حمایت از تولیدات داخلی گسترش در سطح جهانی با کروناویروس

“ما قطعا آوردن به جلو اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که ما برای محافظت پایه فن آوری,’ نخست وزیر بوریس جانسون گفت: مجلس در مارس 20.

عکس: hoc/جسیکا تیلور/ایسنا

پیشرو در اقتصاد بازار در حال احداث دیوار جدید علیه سرمایه گذاری خارجی و مشکوک تجارت, شیوه های تحریک coronavirus باعث تحول اقتصادی و چین را افزایش ابراز وجود است.

از آنجا که سلامت اقتصادی و بحران زده رایگان-بازار کشورهای جهان باید پمپ تریلیون دلار در یارانه ها و تقویت دفاع خود را در برابر خارجی ها مقرون به صرفه-شکار باارزش شرکت در بخش های از جمله تکنولوژی, معدن و داروسازی.

در نشانه ای از چگونه عمیقا احساسات را منتقل انگلستان—طولانی یکی از جهان ترین کشورها برای سرمایه گذاران خارج—اتحاد پیوست فهرستی از خنثی کردن یک چینی متعلق به شرکت تلاش های اخیر برای کنترل یک شرکت فناوری.

“ما قطعا آوردن به جلو اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که ما برای محافظت فن آوری پایه” نخست وزیر بوریس جانسون گفت: مجلس در مارس 20, در میان تماس از قانونگذاران برای ایجاد یک سبک آمریکایی رژیم از سرمایه گذاری کنترل.

ایالات متحده در ماه فوریه گسترش قدرت خود در کمیته سرمایه گذاری خارجی اجازه می دهد Cfius به بلوک های خارجی خرید سهام اقلیت نه تنها تصاحب و گسترش صلاحیت آن برای پوشش بیشتر بخش ها از جمله املاک و مستغلات.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه آوریل با صدور یک فرمان اجرایی رسمی یک گروه مشورتی از سازمان های فدرال شناخته شده به عنوان تیم مخابرات برای جلوگیری از ناخواسته سرمایه گذاری خارجی. پنج روز بعد از آن توصیه می شود لغو دولتی شرکت مخابرات چین‘s عامل مجوز در ایالات متحده آمریکا

دیگر کشورهای توسعه یافته از جمله ژاپن و کانادا و استرالیا و آلمان و فرانسه و ایتالیا در ماه های اخیر نیز محکم خارجی-سرمایه گذاری رژیم در میان ترس از تصاحب خصمانه در طول coronavirus رکود است. دولت باید گسترش تعداد بخش های تحت بررسی و خارجی کاهش-سرمایه گذاری آستانه است که باعث بررسی است.

اسرائیل تحت فشار ایالات متحده به تازگی رد یک پیشنهاد با یک دلار هنگ کنگ مبتنی بر کنگلومرا به ساخت این کشور بزرگترین کارخانه نمک زدایی.

سازمان پیمان آتلانتیک شمالی, دبیر کل Jens Stoltenberg هشدار داد در مورد جغرافیای سیاسی اثر این بیماری همه گیر. “برخی از متحدان هستند بیشتر در معرض خطر برای موقعیت های که در آن زیرساخت های حیاتی می تواند به فروش می رسد,” او گفت: در یک کنفرانس تلفنی با ارتش اتحاد وزرای دفاع در ماه آوریل است.

اتحادیه اروپا که تا این سال بود که به شدت به مخالفت با اقدامات حمایتی در هفته های اخیر را تایید کرده است دولت کمک مالی به بیمار شرکت ها و هشدار داد در برابر آتش فروش بزرگ و شرکت های کوچک در بخش های مهم.

به اشتراک گذاری افکار خود را

شما چه فکر میکنید خواهد بود که تاثیر اقتصادی حمایت از تولیدات داخلی? پیوستن به مکالمه زیر.

در قابل توجه حرکت است که می تواند بر بسیاری از معاملات, کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا است تجدید نظر خود را در بازار تعریف قوانین که اجازه خواهد داد که آن را به بلوک خریداری شده توسط یارانه شرکت های خارجی است. ناظران دیدن چین به عنوان هدف اصلی از قوانین جدید است.

شرکت های با تکنولوژی بالا نه تنها آنهایی که در دفاع. فرانسه در ماه مارس مسدود شده فروش یک کارخانه فولاد به یک سرمایه گذار چینی با استناد به نگرانی های امنیت ملی. پاریس همچنین راه اندازی €20 میلیارد دلار (22 میلیارد دلار) به صندوق حفاظت از 70 شرکت پذيرفته شده است که در آن دولت فرانسه دارای مخاطرات.

اخیر, انگلیسی, اختلاف درگیر چینی متعلق به شرکت سرمایه گذاری Canyon پل شرکای سرمایه که Cfius در سال 2017 مسدود شده از خرید در ایالات متحده شرکت های فن آوری شبکه Semiconductor Corp. Cfius ذکر یک امنیت ملی و خطر بالقوه انتقال مالکیت معنوی چینی نقش دولت در حمایت از این توافق و این واقعیت که دولت آمریکا با استفاده از شبکه محصولات.

“من نمی خواهد بخشی از یک شرکت است که به طور موثر کنترل شده توسط دولت چین’ Imagination Technologies’ رئیس محصول افسر استیو ایوانز نوشت: در استعفا نامه در ماه آوریل است.

عکس: هانا مک کی/ایسنا

دو هفته بعد دره پل خریداری انگلیسی, تراشه ساز تخیل فن آوری.

دره پل در زمان اطمینان دولت بریتانیا که نبود کنترل شده توسط دولت چین. آن وعده داده شده به انتقال هر گونه فناوری به چین است.

اما در آوریل چندین ارشد تخیل مدیران استعفا داد و پس از دره پل اعلام کرد اضطراری هیئت مدیره جلسه به بحث در مورد انتصاب به عنوان مدیران چهار نمایندگان چین اصلاحات منابع دولتی صندوق سرمایه گذاری است که دارای 35 درصد از سهام خود در تخیل.

“من نمی خواهد بخشی از یک شرکت است که به طور موثر کنترل شده توسط دولت چین را” تخیل ارشد محصول افسر استیو ایوانز نوشت: در نامه استعفای خود را که منتشر شده در مطبوعات. آقای ایوانز نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مربوط تصویری

آمار جهانی نشان می دهد بسیاری از کشورها موفق به گرفتن میزان coronavirus مرگ و میر; خانه تصویب یک لایحه به سهولت قوانین در چک Protection Program; یو پی اس اضافه کردن اوج surcharges برای آمازون و دیگر فروشندگان آنلاین به عنوان تحویل تقاضا soars. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Andre کوئیلو/گتی ایماژ

هیئت مدیره تغییر خنثی توسط دولت انگلستان درخواست برای توضیحات. یک تحقیق پارلمانی به دره عمیق و باریک پل رفتار تمدید فشار بر نخست وزیر انگلیس برای تشدید قوانین سرمایه گذاری خارجی.

برخی از سیاستمداران اشاره کرد که دره پل حرکت در آمد که در انگلستان بود که کوبیده با این بیماری همه گیر و نخست وزیر در بیمارستان بستری شد با Covid-19.

“ما شاهد بسیار زیادی از عمل توسط دولت چین و یا شرکت های دولتی که به نظر می رسد بهره برداری از این لحظه گفت:” اعضای محافظه کار پارلمان تام Tugendhat رئیس کمیته تحقیق که به دنبال پاسخ از دره پل و از فعلی و سابق تخیل مدیران.

دره پل بنیانگذاران ری بینگهام است که نام موقت مدیر عامل تخیل و گفت: به تحقیق پارلمانی کمیته در یک جلسه عمومی در تاریخ 5 مه که تخیل نیست, چینی, دولتی که هیچ تکنولوژی انتقال برنامه ریزی شده بود.

“پس از دستیابی به Imagination Technologies در سال 2017, ما پیشرفت های چشمگیری در تبدیل شرکت و ما باقی می ماند به طور کامل متعهد به u. k.,” او گفت:.

Imagination Technologies و دره پل نمی تواند نظر رسیده است.

در کنار رشد مخالفت با چینی سرمایه گذاری و حمایت از تولیدات داخلی است گسترش. نه از جهان 10 اقتصاد معرفی کرده اند اقدامات جدید محدود کردن سرمایه گذاری خارجی پس از سال 2017, با توجه به U. N. کمیته تجارت و توسعه است. حداقل 20 معاملات به ارزش در مجموع بیش از $162 میلیارد مسدود شده اند و یا در خارج دلایل امنیت ملی در 2016-2019 با توجه به Unctad.

سرمایه گذاری خارجی در سراسر جهان هستند به احتمال زیاد به سقوط حداقل 30 ٪ در این سال در مقایسه با گذشته به دلیل بیماری همه گیر به گفته سازمان همکاری اقتصادی و توسعه که هشدار داد که تنگ تر قوانین سرمایه گذاری خارجی را به تاخیر می اندازد معاملات و افزایش هزینه های خود را.

“این آخرین تحولات منجر به بیشتر عدم قطعیت گفت:” متیو لویت یک شریک با شرکت حقوقی بین المللی بیکر Botts. “از آنجا که از طیف وسیعی از بخش های تحت پوشش این رژیم این را تقلیل اثر در معاملات است.”

اروپا تا این سال طرفدار بودن تبدیل شده است به خصوص تهاجمی در اقدامات.

دولت فرانسه در ماه آوریل مسدود تصاحب فناوری راه اندازی Photonis توسط ایالات متحده در دفاع شرکت Teledyne فن آوری های بین المللی. وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire گفت که “یک فرانسوی بزرگ صنعتی بازیکن باید به دست آوردن Photonis برای تضمین فرانسه فن آوری حاکمیت.”

آلمان سخت تر آن سرمایه گذاری خارجی رژیم در ماه آوریل پس از دولت پا به دفع آنچه در آن گفته شد تلاش دولت ایالات متحده برای متقاعد کردن واکسن تولید CureVac AG به نقل مکان به ایالات متحده

“ما دفاع از خودمان در برابر سرمایه گذاران خارجی که فکر می کنم آنها می توانند قیمت های مقرون به صرفه برای معروف و مشهور شرکت های آلمانی گفت:” آلمان و وزیر اقتصاد پیتر Altmaier.

ایتالیا رفته بیشتر و گسترش قدرت دولت برای جلوگیری از خارجی تصاحب در امنیت ملی و زمینه را برای بخش هایی مانند بیمه و امور مالی از جمله شرکت های مستقر در کشورهای اتحادیه اروپا است. این قوانین می تواند نقض قوانین اتحادیه اروپا حاکم بر بلوک یکپارچه داخلی بازار است.

اتحادیه اروپا می گوید آن را به ارزیابی این حرکت در یک مورد به مورد و بر اساس. وجود یک تعهد است نه به تبعیض علیه شرکت هایی از کشورهای دیگر اتحادیه اروپا—اما کشورها باید برخی از راه گریز زمانی که آنها استناد امنیت ملی است.

نوشتن به والنتینا پاپ در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>