تنبیه کردن چین بیش از هنگ کنگ? چرا تهمت مارس جلو و مشت خود را.

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال تحقق تعهد خود برای تنبیه چین بیش از آن امنیتی جدید قانون در هنگ کنگ, او خود را میبیند در یک نقطه تنگ. اقداماتی که ویترین یک رئیس جمهور بازی سختی با پکن هستند به احتمال زیاد به بازی خوب با آمریکایی ها که تبدیل شده اند به طور فزاینده ای منفی در چین, نظرسنجی نشان می دهد.

اما با 40 میلیون آمریکایی از کار در پی این بیماری همه گیر رئیس جمهور همچنین می توانید استطاعت بیمار به هر گام که خطر کاهش ورود یک بهبود اقتصادی در زمان انتخابات نوامبر.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo است نشان داد که اقدامات ایالات متحده آمریکا خواهد بود آینده از جمله احتمالا یک ویژه برنامه ویزای هنگ Kongers. در عین حال آنچه قابل توجه است در مورد اقدامات در نظر گرفته شده است که هیچ یک به صراحت هدف آمریکا-چین روابط اقتصادی.

رئیس جمهور مشاوران تقسیم می شوند در بهترین دوره از عمل, می گوید: آلن کارلسون یک کارشناس سیاست چین و ایالات متحده-چین روابط در کرنل. اما “این سخت است نه به دیدن که تنش با چین – به عنوان تهمت و [جو] بایدن با یکدیگر به رقابت بپردازند که چه کسی برنده خواهد شد گوشته بودن چین بسیاری از منتقدان – ادامه خواهد داد به افزایش بیش از بهار و تابستان است. این به سادگی باعث می شود هم از لحاظ سیاسی.”

با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به اقدامات اضافی با هدف اعمال فشار چین بر تجدید نظر در هنگ کنگ نیمه مستقل, وضعیت کاخ سفید آمده است شبیه به یک سنگین وزن بوکس حلقه.

در یک گوشه است pugilistic تجارت و تولید مشاور سیاست پیتر ناوارو. در دیگر آشتی جویانه وزیر خزانه داری استیون Mnuchin.

بیایید لحظه ای به آمار چین سخت و شل اقتصادی ما اوراق قرضه با پکن است. رای دهندگان آمریکایی خواهد آن را دوست دارم! توصیه تیم اطراف سخت-پانچ آقای ناوارو.

نه اینقدر تند و سریع! parries بیشتر عملگرا آقای Mnuchin. اقداماتی که یادآوری امریکا که رئیس ما دشوار است در چین مطمئن – اما اجازه دهید چیزی که خطرات تضعیف اقتصاد بیشتر و آسیب رساندن به رئیس جمهور چشم انداز در ماه نوامبر.

که کمی تمثیل نشان می دهد که نقطه تنگ جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می یابد خود را به عنوان او به دنبال تحقق تعهد خود برای تنبیه چین بیش از تصمیم خود برای تحمیل امنیتی جدید قانون در هنگ کنگ. پکن حرکت خواهد upend تضمین می کند که ساکنان این مستعمره سابق بریتانیا را بیشتر شخصی و آزادی های سیاسی از آن لذت می برد در سرزمین اصلی.

اقداماتی که ویترین یک رئیس جمهور بازی سختی با پکن هستند به احتمال زیاد به بازی خوب با یک رای دهندگان که تبدیل شده است به طور فزاینده ای منفی در چین بیش از آقای تهمت ریاست جمهوری, نظرسنجی نشان می دهد. اما با اقتصاد ضعیف شده و با 40 میلیون آمریکایی از کار در پی این بیماری همه گیر رئیس جمهور همچنین می توانید استطاعت بیمار را هر اقتصادی گام با چین که خطر کاهش ورود بازیابی در زمان انتخابات نوامبر.

“لفاظی جنگ سرد”

“عصبانی نبرد بیش از چین بوده است که در این کاخ سفید از همان ابتدا می گوید:” هری Kazianis یک کارشناس در چین و ایالات متحده در مسائل مربوط به امنیت ملی در مرکز منافع ملی در واشنگتن است. “چین hawks مانند پیتر ناوارو و [مشاور امنیت ملی] رابرت اوبراین [هستند] فشار بسیار زیادی را برای مهار رویکرد” و جدا از اقتصاد چین با “Mnuchin هل دادن یک رقابت اما نه مقابله با رویکرد به چین است.”

اما حوادث این سال از این بیماری همه گیر است که سرچشمه در ووهان چین به ناامید کننده نتیجه نهایی برای ایالات متحده تا کنون از فاز یک تجارت توافقنامه با چین در ماه ژانویه و در حال حاضر هنگ کنگ – زده اند تصمیم گیری های او می افزاید.

“اساسا ناوارو-اوبراین اردوگاه برنده این بحث آن تقریبا در حال حاضر بیش از” آقای Kazianis می گوید.

اما او تأکید می کند که آقای تهمت گشتند نبرد بدان معنی است که روابط با چین را محول به “لفاظی جنگ سرد” است که به رئیس جمهور محبوب کیسه بوکس در حالی که sidestepping هر گونه اقدامات است که می تواند بیشتر تضعیف اقتصاد است.

“این رئیس جمهور نیاز به یک دشمن و آنها را در بر داشت bogeyman آنها نیاز به سرزنش مشکلات در چین,” او می گوید.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در مارس 29 که چین امنیتی جدید قانون به او هیچ چاره ای اما برای از بین بردن این وضعیت ویژه در ایالات متحده اعطا هنگ کنگ پس از پادشاهی متحده, بازگشت شهرستان دولت به چین در سال 1997. که محدود ویژه تجارت و سرمایه گذاری ترتیبات با این شهر.

آقای ترامپ ارائه چند مرحله بتن; اما او اعلام متحده را بیرون از سازمان بهداشت جهانی که در آن دولت تلقی می شود مدیون به پکن. این باعث شد یک آه امداد در وال استریت بود که می ترسید رئيس جمهور را لغو چین معامله تجارت.

روابط اقتصادی

اما از روز جمعه گذشته اعلام وزیر امور خارجه مایک Pompeo است نشان داد که عمل بیشتر خواهد شد در آینده. دولت تصمیم به لغو ویزا از دانش آموزان چینی با روابط نظامی چینی و مقامات دولت اشاره در تحریم مقامات با یک نقش در هنگ کنگ امنیتی است.

علاوه بر این تحریم های مربوط پکن درمان تبت و سرکوب در چین اقلیت مسلمان Uyghurs نیز بر روی میز است. و آقای Pompeo تایید کرده است که دولت در نظر دارد ویژه برنامه ویزای هنگ Kongers به دنبال یک جایگزین محل برای زندگی و توسعه منافع کسب و کار.

روز چهارشنبه با استناد به بریتانیا “روابط عمیق از تاریخ و دوستی با مردم هنگ کنگ” نخست وزیر بوریس جانسون گفت: نزدیک به 3 میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان خواهد اعطا می شود یک مسیر به شهروندی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است “با در نظر گرفتن یک نگاه” این ایده از یک ویژه برنامه ویزای “اما ما نمی خواهد محدود کردن خودمان به چیزهایی که تاثیر هنگ کنگ بلکه انجام بهترین های ما برای جلوگیری از چین از ادامه تلاش خود را برای انکار آزادی به مردم به آنها که قبلا وعده داده شده آنها را” آقای Pompeo گفت: در یک گفتگو آنلاین با American Enterprise Institute کارشناسان سیاست خارجی این هفته است.

در عین حال آنچه قابل توجه در مورد این لیست از اقدامات است که هیچ یک از آنها به صراحت اهداف آمریکا و چین روابط اقتصادی.

آنچه این می گوید کارشناسان در ایالات متحده-سیاست چین است که حتی چین می شود که مرکزی جن به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری, کاخ سفید نگرانی بیش از اقتصاد – همراه با آقای تهمت تمایل قادر به استناد چین ایران را به عنوان یک دستاورد ترم اول خود را – به احتمال زیاد قرار داده و هر گونه اقدام که می تواند علاوه بر مختل کردن روابط با جهان و دومین اقتصاد است.

“محدودیت در اقدامات ایالات متحده آمریکا ممکن است ساقه بیشتر از سیاست در درون خود دولت بیش از هر چیز دیگری” پس از “رئيس جمهور مشاوران کاملا به شدت تقسیم شده در مورد بهترین روش عمل را” در مورد روابط اقتصادی با چین می گوید: آلن کارلسون یک کارشناس سیاست چین و ایالات متحده-چین روابط در دانشگاه کرنل در ایتاکا نیویورک.

“که گفت:” او می افزاید: “این سخت است نه به دیدن که تنش با چین – به عنوان تهمت و [presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو] بایدن با یکدیگر به رقابت بپردازند که چه کسی برنده خواهد شد گوشته بودن چین بسیاری از منتقدان – ادامه خواهد داد به افزایش بیش از بهار و تابستان است. این به سادگی باعث می شود هم از لحاظ سیاسی.”

به عنوان آقای ناوارو, تجارت, مشاور گفت: در ماه گذشته در ABC News’ “این هفته” “من فکر می کنم این انتخابات در حال رفتن به یک همه پرسی در راه های بسیاری در چین است.”

ناآرامی در امریکا

اما اگر در واقع وجود دارد به “لفاظی جنگ سرد” بین دو قدرت بزرگ در ماه های منتهی به انتخابات آمریکا, آن را نمی خواهد یک نبرد یک طرفه.

در حال حاضر چین – غنی شده با به طور فزاینده ای قاطعانه رهبر پینگ – است که با داشتن یک روز درست با ناآرامی های اجتماعی فراگیر در ایالات متحده در پی پلیس به قتل در روز یادبود آفریقایی آمریکایی مینیاپولیس ساکن جورج فلوید.

چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying اخیرا در توییتی به سادگی “من نمی توانم نفس بکشم” – آقای فلوید آخرین کلمات. بود که پس از یکی دیگر از صدای جیر جیر که در آن او برجسته ایالات متحده “نفاق” در سال گذشته برای برچسب زدن هنگ کنگ معترضان به عنوان “آزادیخواه” در حالی که در حال حاضر محکوم کردن تظاهر کنندگان در خیابان های آمریکا به عنوان “اراذل و اوباش” – اشاره به آقای تهمت خصوصیات در توییتر از ایالات متحده شد.

در پی هنگ کنگ اختلاف دولت چین نیز به دستور شرکت های دولتی برای محدود کردن واردات از ایالات متحده آمریکا محصولات از جمله گوشت و سویا – خرید بودند که در حال حاضر چندان دور در پشت سطوح چین به توافق در قرارداد های تجاری.

پروفسور کارلسون از کرنل می گوید: یکی از عوامل است که می تواند تضعیف درک عمومی از رئیس جمهور چین به عنوان یک جنگجو است مخلوط پیام است که ناشى از کاخ سفید است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن شده است کمتر از یک مدل قوام آید به چین,” او می گوید. “او قطعا مذاکرات دشوار در مورد کشور, اما در همان زمان اغلب استادانی تحسین خود را برای پینگ است.”

پروفسور کارلسون به یاد می آورد که رئیس جمهور به tweeting در میان تابستان گذشته در هنگ کنگ تظاهرات که او می دانست که چینی ها رهبر به یک “مرد خوب” در یک “کسب و کار دشوار.”

آقای ترامپ سپس افزود: “من باید صفر شکی نیست که اگر رئیس جمهور یازدهم می خواهد به سرعت و انسانی حل هنگ کنگ مشکل او می تواند آن را انجام دهد.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>