حفاظت از سلامت کارگران: دنده محافظ کافی نیست کنترل عفونت شیوه انتقادی

توسط Nikhil Srivastav & Payal Hathi

در پایان ساعت اعلام هند سراسر کشور مستند ماه گذشته او به ما یادآوری اهمیت بهداشت و سلامت کارگران به عنوان ما در مقابله با گسترش سریع Covid-19 و اعلام کرد 15,000 تومان کرور روپیه تخصیص برای سلامت سیستم تقویت. بحرانی سوال این است که چگونه باید این تخصیص همگانی بود برای به حداقل رساندن هزینه برای جامعه از این بحران کنونی و به بهترین حمایت از سلامت کارگران ؟

بر اساس تجارب کشورهای دیگر ما می دانیم که کند کردن گسترش ویروس بسیار مهم است. غیر از مراقبت از بیمار, بیماران چه نقشی سلامت کارگران را داشته باشد ؟ به عنوان محققان ما باید وقت خود را صرف مطالعه و شیوه های کنترل عفونت در شمال هند بیمارستان های دولتی. از طریق 2016/17 ما بازدید 2 کالج پزشکی 10 بیمارستان های منطقه و 10 مراکز بهداشت محلی.

یک روز صبح ما ملاقات میانسال میکروبیولوژیست در یک مرکز بهداشت به عنوان او تست سل اسلاید. برای ما تعجب او با پوشیدن دستکش. او بعدها انداخت قبلی روز اسلاید به بیرون از پنجره. وقتی پرسید که آیا او می ترسید آلوده شدن خود او با اطمینان پاسخ داد: “آگار aap bindaas raho به kuch ناهی hoga, آگار aap bahut chinta karoge به kuch هو jayega” (اگر شما در حال بی خیال چیزی را به شما اتفاق می افتد اگر شما نگران زیادی چیزی اتفاق خواهد افتاد).

ما میکروبیولوژیست است outlier. یک متخصص اطفال در طول OPD به ما گفت که او نمی نگرانی در مورد عفونت زیرا او می تواند بگوید چه بیماری کسی تا زمانی که آنها راه رفتن را از طریق درب. او طول می کشد اقدامات احتیاطی از قبیل شستن دست های خود را تنها در صورتی که بیمار مسری است. دوباره و دوباره ما ملاقات سلامت کارگران که درک جوانه تئوری بیماری اما تمرین آن است.

اگر چه ما انتظار می رود برای پیدا کردن دقیق اقدامات کنترل عفونت در بیمارستان ها به ارائه دهندگان خدمات سلامت ملاقات ما به ندرت عینک دستکش و زمانی که آنها اغلب تغییر نمی کند و آنها را بین بیماران. اکثر کارگران بهداشت و درمان نیست دست خود را بشویید و یا از ضد عفونی کردن تجهیزات بین بیماران یا نه. این شیوه خطرناک در طول زمان عادی و حتی خطرناک تر در حال حاضر زمانی که آنها به راحتی می تواند گسترش عفونت از بیمار به بیمار است.

ما قصد نداریم به سرزنش کارکنان مراقبت های بهداشتی برای قرار دادن جوانه تئوری به عمل. آنها در خدمت صدها نفر از بیماران هر روز در حالی که رو شدید کمبود عرضه. بسیاری کار کرده اند و در منابع محدود تنظیمات برای تمام مشاغل. به عنوان یک نتیجه بسیاری از پزشکان توجیه این انحرافات در رفتار خود را به عنوان به سادگی و عملی بودن.

در طول زمان همه گیر نه زیر کنترل عفونت قوانین مبتنی بر جوانه تئوری بیماری را حتی بیشتر از عواقب جدی است. آن را افزایش می دهد شانس ارائه دهندگان بهداشت و درمان ابتلا به Covid-19 خود را و تبدیل به سوپر پخش در میان بیماران خود و جوامع است. تجارب و ایتالیا و چین و ایالات متحده که در آن هزاران نفر از کارگران بهداشت و درمان باید آزمایش مثبت برای Covid-19 نشان می دهد که ممکن است به زودی اتفاق می افتد در هند. ما نمی توانیم برای سلامت کارگران برای تبدیل شدن به بیمار در این زمان بحرانی.

بسیاری از بیماران که ممکن است گسترش این ویروس را به دنبال مراقبت در محله درمانگاه ها و خانه های سالمندان همیشه قبل از رفتن به بیمارستان و یا نیاز به ICU مراقبت در نتیجه کنترل عفونت در سلامت این امکانات نقش مهمی در کاهش این ویروس گسترش یافته است. توجه زیادی شده است صرف بالقوه کمبود تخت ICU و هواکش در بیمارستان. اما به عنوان کسی که توصیه می کند و به عنوان ساعت ذکر شده در سخنرانی خود ما باید سرمایه گذاری در طراوت و سلامت کارگران آموزش در پیشگیری از عفونت و کنترل و حفاظت از سلامت کارگران در همه سطوح از سیستم.

اگر چه هر فردی دارای مسئولیت در کند کردن روند گسترش این ویروس, شیوه های درمانی کارگران را که تأثیر عمده ای در مسیر این بیماری همه گیر در هند. دولت باید به عنوان متمرکز بر ارائه لوازم و آموزش در مقیاس کوچک به عنوان ارائه دهندگان عمده به بیمارستان. ما در این با هم, اما ما باید آموزش و حفاظت از سلامت ما کارگران به طوری که آنها می تواند مراقبت از برای ما.

Nikhil Srivastav است که مؤسسین از تحقیق و اقدام برای درمان در هند (RAAHI) و Payal Hathi یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im