فشار به عقب خودرو-تولید گازهای گلخانه ای قوانین بازدید موانع

قانون جدید تنظیم خواهد شد مورد نیاز برای اگزوز گازهای گلخانه ای و اقتصاد سوخت برای وسایل نقلیه ساخته شده از طریق اواسط دهه است.

عکس: Jason هنری برای وال استریت ژورنال

دو آژانس های فدرال در حال مبارزه را به پایان برساند قوانین جدید برای عقب خودرو-تولید گازهای گلخانه ای قوانین و مقررات با توجه به صنعت خودرو لابی و مقامات دولت با آگاهی از این فرآیند است.

آژانس حفاظت از محیط زیست و حمل و نقل بخش در حال برخورد بیش از اساسی منطق مقررات جدید که با هدف کاهش نیاز مجموعه تحت دولت اوباما این افراد می گویند.

قانون جدید تنظیم خواهد شد مورد نیاز برای اگزوز گازهای گلخانه ای و اقتصاد سوخت برای وسایل نقلیه ساخته شده از طریق اواسط دهه است. مقامات دولت امید برای تکمیل قانون توسط مارس 1, اما به احتمال زیاد به از دست ندهید همین است که هدف مردم می گویند. تاخیر بیشتر می تواند طولانی عدم قطعیت برای صنعت خودرو است که در تلاش برای قفل کردن در برنامه در حال حاضر برای مدل های جدید به دلیل در سال های آینده.

این قانون نیاز به سازمان به تولید صدها صفحه از ویژگی های تجزیه و تحلیل توضیح آن پیش بینی تاثیر بر روی همه چیز از محیط زیست برای ایمنی بزرگراه و بازار کار ایالات متحده.

برخی از کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست به چالش کشیده اند نقطه را تجزیه و تحلیل و احساس نمی کند و آژانس تا به حال کافی می گویند در چه مقررات جدید در حال طراحی برخی از مردم می گویند.

ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت نقطه اصلی آژانس در خودرو, مقررات, متهم شده است با مصرف سرب در این قانون به گفته یک مقام ارشد کاخ سفید رسمی درگیر در این فرآیند است. او در دفاع از سازمان را تجزیه و تحلیل.

این تنش به سمت چپ نقاط حساس پیش نویس قانون ناتمام به عنوان عیادت و عدم ورودی از سازمان حفاظت محیط زیست می تواند حکومت در معرض چالش های حقوقی پایین خط دیابت توماس Carper, (D. Del.), هشدار داد در نامه ای روز شنبه به سازمان حفاظت محیط زیست بازرس کل.

آقای Carper یک رتبه بندی از حزب دموکرات در آمریکا و سیاست های زیست محیطی کمیته و حریف از عقبگرد تلاش های به نام در این سازمان بازرس کل برای باز کردن یک تحقیق به این که آیا روند قانون در حال انجام است به درستی و شفاف با توجه به نامه بازدید شده توسط وال استریت ژورنال اما هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است.

NHTSA در بیانیه ای گفت که این همکاری نزدیک با سازمان حفاظت محیط زیست و انتظار دارد که این قانون به زودی منتشر می شود اما کاهش یافته است به استادانه درست شده بیشتر است. سازمان حفاظت محیط زیست در بیانیه ای گفت این است که با تمرکز بر کار با NHTSA برای اطمینان از این قانون به اتمام است.

از بین نزاع آخرین مانع در حال حاضر yearslong فشار با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تضعیف مقررات زیست محیطی برای ایالات متحده در صنعت خودرو.

عکس: جاناتان ارنست/ایسنا

کاخ سفید معوق نظر به سازمان حفاظت محیط زیست NHTSA و دفتر مدیریت و بودجه است و نظارت بر این قانون را نهایی بررسی است. یک سخنگوی از بودجه و مدیریت کاهش یافته است به نظر با استناد به آن سیاست نه اظهار نظر در قوانین تحت بررسی است.

ماشین مدیران می گویند که عدم قطعیت را ترک کرده است و آنها را در برزخ نمی دانستند اگر آنها باید مهندس اتومبیل های سختگیرانه اوباما-دوران قوانین ساده تر از استاندارد های مورد علاقه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و یا جایی در میان. آنها از ترس چشم انداز نیاز به توسعه نسخه های جداگانه ای از همان مدل برای نقاط مختلف کشور است. کالیفرنیا چشم پوشی تحت قانون هوای پاک به خود را تنظیم خودکار تولید گازهای گلخانه ای مورد نیاز جدا از فدرال حکم و کسانی که قوانین پس از 12 کشورهای دیگر.

“شما نمی توانید انجام کسب و کار است که راه. آن را فقط مضحک گفت:” استیو مرکز سر از آمریکا در فروش Honda Motor Co. در مصاحبه اخیر است.

غایب وضوح بسیاری از سازندگان خودرو در حال تلاش برای قرار دادن در برنامه های احتمالی برای حالات مختلف گفت: برت اسمیت مدیر تکنولوژی در مرکز تحقیقات خودرو در آن آربور میشیگان. “اگر شما آماده نیست, شما در حال رفتن به بسیاری از مشکلات,” او گفت:.

از بین نزاع آخرین مانع در حال حاضر yearslong فشار با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تضعیف مقررات زیست محیطی برای ایالات متحده در صنعت خودرو مجموعه تحت دولت اوباما و توافق با اکثر خودرو سازان و کالیفرنیا در سال 2012.

این تلاش آغاز شد و در مدت کوتاهی پس از شرکت های خودرو خواسته رئیس جمهور تهمت به بازنگری این قوانین موافقت رئیس جمهور اوباما که سالانه 5 درصد گاز گلخانه ای کاهش.

در روز از او به دست گرفتن خودرو مدیران ملاقات با آقای ترامپ استدلال آنها مورد نیاز امداد به دلیل شرایط فعلی بودند همگام با چه بسیاری از مشتریان خرید شد یعنی بزرگتر کمتر سوخت کامیون ها و Suv ها. اما تلاش کرده است در حال حاضر کشیده در حدود سه سال و تقسیم صنعت خودرو بیش از چگونه به پاسخ با برخی از شرکت های خودرو دفاع از حکم سختگیرانه تر نسبت به پیشنهاد دولت.

در ماه اوت سال 2018 به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد انجماد مقررات جاری در مجموع در سال 2019 سطوح. دولت او است پس از حل و فصل کمتر شدید برش الزامی شرکت های خودرو کاهش گاز گلخانه ای, گازهای گلخانه ای با 1.5 ٪ در هر سال افراد نزدیک به این روند باید گفت این مجله است.

مقامات کاخ سفید استدلال کرده اند عقبگرد خواهد صرفه جویی در زندگی می کند با کاهش قیمت برای اتومبیل های جدید با ایمنی بیشتر ویژگی های. اما صنعت خودرو نگران آن بود بیش از حد شدید خواهد بود و زده در دادگاه.

در تابستان گذشته Ford Motor Co., Honda Motor Co., فولکس واگن AG و BMW AG موافقت با کالیفرنیا برای دیدار با 3.5 درصد سالانه اهداف در کاهش تولید گازهای گلخانه ای امید قابل توجه صنعت محور سازش. این حرکت خشم کاخ سفید است. وزارت دادگستری افتتاح شد تحقیقات ضد تراست به چهار خودرو سازان است کاهش یافته و تهمت مقامات دولت تسریع تلاش ها برای لغو کالیفرنیا توانایی به مجموعه ای از استانداردهای.

در ماه اکتبر General Motors Co. Toyota Motor Corp فیات کرایسلر اتومبیل میهن و دیگر خودرو سازان طرفه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در یک طرح دعوی در دادگاه بیش از کالیفرنیا حکم استدلال دولت فدرال به تنهایی باید تولید گازهای گلخانه ای قوانین و مقررات.

کسانی که خودرو سازان و دیگران که نمی طرفه با کالیفرنیا ملاقات با مسئولین سازمان حفاظت محیط زیست NHTSA و OMB به بحث در مورد آن در هفته گذشته. مدیران صنعت در این نشست تاکید کرد تمایل خود را برای یک حکومت قوی که ارائه خواهد شد به یقین برای خود جدید-مدل برنامه ریزی حرکت رو به جلو با توجه به دو نفر در جریان این نشست است.

نوشتن به بن Foldy در Ben.Foldy@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو