تظاهرات پس از آن یک بیماری همه گیر می هنگ کنگ گردشگری چسبیدن ؟

برای اولین بار در هنگ کنگ تظاهرات. سپس coronavirus بیماری همه گیر. در حال حاضر دنی چان کوچک, دانشجو گرا سفر کسب و کار را ویران شده است توسط دو whammy با گردشگری در حال سقوط به شدت.

اما با خلاقیت و افزایش از دولت 120 میلیارد (هنگ کنگ; ایالات متحده آمریکا$15.4 میلیارد دلار) بسته محرک او کار خود را به نگه داشتن 17 سال شرکت های شناور. برای مثال آژانس های مسافرتی نقدی دریافت می کنند انگیزه ای برای هر یک دلار هنگ کنگ اقامت برای آنها ترتیب به اصطلاح سبز شیوه زندگی, سفر به سرزمین تالاب ها و سواحل و جزایر و کشور پارک و آقای چان است که به بررسی جریانهای جدید – گاهی اوقات به معنای واقعی کلمه.

هنگ کنگ تا به حال یک بی بند و مداخله در بازار سیستم است که در آن رشد اقتصادی در زمان اولویت بیش از رفاه. در عین حال در میان تعمیق رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر و ناآرامی های اجتماعی دولت خود را اعلام کرد بسته محرک اقتصادی از جمله 10000 $پول نقد, جزوه برای بزرگسالان ساکنان – با وجود آن کسری بودجه در 15 سال است.

در حال حاضر آقای چان امیدوار است که این جزوه را تولید می کند مشتریان به عنوان معرفی هنگ Kongers جدید لکه های سبز, ایجاد کار نه تنها برای کارکنان بلکه برای مربی محلی رانندگان رستوران ها و راهنمای تور.

Hong Kong travel agent دنی چان افزایش از طریق سرسبز تالاب در نزدیکی منطقه مرزی با سرزمین اصلی چین, خوراکی عکس او به عنوان پیشاهنگان کردن امکان “گردشگری سبز” محل که ممکن است جذب ساکنان محلی به گشت و گذار.

آقای چان است که به بررسی جریانهای جدید – هر دو برای گشت و گذار و درآمد – به عنوان او کار می کند برای نگه داشتن خود را 17 ساله شرکت و آن پنج کارکنان شناور. خود را کوچک, دانشجو, گرا, سفر, کسب و کار, هنگ کنگ, جوانان تبادل فرهنگی بین المللی با مسئولیت محدود., را ویران شده است توسط دو whammy از هنگ کنگ جنبش اعتراضی پس از coronavirus محدودیت.

“همه مشتریان من از خارج از کشور و سرزمین اصلی چین متوقف آینده” پس از تظاهرات توده فوران در ژوئن 2019 او می گوید. پس از آن آمد coronavirus و سفر به حرکت آمد.

بازدید کننده ورود در هنگ کنگ که رسید در سال 2018 و در اوایل سال 2019 کاهش یافت و به یک قطره از 4,100 در آوریل – سال-در-سال افت تقریبا 100% به عنوان یک نتیجه از سختگیرانه مهاجرت کنترل و قرنطینه اقدامات در هنگ کنگ و در سراسر جهان با توجه به هنگ کنگ گردشگری هیئت مدیره. صنعت گردشگری عمده اقتصادی ستون در مالی توپی از 7 میلیون نفر, کمک 4 درصد از تولید ناخالص داخلی و به کارگیری در مورد 257,000 مردم در سال 2017.

اما در هنگ کنگ دولت منتقل شده است برای نجات بحرانزده صنعت ساری شرکت هایی مانند آقای چان در یک شبکه امن است که ترکیبی از پرداخت به شرکت های دستمزد یارانه و گردشگری سبز مشوق. این صنعت نیز به دلیل بهره مندی از جدید, نقدی, جزوه 10000 دلار (هنگ کنگ; ایالات متحده آمریکا$1,290) برای تمام ساکنان دائمی به توزیع ابتدا در ماه جولای.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

نجات غیر معمول است برای هنگ کنگ که به مدت طولانی به حال یک بی بند و مداخله در بازار سیستم است که در آن رشد اقتصادی گرفته اولویت بیش از رفاه. در عین حال در میان تعمیق رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر و ناآرامی های اجتماعی در ماه فوریه دولت اعلام کرد 120 میلیارد بسته محرک. این شکست با یک الگوی مالی محافظه کاری باعث اولین کسری بودجه در 15 سال است. تسکین بسته شامل کاهش مالیات بر درآمد و سود – محور – $10,000 نقدی جزوه برای تمام ساکنان که 18 سال و بالاتر.

همراه با آقای چان غنی این حمایت تا کنون به او اجازه داد به پایان می رسد دیدار.

حسن نیت ارائه میدهد از Dennis Chan

Hong Kong travel agent دنی چان عکس ماهی حوضچه های همراه هنگ کنگ مرز با سرزمین اصلی چین با چینی ها در شهر شنژن در پس زمینه. آقای چان بود سراغ از مکان های بالقوه برای “گردشگری سبز” به عنوان بخشی از ابتکار عمل برای ایجاد کسب و کار در طول بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم کسب و کار ما ممکن است شروع دوباره در سال آینده, بنابراین ما هنوز هم نگه داشتن کارکنان ما در حال حاضر می گوید:” آقای چان. در واقع بسیاری از هنگ کنگ کارفرمایان – حتی در سخت-آمار صنعت گردشگری از جمله مواد غذایی و خرده فروشی که در آن نرخ بیکاری به 10.6 درصد در این بهار – با استفاده از مشوق های دولت برای حفظ کارگران است.

به طور کلی نرخ بیکاری در هنگ کنگ از افزایش 5.2% در اوایل این سال به 5.9% در ماه مه به بالاترین سطح در 15 سال گذشته به دولت داده است. هنوز هم آن است که بعید است برای رسیدن به 8 درصد بالا از سال 2003 شیوع بیماری سارس می گوید Simon Lee مدرس ارشد در مدرسه حسابداری در دانشگاه چینی هنگ کنگ.

“بسیاری از شرکت های درس آموخته [در طول سارس]. اگر آنها آتش کارکنان آن را سخت به آنها پشت می گوید:” آقای لی. “به طوری که آنها ممکن است بپرسید کارمند را به مرخصی بدون حقوق و یا تنها از یک یا دو روز در هفته است.”

آقای چان بوده و قادر به حفظ کارکنان خود را در بخشی به دولت دو مبلغ یکجا پرداخت به آژانس های مسافرتی – برای اولین بار 80.000 دلار و دوم برای $20,000-200,000 بسته به اندازه شرکت است. و در آغاز ماه ژوئن دولت شروع به پرداخت 50 ٪ از حقوق و دستمزد هر یک از کارکنان خود را به مدت شش ماه.

هنگ کنگ 10000 $پول نقد جزوه به ساکنان نیز کمک می کند تا کارکنان خود آقای چان می گوید. در حالی که کمتر قابل توجهی برای هنگ کنگ طبقه متوسط – خاک متوسط درآمد $18,000 یک ماه پرداخت است که به شدت مورد نیاز توسط بیش از 1 میلیون نفر در هنگ کنگ در نظر گرفته فقیر در سال 2018 یا 15 ٪ از جمعیت می گوید: مربی ارشد آقای لی. او به نفع یک جزوه از 20000 $یا $30,000 برای اضافه کردن بیشتر محرک اقتصادی.

تابستان راه حل

در واقع آقای چان و دیگران کار در سراسر هنگ کنگ بزرگ بخش گردشگری که شامل حدود 300 هتل امیدوار هستیم این جزوه را بیشتر صرف توسط ساکنان است. برای مثال هتل بزرگ مانند پنج ستاره هایت ریجنسی هنگ کنگ در شا تین واقع در گسترده برون شهری و روستایی در شمال نوار هنگ کنگ شناخته شده به عنوان سرزمین های جدید در حال ارائه “staycations” برای خانواده های سرگردان در هنگ کنگ در طول تعطیلات تابستان.

مشرف طلوع بندر و احاطه شده توسط کوه های, کشور, پارک ها و پیاده روی و دوچرخه سواری مسیرهای پیاده روی هایت ارائه شده است خلاق بسته های چنین به عنوان “مجموعه staycations” برای خانواده ها می گوید: Wilson لی, هتل مدیر کل.

“بیشتر هنگ کنگ بچه ها بچه ها شهر می گوید:” آقای لی. به دوباره ایجاد کمپینگ محیط زیست, هتل قرار دادن چادر در داخل اتاق کامل با یک سبد پیک نیک از میان وعده های سالم و بنابراین “کودکان فشار می تواند به چادر در این مجموعه ها و لذت بردن از تجربه.”

هایت نیز آماده به رول از یک “آکادمی تابستانی” ارائه “پسند” طبقات اعم از نرده و تکواندو به برنامه نویسی کامپیوتر و گلابی شکل چینی لوت یا pipa.

هایت باید دیگر از کارمندان را به مرخصی بدون حقوق می گوید: آقای لی. “اشغال در هر هتل بالا نیست اما ما در حال نگه داشتن مردم ما است. آن را فقط به افراد مشغول به کار در اینجا اما خانواده های آنها باید پس از نگاه,” او می گوید. “ما باید وظیفه خود را به نگه داشتن آن رفتن.”

برای آقای چان نیز امیدوار است که این جزوه را تولید می کند مشتریان به صورت نوآورانه خود را “سبز” تورهای ایجاد کار نه تنها برای کارکنان بلکه برای مربی محلی رانندگان رستوران ها و راهنمای تور.

“ما باید یک یارانه بنابراین ما می توانید قیمت تور بسیار پایین می گوید:” آقای چان صحبت کردن با تلفن به او مکث میان شانه بلند در باتلاقی تالاب ارشد Tso ریه در نزدیکی مرز چین.

آژانس های مسافرتی دریافت یک دولت انگیزه نقدی از 200 دلار برای هر ساکن برای آنها ترتیب یک “زندگی سبز” تور محلی “نقطه سبز” مانند این سرزمین تالاب ها و سواحل و جزایر دور افتاده و کشور, پارک, با, راهنمای, غذا و حمل و نقل.

آقای چان امیدوار به ترتیب 20 تور اتوبوس برای 50 نفر هر – حداکثر تعداد مجاز برای جمع آوری تحت COVID-19 محدودیتی برای حداکثر کردن دولت کلاه یارانه 1000 تورهای هر عامل سفر. آن را بسیار نیست و او تنها ترویج تورهای کلمه از دهان. هنوز با توجه به این زمان فوق العاده ای به او می گوید: “این بسیار جذاب است.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im