عمومی-مقامات بهداشتی هدفمند زندگی می کنند و در Facebook

معترضان از آزادی فرشتگان نشان داد در خارج از کالیفرنیا دولت و کنگره در ساکرامنتو در مارس 7, تماس به صورت کامل بازگشایی دولت است.

عکس: john g mabanglo/شاتر

عمومی-مقامات بهداشتی در سراسر کشور با ارعاب و تهدید هر دو آنلاین و خاموش.

مخالفان اجتماعی-فاصله با استفاده از قوانین Facebook , Inc. به سازماندهی و پخش اعتراضات در خانه های بهداشت مقامات گاهی اوقات با استفاده از خشونت و بلاغت در مبارزات است که مقامات بهداشتی می گویند مقدار به آزار و اذیت.

برخی از مبارزات علیه مقامات بهداشت همچنین به نظر می رسد به نقض های اجتماعی-رسانه های غول پیکر قوانین برابر گسترش coronavirus اطلاعات غلط از طریق تشویق مردم به شورش عمومی-بهداشت بخشنامه در استفاده از ماسک است که بر این اساس به طور گسترده ای پذیرفته شده تفکر علمی در مبارزه با ویروس.

“هی بهداشت عمومی افسران شما در موهای متقابل” یک گروه از بازگشایی طرفداران خود را خواستار آزادی فرشتگان اخیرا نوشت. در یک ویدئو زندگی می کنند یکی از رهبران آن دنیس اگویلار دو لا فرانترا, خواستار لغو ماسک-حکم پوشیدن و به نام بهداشت عمومی افسران “دشمن عمومی شماره یک است.”

همراه با دیگر اعضای گروه او شده است زندگی می کنند-در جریان تظاهرات در خارج از بهداشت عمومی افسران’ خانه های خود را به 22,000 پیروان. این گروه گفته است که متعهد به نگه داشتن آن تظاهرات صلح آمیز است.

Facebook گفت وال استریت ژورنال که زنده جریان تظاهرات برگزار شده در سلامت افسران’ خانه های خود را نقض قوانین حریم خصوصی و حذف سه جمله نوشته های از این گروه است. Facebook قوانین ممنوعیت آزار و اذیت و doxxing عمل قرار دادن مردم اطلاعات شخصی در اینترنت به طوری که آنها را می توان مورد آزار و اذیت توسط دیگران است.

این شرکت گرفته اقدام در پست های دیگر که در آن گروه به دنبال جذب معترضان برای رویدادهای آینده و یا ترویج ادعا می کند که با پوشیدن ماسک می تواند باعث محرومیت از اکسیژن. در ماه آوریل به عنوان بازگشایی تظاهرات آغاز شد و در میشیگان, Facebook متعهد آن را حذف نوشته های است که تشویق مردم به شرکت در تظاهرات در نقض بهداشت عمومی سفارشات و یا ارائه اطلاعات نادرست در مورد کوروناویروس احتیاطی.

یک سخنگوی نمی, پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا Facebook نبود به دست گرفتن پست ها از آزادی فرشتگان و یا گروه های مشابه است که حمایت برای اعتراض در راه است که نقض دستورات بهداشتی.

“قطعا گفت که اجتماعی فاصله موثر است برای کمک به محدود کردن گسترش coronavirus ما طبقه بندی است که به عنوان مضر اطلاعات غلط و ما را که پایین” Facebook بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی مارک زوکربرگ گفت: در آوریل مصاحبه در مورد Covid دروغ.

اعتراض کالیفرنیا اقامت در خانه سفارشات در ساکرامنتو کالیفرنیا در مه 23.

عکس: استانتون شارپ/زوما پرس

برخی از مرکزی استدلال از ماسک مخالفان—از جمله ادعا می کند که ماسک نمی پیشنهاد قابل توجهی حفاظت از ویروس و یا منجر به بالقوه کشنده محرومیت از اکسیژن—تکیه بر اطلاعات تلقی نادرست توسط Facebook واقعیت چکرز. در حالی که تعیین کند گسترش original post on Facebook, آن تاثیر نمی گذارد تقریبا یکسان ادعا می کند در بازگشایی معترضان پست های جدید و فیلم های زنده.

“افزایش تعداد-مقامات بهداشتی در سراسر کشور—از جمله خود من—در حال تهدید به خشونت به صورت منظم گفت:” باربارا فرر, مدیر لس آنجلس عمومی-وزارت بهداشت. “در مورد تهدید به مرگ آغاز شده در ماه گذشته, در طول یک Covid-19 Facebook Live, عمومی جلسه توجیهی وقتی کسی بسیار معمولی پیشنهاد کرد که من باید.”

در بحث در مورد بازگشایی آمریکا ماسک های پدید آمده به عنوان یک flashpoint با برخی از گفت: حکم یا جلوه ای از علاقه مندی دولت و یا یک شیب لغزنده به طور فزاینده ای به سمت توتالیتر شرایط.

مرتبط

  • Coronavirus اطلاعات غلط در Facebook, دیده بان می گوید (20 آوریل)
  • Facebook WhatsApp جنگ Coronavirus اطلاعات غلط (7 آوریل)
  • Facebook حقیقت چکرز مبارزه با افزایش جعلی Coronavirus ادعا (مارس 30)
  • Facebook دعوا مضر و هیستری در آن ویروس با مضمون گروه (6 مارس)
  • Coronavirus اطلاعات غلط زندگی آنلاین با وجود تلاش های به مهر آن را (3 مارس)

هیچ شواهدی وجود ندارد که این ماسک ها مضر برای بزرگسالان و دانشمندان گزارش کرده اند از جمله اقدامات ضروری برای جامعه به بازگشایی بدون افزایش بیماری و مرگ و میر. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می گوید هر کس باید از پوشیدن پارچه پوشش صورت در عمومی به جز کودکان زیر سن 2 و کسانی که مشکل تنفس.

در اورنج کانتی, کالیفرنیا., معترضان با استفاده از Facebook به هدف county ارشد بهداشت افسر Nichole سریع بعد از وزارت او صادر شده مورد نیاز برای ساکنان به سایش پوشش صورت در خارج از خانه های خود را هنگامی که اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. دکتر سریع استعفا داد و این ماه و این شهرستان حمایت پایین توصیه پوشش صورت به جای نیاز به آنها را.

در این مثال معترضان استفاده Facebook به اشتراک گذاری تصاویر از یک بنر به تصویر می کشد دکتر سریع با هیتلر سبیل در مقابل یک صلیب شکسته و گسترش اتهامات که مادر او بوده است عکس در خارج از منزل بدون ماسک.

اوهایو بالا بهداشت عمومی رسمی امی Acton نیز استعفا داد و این ماه پس از معترضان مسلح نشان داد تا در خانه او به ثبت نارضایتی خود را با نقش او در دولت را تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus. Facebook گروه اختصاص داده شده به صراحت به او شلیک جمع آوری بیش از 4000 عضو دارد.

دکتر اکتون و دکتر سریع نمی تواند نظر رسیده است.

کت DeBurgh سر از کالیفرنیا بهداشت عمومی افسران ارتباط گفت: اجتماعی-رسانه های سوخت آزار و اذیت بهداشت عمومی افسران تا به حال منجر به فرسودگی شغلی عمومی-بهداشت افسران در حال حاضر مشغول به کار ساعت های طولانی در طول بیماری همه گیر.

حامیان اوهایو سلامت مدیر امی Acton عقب با تشکیل یک ‘اچ زنجیره ای’ در دکتر اکتون چمن جلو در مارس 4 در مقابل معترضان.

عکس: Barbara J. Perenic/آسوشیتد پرس

هفت کالیفرنیا 61 بهداشت عمومی افسران باید پا را پس از آغاز بحران او گفت: یکی به طور مستقیم به دلیل تظاهرات با هدف قرار دادن او را شخصا. دیگری است که در حال حاضر تحت around-the-clock حفاظت از county sheriff با توجه به معتبر تهدید.

“قطعا وجود دارد یک محل برای اظهار نظر عمومی اما این عبور کرده و به ارعاب” خانم DeBurgh گفت: در مورد تظاهرات در اعضای خانواده خوابگاه.

فوران خشم نسبت به بهداشت عمومی افسران گرفتار این حرفه با تعجب گفت: لری Freeman, مدیر اجرایی انجمن ملی شهرستان و شهر مقامات بهداشتی.

“این به طور سنتی بسیار مورد اعتماد جامعه نقش شریک,” او گفت:. بهداشت عمومی ماموران در حال تلاش برای گرفتن انتقاد از coronavirus محدودیت به حساب او گفت: اعتراضات خود را در خانه های نامناسب است.

“ما تا به حال موارد در کلرادو که در آن معترضان پرتاب سنگ از طریق بخش بهداشت محلی پنجره,” او گفت:.

مربوط تصویری

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

در یک Facebook تصویری یکی از آزادی فرشتگان سازمان به نام تاکتیک کارگردانی دکتر سریع به طور کلی مناسب است. “برای اولین بار او را در حال پاسخگو به جامعه گفت:” تارا Thornton, عضو موسس آزادی فرشتگان.

یک نماینده برای آزادی فرشتگان خواسته شده از مجله. این گروه نیست پاسخ دادن به آنها را زمانی که فرستاده می شود.

در ژوئن 14, آزادی فرشتگان برگزار شد اعتراض در مقابل خانه کریس Farnitano عمومی-بهداشت افسر شمال کالیفرنیا را در شهرستان کنترا کوستا ایالت.

با استناد به امتیازات برنده پس از اعتراض در اورنج کانتی گروه خواسته بینندگان در Facebook به ثبت نام به عنوان “چکمه بر روی زمین است.” آنها بازگشت به دکتر Farnitano را دو روز بعد.

در یک پادکست دوشنبه دکتر Farnitano گفت: این اعتراضات بسیار نگران کننده است.

“ما به شدت امنیتی در اطراف خانه من,” او گفت:, و اضافه کرد که او همسر “نمی ثبت نام برای آزار و اذیت.”

نوشتن به جف هورویتز در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8