محافظت از Covid رزمندگان: فرمان خوش است اما نیاز به تکمیل با یک رویکرد سیستم بعد

مصرف cognisance از حوادث متعدد حمله به کارکنان بهداشتی درمانی در میان مداوم Covid-19 مستند, اتحادیه کابینه را تایید کرده است یک فرمان ساخت خشونت علیه پزشکان و پرسنل خط مقدم یک cognisable و غیر bailable جرم با مجازات حبس تا هفت سال و جریمه نقدی تا Rs 5 لاخ. علاوه بر این در مورد خسارت به اموال و متخلفان را به پرداخت دو برابر قیمت بازار به عنوان جبران خسارت. فرمان را اصلاح بیماری های همه گیر عمل 1897 و خوش آمدید گام در شرایط فعلی. اگر Covid-19 همه گیر است که شبیه به یک جنگ پس از آن پزشکان و سایر پرسنل درمانی ما سربازان خط مقدم. مقامات باید به طور کامل پشت آنها و اطمینان از آنها مورد آزار و اذیت هیچ وجه در این ساعت از بحران است.

که گفت: حمله به پزشکان نیز یک مشکل قبل از Covid-19 شیوع. موارد متعددی وجود دارد که در آن بستگان بیماران مبتلا به حمله به پزشکان و پرستاران از آنجا که آنها فکر می کردند که بيماران گرفتن مناسب مراقبت های پزشکی. این مجبور کرده بود برخی از بیمارستان ها حتی به استخدام محافظ برای کارکنان خود را. ریشه مشکل در اینجا است که یک رقت ایمان در حرفه پزشکی.

این به نوبه خود ناشی از کمبود پزشکان و همچنین به عنوان یک فضای عمومی سیاست های پوپولیستی است که به نظر می رسد پایین بر کارشناسان در حالی که طرفداری از حکومت اوباش و ظاهرا “خود به خودی” ابراز احساسات بیش از حکومت قانون است. بالا سطح اضطراب از بیماری همه گیر تشدید مشکل است. بنابراین ما نیاز به یک رویکرد سیستمی برای رسیدگی به این مسائل است. تا به حال بهداشت و درمان در هند بهتر شده است و بیشتر در دسترس وجود دارد که بیشتر اعتماد در کارکنان بهداشت امروز در یک وضعیت همه گیر. این مسئله اما این است که هیچ کس حق ندارد قانون را به دست خود و حمله به پزشکان مبارزه با یک بیماری همه گیر. سخت مجازات برای مجرمان است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>