نبوت و راه حل های با تجربه در رویاهای

توسط Anil K Rajvanshi

با وجود پیشرفت های علمی در درک عملکرد مغز و خواب, چرا ما خواب و چه رویاهای دلالت باقی مانده است رمز و راز است.در طول تاریخ شده اند وجود دارد بسیاری از قسمت های رویاهای نبوی. در هر دین و جامعه رویاهای شده است تصور می شود این مکانیسم به اتصال فیزیکی موجود جهان که فوقالعاده است. قبل از گوتاما بودا تولد مادرش ملکه مایا خواب دیدم که یک فیل سفید وارد شده بود بدن او. به طور مشابه Ramakrishna مادر خواب که سبز شکل آنها او را به عنوان خدا بود گفتن او را که او متولد خواهد شد در خانه او. مادر مریم تا به حال یک رویا در مورد تولد عیسی مسیح است. وجود دارد بسیاری از دیگر حد و حصر موارد از رویاهای نبوی.

حکیم Patanjali اذعان به اهمیت رویاهای زمانی که او گفت که یک یوگی هنوز هم می توانید ذهن خود را با فکر معنوی و تجارب به دست آمده در طول خواب روند.

به طور مشابه وجود دارد بسیاری از جشن مواردی که افراد باید تولید راه حل های فوق العاده از طریق رویاهای خود. Kekule را بنزن ساختار مندلیف را اختراع تناوبی, جدول هاو اختراع چرخ خیاطی Neils بور اتمی و مدل MK گاندی ایده برای رفتن بر روی دندی مارس تمام شد برای اولین بار دیده می شود در رویاهای خود را. هم وجود دارد تعداد زیادی از نمونه هایی که در آن دانشمندان و مخترعان و فناوران خواب اند تا راه حل برای مشکلات است که آنها نمی تواند پیدا کردن در حالت بیداری است.

توماس ادیسون استفاده می شود به کراوات سنگین وزنه به مچ دست خود را و چرت زدن در صندلی خود را. به عنوان او شروع به چرت زدن کردن وزن می گیرند و او را از خواب بیدار. چند بار او گفت که در طول این مرحله از حال نیمه خواب او راه حل برای کاملا چند از مشکلات فنی.

چگونه ذهن تولید چنین نبوی و راه حل بازده رویاهای ؟ مغز هرگز نمی خوابد. در هنگام خواب وجود انسداد ورودیهای حسی و در نتیجه نفس حس ” من ” سرکوب شده است. هر چند نفس این است که تقریبا وجود ندارد مسیرهای عصبی در مغز فعال هستند و این مسیر به طور تصادفی انرژی و در نتیجه بی ربط و تصادفی الگوهای فکری به نام رویاهای.

که بسته به مسیرهای انرژی, رویاهای مرتبط با آن خاطرات است. بیشترین بار این خاطرات روزمره حوادث و بنابراین رویاهای به طور کلی در ارتباط با آنها. همچنین بسته به شدت از رویاهای ما به یاد داشته باشید و یا آنها را فراموش کرده ام.

احتمال داشتن دنیوی رویاهای مرتبط با فعالیت های روزمره بالا است و به پیروی از Maxwellian توزیع (بل به شکل منحنی). اما تحت شرایط خاص – که در مورد آن بسیار کم شناخته شده است – این مغز است که به نحوی قادر به همگام سازی افکار تصادفی به یک قدرتمند تنها فکر می کردم. این است که تقریبا مانند یک samadhi که در آن 100 میلیارد نورون مغز همگام سازی در یک لیزر مانند مد به تولید بالاتر بعدی فکر امضا. این فکر ما متصل به خارجی بالاتر بعدی دانش فضایی که از ما دریافت دانش و قدرت روشن بینی.

احتمال این نوع هماهنگ سازی بسیار کوچک است اما محدود است و دروغ در انتهای منحنی بل. انرژی برای چنین همگام سازی می آید از بسیار فعال فکر کردن در مورد مشکلات در طول بیدار چرخه و احتمال از مغز به نحوی فعال شدن آن مسیرهای عصبی در طول خواب بالا است. گاهی اوقات این نتایج در رویاهای شفاف و راه حل.

نبوی و راه حل-تولید رویاها آمده تنها به کسانی که آمادگی ذهن و فکر شده است عمیقا در مورد این مشکلات به طور مداوم برای مدت زمان طولانی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de