ادامه تظاهرات در حمایت بیشتر برای کارگران

اتحادیه کارگران بسیج در شهر نیویورک در روز دوشنبه بخشی از تلاش برای جلب توجه به ضعیف درمان کارکنان از رنگ.

عکس: Michael M. سانتیاگو/گتی ایماژ

گروه از فعالان و اتحادیه کارگران سراسر کشور با شرکت در یک اعتصاب روز دوشنبه خواستار پایان دادن به نژاد پرستی و برای بیشتر شرکت های بزرگ و حمایت دولت برای کارگران است.

صورت فلکی از یک روز اعتصاب پیوستند و اتحادیه های کارگری مانند کارکنان خدمات بین المللی اتحادیه بین المللی اخوان از Teamsters این فدراسیون معلمان آمریکا ایالات کارگران مزرعه و ده ها تن از سازمان های دیگر با هدف توجه به پرداخت پایین تر و ضعیف درمان برای کارگران, رنگ, سازمان, گفت:. این اقدامات که برنامه ریزی شده بود از اوایل ماه جولای ادامه داد: نزدیک به دو ماه از افزایش فعالیت برای برابری نژادی پلیس پس از قتل جورج فلوید در اواخر ماه مه.

اعتصاب برجسته ارتباط بین فقر و نژادی و بی عدالتی گفت: برگرد. ویلیام باربر دوم یک رهبر ضعیف مردم در مبارزات انتخاباتی: ملی تماس اخلاقی برای احیای یکی از سازمان هایی که پیوست شد.

“اقتصادی نژادپرستی و دیگر اشکال نژادپرستی همیشه متصل” گفت: آقای آرایشگر که مستقر در کارولینای شمالی. وی افزود که تظاهرات اخیر باعث شد که شرکت ها برای پشتیبانی از صدای برای برابری نژادی اما هنوز منجر به گسترده تر تضمین مراقبت درمانی یا مرخصی استعلاجی برای بسیاری از فقیر و اقلیت کارگران است. “کارگران گفت:” ما نمی توانیم اجازه این برای ادامه وجود داشته باشد,’ ” آقای آرایشگر گفت.

در بوستون, یک جمعیت حدود 200 اعضای اتحادیه از زمینه ها از جمله آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی جمع آوری شده در خارج از خانه ایالت ماساچوست صبح روز دوشنبه به تقاضا بهتر جبران و شرایط برای کارگران, به گفته یک سخنگوی اتحادیه.

سیاه بیکاری در طول تاریخ شده است بالاتر از سفید بیکاری در ایالات متحده در این فاصله بود باریک قبل از coronavirus بیماری همه گیر. اما با بیکاری هدف قرار دادن رکورد در سراسر هیئت مدیره سیاه و سفید آمریکایی می تواند چپ و حتی بیشتر ، تصویر عکس: کارتر مک کال/وال استریت ژورنال

در شیکاگو, مواد غذایی سریع کارگران و خدمات کارگران و حامیان آنها راهپیمایی از James R. Thompson مرکز که در خانه های دولت-ادارات دولتی به یک رستوران مک دونالد. مک دونالد Corp. مکان بودند که نقاط کانونی حملات در چندین شهر که در آن معترضان استدلال کرد که زنجیره مواد غذایی سریع طول می کشد استفاده از کارگران از رنگ.

مک دونالد آمریکا تقسیم نماینده گفت: شرکت پشتیبانی نیاز به نژادی و حقوق صاحبان سهام. “ما معتقدیم سیاه زندگی مهم نیست و این مسئولیت ما را به ادامه گوش دادن و یادگیری و فشار برای یک جامعه عادلانه و فراگیر” این شرکت اعلام کرد.

در لس آنجلس ده ها تن از رانندگان برای Uber Technologies, Inc. و Lyft, Inc. پیوست فست فود کارگران خواستار گسترده تر اشتغال حمایت با توجه به کارگران همراه داد که کمک به سازماندهی جمع آوری شده است. Uber و Lyft در حال رقابت جدید قانون کالیفرنیا که به دنبال reclassify رانندگان به عنوان کارکنان واجد شرایط برای مزایای از قبیل پرداخت مرخصی استعلاجی و بیمه بهداشت و درمان.

بارگذاری این ماه اعلام کرد یک میزبان از اقدامات برای ترویج سیاه متعلق به رستوران ها در مواد غذایی خود را-تحویل پلت فرم از جمله waiving هزینه تحویل برای سفارشات از جمله رستوران ها.

در منهتن گروه از کارگران با حضور در هتل بین المللی ترامپ در نزدیکی Columbus Circle برای حمایت از قهرمانان, قانون, قانون پیشنهادی که ارائه تجهیزات حفاظتی و گسترش مزایای کارگران که شده اند قادر به کار از خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر. این لایحه تصویب شده است دموکراتیک به رهبری مجلس نمایندگان اما نشده است, گرفته شده توسط GOP-led سنا.

سیاستمداران از جمله سنسور. برنی ساندرز (I. Vt.) و کامالا هریس (D. کالیفرنیا.) ارسال شده اجتماعی-پیام های رسانه ای در حمایت از این کشور شد. رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D. n. y.) پیوست منهتن تظاهرات و سن. Ed Markey ماساچوست صحبت کرد قبل از معترضان در بوستون. آقای Markey دموکراتیک اولیه challenger, Rep. Joseph P. Kennedy III نیز صحبت در این رویداد است.

“بسیاری از کارگران ضروری هستند, سیاه, لاتین و مهاجران مستند نشده. و در حال حاضر آنها در حال ضربه در دو جبهه” آقای شومر گفت. “آنها در حال مبارزه با این ویروس افتضاح و آنها در حال مبارزه با یک نبرد دشوار در برابر اقتصاد و جامعه در حال حاضر گرفتار بی عدالتی.”

نوشتن به مت گراسمن در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de