معترضان تظاهرات علیه پوتین قصد دارد به وصله پینه کردن قدرت سیاسی در روسیه

تظاهرکنندگان برگزاری یک پلاکارد گفت: “روسیه بدون پوتین” در یک تظاهرات در مسکو در روز شنبه.

عکس: شمیل zhumatov/ایسنا

مسکو—هزاران نفر از مردم با حضور در راهپیمایی در پایتخت روسیه به مناسبت یک رهبر مخالفان کشته در ملامت به آنچه آنها را به عنوان ولادیمیر پوتین قصد دارد برای باقی ماندن در قدرت پس از نهایی دوره به عنوان رئیس جمهور منقضی می شود.

روز شنبه, مارس بزرگترین مخالفان جمع آوری پس آقای پوتین اعلام کرد پیشنهادی برای رقیق کردن قدرت رئیس جمهور و افزایش نقش دولت در شورای نظارت که او در حال حاضر سر. اگر او موفق به گرفتن این شورا ذکر شده به عنوان یک بازوی اجرایی شعبه و سپس آن را به طور بالقوه راه را برای آقای پوتین برای حفظ کنترل و هدایت سیاست بود مدت خود را به عنوان رئیس جمهور منقضی می شود در سال 2024.

آقای پوتین 67 برگزار کرده است قدرت در روسیه از سال 1999 به عنوان یا رئیس جمهور یا نخست وزیر هر چند محبوبیت خود را آغاز کرده است به پرچم در ماه های اخیر پس از ایالات متحده آمریکا تحریم های روسیه را در مناقشه با اوکراین کبود اقتصاد و استانداردهای زندگی مردم عادی روسیه.

شنبه’ تظاهرات در حالی که ظاهرا یک تجمع به مناسبت قتل در سال 2015 از بوریس نمتسوف یکی از آقای پوتین اکثر منتقدان شد نشانه آن است که رئیس جمهور روسیه مواجه است حداقل برخی از مخالفان در برابر آخرین مانور. بیش از 48,700 مردم که تا کنون امضا دادخواست آنلاین علیه “قانون اساسی کودتا و غصب قدرت.”

یک رفراندوم ملی در قانون اساسی تغییرات برنامه ریزی شده است برای مارس 22. این اصلاحات شامل پیشنهادات برای بهبود سیاست اجتماعی و مدیریت دولتی است. رای دهندگان خواسته می شود برای تایید تجدید نظر در قانون اساسی به عنوان یک کل و نه از حمایت فردی اصلاحات معنی آنها را تنها دیدن جدید سیاست اجتماعی اگر آنها رای برای سایر تغییرات از جمله تغییر قدرت و ساختار دولت است.

معترضان بزرگداشت قتل بوریس نمتسوف سیاستمدار مخالف و پنج سال پیش.

عکس: شمیل zhumatov/ایسنا

یک نظرسنجی که در اوایل فوریه مستقل Levada مرکز رای دهی آژانس یافت که 25 درصد از روس ها می پرسی اصلاح قانون اساسی در حالی که 10 درصد گفتند که رای در برابر تغییرات است. شصت و چهار درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که آنها نمی باید درک روشنی از آنچه که ارائه شده است.

Daniil Korpusov, 22, علوم سیاسی در مسکو که با حضور چهار شنبه رالی حمل پرچم روسیه گفت: رای در برابر تغییر قانون اساسی از آنجا که او نه به نفع آقای پوتین باقی مانده در قدرت است.

“کسانی که اصلاحات که مربوط به شورای دولتی به وضعیت رئیس جمهور آنها در خدمت به حفظ وضعیت فعلی موجود” آقای Korpusov گفت. “این همه منجر به رکود موجود در نظام سیاسی. من واقعا می خواهم [پوتین] را ترک کنند.”

تظاهرات متفاوت در اندازه برگزار شد روز شنبه در شهرهای دیگر در سراسر کشور از جمله روسیه دومین شهر سنت پترزبورگ و منعکس شده در بخش قد از آقای نمتسف در این کشور مخالفت جنبش است. او به ضرب گلوله کشته پایین در سن 55 روی یک پل در نزدیکی کرملین در فوریه. 27, 2015. دولت روسیه در آن زمان گفت: تیراندازی با مته سوراخ کردن نشانه های یک قتل قرارداد و پیشنهاد آن بود که با هدف بی اعتبار مقامات و بی ثبات کردن کشور است.

اما آقای نمتسف متحدان باور مقامات روسی دستور ترور به سکوت صریح رهبر مخالفان.

آقای پوتین اذعان دانستن آقای نمتسف اما گفت و دو مرد نیست همیشه باید “روابط بد” را به عنوان او آن را پس از آقای نمتسف را محکوم کردهاند. او به نام به جرم بررسی شود و برای کسانی که مسئول بود.

در سال 2017, یک دادگاه محکوم سابق نیروی امنیتی افسر از چچن به 20 سال زندان برای آقای قتل و چهار مرد دیگر نیز به اتهام دخالت در مرگ او. رهبر مخالفان را به خانواده و هواداران بر این باورند کسانی که ممکن است دستور قتل نیز باید تحت پیگرد قانونی قرار.

“ما همچنان به مارس تا مورد بررسی” رهبر مخالفان پوتین گفت: باران کانال تلویزیون به عنوان مردم جمع آوری شده برای روز شنبه تظاهرات کردند. او فرض شده است نقش آقای پوتین برجسته ترین منتقد پس از آقای نمتسف را محکوم کردهاند.

شرکت کنندگان برافراشتند پلاکارد و بنر با شعارهای مانند “متفکر این قتل باید به عدالت به ارمغان آورد.”

امور داخلی وزارت برآورد جمعیت در مسکو در اطراف 10,500 مردم است. برخی از شرکت کنندگان در زمان این فرصت را به توجه به علل دیگر از جمله نگرانی های زیست محیطی و یا آزادی زندانیان سیاسی.

وکیل ایرینا Tretyakova, 42, گفت که او روز شنبه به تجمع در حمایت از عدالت است.

“مردم خسته از بی قانونی بی عدالتی,” او گفت:. “مردم در مورد آنچه اتفاق می افتد [در کشور].”

نوشتن به ان M. سیمونز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im