محافظت از خودتان را از ترس سرایت

توسط Narayani گانش

در مسکن جامعه ای که در آن من زندگی می کنند از ترس و همچنین حس مشترک باعث اکثر ساکنان به ماندن در خانه اما در این روند آنها ناچار به مصرف بیشتر و بیشتر حالات روز قیامت بودن برنامه تلویزیونی 24×7 که تمایل به تشدید به جای تسکین عامل ترس. این می تواند منجر به وحشتناک روانی عذاب برای کسانی که نه قوی و نه اعتماد به نفس کافی برای ماندن بدون موج.

به Jacek Debiec که می آموزد روانپزشکی در دانشگاه میشیگان, ایالات متحده آمریکا می گوید: “وجود یک بیماری همه گیر از ترس آشکار در کنار همه گیر از coronavirus … مشاهده و یا شنیدن شخص دیگری که باعث ترس شما می شود وحشت زده, بیش از حد, بدون اینکه لزوما حتی دانستن اینکه چه چیزی باعث این شخص دیگر ترس است.”

همه ترس بد است; چرا که از ترس ما خودمان را از بسیاری از خطرات و خطرات. “ترس سرایت می تواند در خدمت ارزش بقا تابع” اشاره Debiec. “واکنش به درک خطر است, وحشت, توقف پرواز یا مبارزه. ما انسان ها به اشتراک گذاری این خودکار و ناخودآگاه رفتار با دیگر گونه های جانوری است.”

مشکل این است که پارانویا. “قوی اجتماعی انتقال از ترس” در همه جا تبدیل شده به رغم ادعای ما برای اینکه باهوش تر از گونه های دیگر است. ترس از مرگ تمایل به ابر تفکر منطقی. ترس از گرسنگی و فقر است که بسیار واقعی به شرط. به همین دلیل است که ده ها هزار نفر از فقیر مهاجر کارگران به دنبال فرار برای رسیدن به خانه های خود را با خانواده. آنها تا به حال هیچ ایده که در آن وعده غذایی بعدی خود خواهد آمد و از آنچه انجام می دهد ، اگر فقط خود ترس شده بود خطاب در زمان و آنها مطمئن شد از مواد غذایی و پناهگاه آنها ممکن است در آنجا ماند قرار داده است. Assuaging ترس در زمان بحران حیاتی است; در غیر این صورت عواقب آن می تواند کشنده باشد.

برای کسانی از ما که امتیاز از نداشتن استرس در مورد وعده غذایی بعدی و ترس را بر اساس حقایق و رشد تعداد قربانیان ویروس ممکن است بی درنگ ما را به اقدام پیشگیرانه اما ترس خود را باید برای تبدیل شدن به دیگری خطرناک تر سرایت که ممکن است ما را حتی بیشتر آسیب پذیر است. یکی از همسایه ها حاضر به مرحله بر روی بالکن خود را برای ترس از آلوده شدن. او صرف تمام روز پاک کردن دستگیره درب و چفت سوئیچ نور و صدر جدول شستشو و گرد و غیره با این نتیجه که او یک لرزش بسته نرم افزاری از jangled اعصاب متلاطم و وحشت زده هر چند او در حال حاضر جیر جیر تمیز…. اعضای خانواده او راه رفتن در اطراف خانه با بیم و هراس تاسیسات بر روی پوست تخم مرغ به عنوان آن را برای ترس از هشدار دهنده خانم که کاملا تاکید کرد. من می شنوم او در حال حاضر یادگیری به تفکر شعار و حتی آواز خواندن با کمک از برنامه های خاص. تمام این به نظر می رسد داشتن یک اثر مثبت است.

بقیه از ما به سادگی hunkering کردن کار از خانه به زیر توصیه می شود پروتکل های انتظار برای ویروس بحران به تصویب در. آسمان آبی و هوای پاک, birdsong – تغییر غیر قابل تصور است در کوتاه زمان با رفت و آمد به حالت تعلیق و کارخانه ها تعطیل جز این که کسی نمی تواند چشم پوشی از این فاجعه بسیاری از تسلیم شدن به این بیماری در سطح جهان و دیگران از دست دادن معیشت خود را.

از آن مهم تر برای انتقال اطلاعات مفید در مورد ایمنی و امنیت و ترتیبات اساسی باید رعایت شود به جای بارها و بارها صدای زنگ هشدار در مورد ویروس. تنها پس از آن بیشتر مردم را آرام پایین و همچنین آغاز روند شامل ترس virus به عنوان به خوبی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im