محتاطانه انجام می شود: بستن درب به صورت خودکار ورود چینی سرمایه گذاری مستقیم خارجی است معقول گام در چارچوب فعلی

دولت نارندرا روز جمعه اعلام کرد یک اصلاح در هند سرمایه گذاری مستقیم خارجی سیاست که افزایش موانع برای سرمایه گذاران چینی. در پی یک Covid-19 ناشی از سقوط در قیمت دارایی ها اصلاح با هدف جلوگیری از “فرصت طلب تصاحب” از شرکت های هندی. جزئیات مربوط بستن درب به شرکت ها و شهروندان کشورهایی که سهم زمین در مرز با هند برای خرید به شرکت های داخلی و بدون اطالع دولت تصویب. محدودیت شده است وجود دارد برای سرمایه گذاری نشات گرفته از پاکستان و بنگلادش است. در شرایط عملی یک مانع جدید ایجاد شده است به طور خاص برای سرمایه گذاری مستقیم خارجی.

هند بسته شدن درب به طور کامل به چینی سرمایه گذاری مستقیم خارجی است که به خصوص تلفظ در عرصه فناوری راه اندازی است. اما قبل از موافقت دولت خواهد بود و اجباری برای حتی مقدار ناچیز. مفهوم ضمنی این روز جمعه اعلام کرد که امنیت ملی که در آن آسیب پذیری باید نیاز به تجدید محاسبه بر اساس یک قابل تشخیص تغییر در چین سیاست راهبردی در چین عصر. هند است که نه تنها امروز در احداث موانع مرزی سرمایه گذاری منشاء آن در چین است. اتحادیه اروپا در حال حاضر با توجه به طرح توانمندسازی کشورهای عضو آن برای جلوگیری از رقابت ناعادلانه تلقی و نشات گرفته از دولت حمایت شرکت. این است که در چین است.

حتی قبل از Covid-19 شیوع آمریکا در کمیته سرمایه گذاری خارجی تا به حال سخت و موقعیت خود را بر ورودی سرمایه گذاری. همه گیر و ناآرامی در مورد نقش دولت چین در انتشار هشدار به کشورهای دیگر تنها به اضافه گريزى. برای هند وجود دارد یک دلیل قانع کننده تر به احتیاط. نه تنها وجود دارد حل مسائل با مرز چین این کشور را مکرر حمایت از پاکستان در مجامع بین المللی را تضعیف می کند ما مبارزه با تروریسم مرزی. این Covid-19 خرید اینترنتی نیز خدمت کرده است به برجسته هند آسیب پذیری در مناطق استراتژیک مانند دارویی که در آن چینی رقابت همه اما کشته تولید داخلی کلیدی مواد فعال دارویی.

تا مطمئن شوید که وجود دارد معاوضه درگیر زمانی که سرمایه گذاری مستقیم خارجی موانع مطرح شده است. چینی سرمایه و تکنولوژی را بیمه برخی از راه اندازی و کمک به دیجیتال پرداخت افزایش در هند. اما اقتصاد هند با معاملات دو whammy همه گیر و رکود جدید آسیب پذیری پیوست آنهایی که قدیمی. نه تنها چین انجام دستخوش تغییر قابل توجهی بیش از چند سال گذشته جهانی همه گیر شده foregrounded خطرات هنگامی که کلید بخش از زنجیره تامین قرار دارد و در کشورهای با مات سیستم. این حرکت برای پایان دادن به ورودی خودکار از ورودی های چینی سرمایه گذاری محتاطانه گام در تغییر بافت.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>