات و عموم مردم اعتماد به نفس در توانایی کسانی که در قدرت برای حفظ وضعیت تحت کنترل است.”

خارجه روسیه در رسانه ها شده است سریع برای برجسته کردن هر گونه اختلاف میان کشورهای غربی به عنوان آنها به دنبال به دست آوردن کنترل بیش از بحران و متقاعد کردن مردم به رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

ایتالیا در مرکز اروپا شیوع انتقاد از عدم کمک از اتحادیه اروپا است. در اوایل روز از وقوع ایتالیایی مقامات نگران این هستید که بیش از حد بسیاری از مردم ترک خانه های خود و mingling.

“مسکو پیدا کرده است که ایالات متحده و کشورهای اروپای غربی با وجود منابع گسترده هستند زین با دولت ناکارآمدی و سست انضباط اجتماعی” گفت: دیمیتری Trenin, مدیر کارنگی مسکو در مرکز یک مخزن فکر می کنم.

الکترونیکی بیلبورد در مسکو نشان می دهد که دکتر پوشیدن پزشکی ماسک با عبارت ‘خانه ماندن آن خواهد شد یک زندگی را نجات دهد.’

عکس: الکساندر Zemlianichenko/آسوشیتد پرس

برای رهبر روسیه غرب را به تلاش برای پاسخ به این ویروس در معرض شکنندگی جهانی شدن و کشف غربی و اروپایی وحدت آقای Trenin گفت: در مقایسه با توانایی روسیه و چین به شرکت طرفه عمل است.

“Vaunted اصل سه تفنگدار” همبستگی یکی برای همه و همه برای یکی صدق نمی کند در این مورد در میان متحدان ناتو و کشورهای عضو اتحادیه اروپا,” او اضافه شده است. “چین در مقابل, در حال افزایش است و رسیدن به بالاتر است.”

آقای پوتین بسته مرزهای روسیه با چین بلافاصله پس از شیوع کروناویروس اما به همان اندازه سریع به ارائه پکن کمک کند.

او همچنین در پا برای کمک به ایتالیا, اعزام نظامی روسیه برای ارائه به پرسنل پزشکی و تجهیزات. و روز شنبه روسیه, شورای امنیت, وزیر نیکولای Patrushev به خبرنگاران گفت که روسیه به کمک همه کشورها “نیاز مبرم به حمایت.”

ونزوئلا مقامات تایید دوشنبه دریافت کرده بودند حمل و نقل از روسیه 10000 coronavirus تست های تشخیصی.

برای آقای پوتین چنین اقداماتی به معنای نشان دادن “است که ما می توانید مدیریت بحران و ما می تواند کمک به هر کسی که در مشکل است” گفت: آقای Kolesnikov تحلیلگر.

“این یک پیام روشن است که ما بهتر مجهز با توجه به سیستم سیاسی ما. [پوتین] مطمئن است که او کارآمد تر است و این مورد برای نشان دادن برتری خود را در آن حس” او گفت:.

نوشتن به ان سیمونز در ann.simmons@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de